18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego zwierzątka są zarzynane?

DrWhisky • 2015-07-04, 19:50
narodziny trawożercy



w college'u poczuje smak mięcha w ustach to pewnikiem zmieni zdanie :mrgreen:

~Velture

2015-07-04, 20:57
Propaganda. Każdemu dzieciakowi można zrobić sieczkę z mózgu a potem wj***ć do netu dopisując do tego ideologię.

Założę się ,że każdemu gówniarzowi w wieku 3-5 lat jakby dać się pobawić z małą świnką a potem przy obiedzie powiedzieć ,że je właśnie świnkę to zareaguje tak samo jak na tym filmiku.

Każdy niech żre co chce. Jeden woli mięso, inny roślinki a jeszcze inny gówno z dupy Azjatki w zalewie z ośmiornicy.
Po prostu niech mi nikt w ryja nie wpie**ala swoich ideologii i poglądów na siłę.

No to ja rozpocząłem gównoburzę. Czekam na lewackich pedałów wpie**alających trawę, walczących o żuczki przy budowach autostrad i wąchających swoje własne pierdy.

nectovelius

2015-07-04, 21:01
Tata sk***iel... czekać tyle czasu żeby powiedzieć jak mięsko pozyskują... u mnie się nie pie**olili - wiedziałem jak miałem 4 lata - i jak miałem ochotę na rosołek to sam kurę zaciupałem nożykiem... wpie**ol był, bo to kwoka była, ale rosołek smakował ;)
Dzieciaki powinny wiedzieć, a nie znienacka sie wegetarianami robią - tak to jest - zjesz, co dopadniesz.

jormungand

2015-07-04, 21:04
w ogóle jaki to sens jeść mięso?

androgenius

2015-07-04, 21:16
jormungand napisał/a:

w ogóle jaki to sens jeść mięso?



Ano taki, że ciebie też kiedyś "mięsko" zeżre...poddajesz się bez walki?

~Beny

2015-07-04, 21:22
jormungand napisał/a:

w ogóle jaki to sens jeść mięso?



A jaki jest sens niemal na siłę wpajać komuś, że to nie ma sensu?

Go...........wr

2015-07-04, 22:51
Dzieci jak sobie cos uswiadomia to podchodza do wszystkiego z duza doza wrazliwosci. Sprobuj powiedziec 6latkowi ze wszyscy umrzemy. Ja jestem dorosly i mam w ch*ju los zwierzat, ba, mam w ch*ju los tej planety.

~Velture

2015-07-05, 00:06
@up
Pojemnego ch*ja masz.

Dragonov

2015-07-05, 04:20
ch*ju muju dzikie węże, przecież te zwierzęta są właśnie po to, aby je zjeść. Raczej nie sądzę, żeby było tych zwierząt tyle w środowisku naturalnym. To zwierzęta hodowlane, są po to, aby człowiek miał z nich pożytek, w tym mięsko. Dziecku wmawia się, że jak nie zje świnki, to ta nie umrze. Gdyby każdy nie żarł zwierzątek, to nie byłoby świnek, bo po ch*j komu by to było hodować? Wtedy byłby ból dupska o to, że kolejne gatunki zwierząt wymierają, bo nikt ich nie hoduje.

DiamondBack

2015-07-05, 08:05
k***a oglądam i oglądam licząc na to "olśnienie" dziecka, że pie**oli głupoty a tu jeszcze pseudo filozoficzna puenta na koniec.

lo...........us

2015-07-05, 08:15
No nie wierze że ktoś był na tyle upośledzonym lub wierzącym w wegetarianizm ze dodał te puentę na końcu...

Dzieci często wieżą że istnieją wróżki i trolle. Więc mała Kathrene zacznie płakać że trolle giną w pułapkach na myszy a wróżki są mielone przez wiatrak sufitowy więc niech rodzice je usuną... a później złożą międzynarodową petycję przeciwko wiatrakom i pułapką.

ellsworth

2015-07-05, 08:34
Dragonov napisał/a:

ch*ju muju dzikie węże, przecież te zwierzęta są właśnie po to, aby je zjeść. Raczej nie sądzę, żeby było tych zwierząt tyle w środowisku naturalnym. To zwierzęta hodowlane, są po to, aby człowiek miał z nich pożytek, w tym mięsko. Dziecku wmawia się, że jak nie zje świnki, to ta nie umrze. Gdyby każdy nie żarł zwierzątek, to nie byłoby świnek, bo po ch*j komu by to było hodować? Wtedy byłby ból dupska o to, że kolejne gatunki zwierząt wymierają, bo nikt ich nie hoduje.


Masz jakąś w ch*j pokręconą logikę. To tak jakbyś powiedział, że gdyby nie było Żydów, to nie byłoby obozów zagłady

Cyrk

2015-07-05, 09:14
Szkoda, że nie było kamer w telefonach jak ja byłem mały. Z opowieści moich rodziców: jak się dowiedziałem, że mięso pochodzi ze zwierząt to spytałem tylko czy mogę zobaczyć ;)

mi...........80

2015-07-05, 09:35
Wk***ia mnie fanatyzm wegetarian, zawsze się wpie**alają z głupimi komentarzami, 2-letnie dziecko zostało zindoktrynowane przez rodziców kretynów, zastanówcie się co oni temu dziecku naopowiadali zanim zaczęli kręcić ten wzruszający film.

Siedzę se wczoraj z kumplem przy piwku, ten zamawia pizzę wegetarianę, i jeszcze się wymądrza że ja powinienem przestać jeść świnie, a hipokryta na weselu miesiąc wcześniej wpie**alał świńską kitę, że aż miło.