18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego zginął chorąży Remigiusz Muś

0statniSprawiedliwy • 2013-08-04, 22:35
Ocence sami, materiał sprzed kilku miesięcy




Dziwne, że wszyscy samobójcy giną w sobote, żeby sekcję zwłok wykonać po 2 dniach.

Oświadczam, że nie mam powodów do popełniania samobójstwa, choć kurewsko nie chce mi się wstawać do pracy

Exias

2013-08-04, 23:25
widocznie Muś-iał i tyle :>

mansonszatan

2013-08-04, 23:54
seryjny samobójca zadziałał :evil:

Hrodgar

2013-08-05, 00:09
Wszyscy wiedza że ta katastrofa jest SZYTA GRUBYMI NIĆMI. Tusk wraz ze swoją świtą ma w tym zajebisty interes więc nie dziwię się że niepokornych ludzi odwiedził seryjny samobójca.

zypon

2013-08-05, 00:59
to faktycznie może źle wyglądać i kto wie może jest coś na rzeczy, ale prawda jest taka że ludzie się zabijają i wbrew temu co mówią wyznawcy teorii spiskowych najczęściej robią to w weekend w swoim domu i wcale nie chodzą przed samobójstwem smutni bardziej niż zwykle ... umawiają się na spotkania, czasami nawet snują plany na przyszłość ale przychodzi niedziela czy piątek i się wieszają - BYWA. Ja bym postawił inną tezę: koło sprawy jest straszna zadyma, swoje chce ugrać wiele grup od PISU po PO, wszyscy ludzie mający związek ze sprawą żyją w dużym stresie, napewno są naciskani z wielu stron ... kilku z nich nie wytrzymało napięcia i się targnęło na swoje życie. ja wierzę w teorię chaosu nie spisku

seattle

2013-08-05, 06:31
2.5 roku analizują dane z Jaka40... qrwa mać...

voidinfinity

2013-08-05, 10:01
zypon napisał/a:

to faktycznie może źle wyglądać i kto wie może jest coś na rzeczy, ale prawda jest taka że ludzie się zabijają i wbrew temu co mówią wyznawcy teorii spiskowych najczęściej robią to w weekend w swoim domu i wcale nie chodzą przed samobójstwem smutni bardziej niż zwykle ... umawiają się na spotkania, czasami nawet snują plany na przyszłość ale przychodzi niedziela czy piątek i się wieszają - BYWA. Ja bym postawił inną tezę: koło sprawy jest straszna zadyma, swoje chce ugrać wiele grup od PISU po PO, wszyscy ludzie mający związek ze sprawą żyją w dużym stresie, napewno są naciskani z wielu stron ... kilku z nich nie wytrzymało napięcia i się targnęło na swoje życie. ja wierzę w teorię chaosu nie spisku



Nic się nie dzieje przypadkiem. To że nie potrafimy powiązać przyczyn i skutków - nie oznacza że ich nie ma ;-)

A propo nacisków - bardziej spodziewam się propozycji nie do odrzucenia. Co to za problem zagrozić rodzinie takiego gościa. I co będzie kozaczył? Nie weźmie sznurek i zadynda.

Zresztą to jest mniej ważne. Pytanie brzmi - dlaczego czeka się do poniedziałku z sekcją, a nie ściąga prokuratura za dupę z weekendu. No co to do k***y ma być? W ch*ja granie?

Załóżmy nawet że gość się po prostu powiesił z powodów osobistych - to taka sekcja przeprowadzona od razu ma za zadanie rozwiać większość wątpliwości. A tak? Jak komuś można powiedzieć by nie snuł teorii spiskowych? Jak to umotywować?

A można to jeszcze inaczej interpretować - władza doskonale wie, że prowadząc śledztwo w taki sposób będzie wysyp teorii spiskowych, w ten sposób osłabiając narrację pisiorów.

Tak czy inaczej - do ch*ja z taką władzą, dla której najważniejsze są stołki a nie racja stanu.