18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dmitrij Miedwiediew - orędzie do narodu

Pener • 2011-12-22, 01:35
głowa państwa przemawia:

ciekawe jak skończą się takie żarciki dla pomysłodawców reklamy :roll:

Kodżak

2011-12-22, 02:30
To jest jakiś fotomontaż.

calasty

2011-12-22, 02:55
ja pie**ole, że temu naszemu pingwinowi, czy jak mu tam, takiego spotu nikt nie odj***ł. Byłoby bosko !

hi...........ja

2011-12-22, 11:39
@up nie zasłużył sobie ;(

Wojna:)

2011-12-23, 15:31
W sumie marionetka bo marionetka ale coś powiedzieć umie. My mamy za głowe państwa kompletną ch*jozę, nawet jego tekstów przerabiać nie trzeba, a możnaby niektóre popisy tej świni wykorzystać w jakimś show ;]

Robster

2011-12-23, 17:35
@up no wam to k***a nic nie pasuje. Kaczyński źle, Wałęsa źle, Komorowski źle, Papież źle, no do ch*ja nic nie pasuje.
Cieszcie się k***a, że mamy za prezydenta poważnego człowieka, z rodziną i dziećmi, który jeździ na wakacje, pracuje i do ch*ja nie wygląda jak koleś na głodzie narkotykowym.

Dla mnie Komorowski jest ok, ma wpadki, ale się k***a przyjrzyjcie co robicie każdego dnia. Ciągle człowiek ma jakieś wpadki i głupie sytuacje.

wojtek205

2011-12-23, 17:45
Wałęsa elektryk, Kwach komuch, Kaczor ksenofob (który też miał dzieci i żone i jeździł na wakacje, nie rozumiem co jest tak szczególnie wyróżniające w tym?) A Komor to pie**olony GAJOWY ze słownikiem radzieckich przysłów i powiedzonek w głowie...
w polsce dużo rzeczy znosiłem ale przy ruskim gajowym prezydencie wysiadam.

Machol

2011-12-23, 18:11
wojtek205: no tak, bo to Komorowski, to źle Ci, że jest gajowym.

Robster

2011-12-23, 18:16
@wojtek205 a co ci k***a w elektrykach nie pasuje? Gajowy też k***a zły? Więc co do ch*ja, prezydentem powinien zostać ktoś, kto z zawodu jest prezydentem? A może taki człowiek jak ty? Chejter sprzed kompa, który jest lepszy od wszystkich? Cytując słowa znanej tu osoby - "Zagraj w grę o nazwie życie, posrałbyś się na pierwszym poziomie".

majk37

2011-12-23, 18:25
Twórca pewnie już w łagrach siedzi...

cisek666

2011-12-23, 20:31
No k***a, Komor przynamniej się nie zbłaźnił u chinoli, a takiego np. Kaczyńskiego strach było wypuszczać z kraju.

Whitefire

2011-12-23, 20:55
cisek666 napisał/a:

No k***a, Komor przynamniej się nie zbłaźnił u chinoli, a takiego np. Kaczyńskiego strach było wypuszczać z kraju.



Specjalnie dla Faktów TVN
-Paweł Abramowicz

Skądinąd

2011-12-25, 21:30
@Robster,

mi tam Bul-Komorowski pasuje, facet chociaz zna swoje miejsce (dla niekumatych: prosze sobie sprawdzic, jakie funkcje pelni prezydent w naszym ustroju) i nie panoszy sie, jak brat blizniak. co do kaczora... hmmm... on byl tak wybitnym prezydentem, ze w koncu nawet natura postanowila sie go pozbyc.

a jesli juz chodzi o tego "naszego" papieza, to jaki normalny czlowiek jezdzi odslaniac wlasne pominiki? no ktory? juz nie wspomne o sprawie przyjazni z marcialem macielem, ktory pukal nawet wlasne dzieci - i to wszystko z przyklepka papieza dzej pi tu. ale to jest malutki kamyczek na szczycie "chlubnych osiagniec" waszego papieza.

i - radze na przyszlosc - nie dolewaj oliwy do ognia piszac takie rzeczy jak dzisiaj.