18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego za ciężką pracę zarabiamy mało?

Psyche_YT • 2022-01-17, 19:19


Dlaczego jedni zarabiają więcej a inni mniej? I nie, nie chodzi tu o szczęście czy nepotyzm. Obejrzyj, konkretnie jest od 4:09, może ten przekaz w jakiś sposób Ci pomoże.

ququa

2022-01-17, 21:13
pie**olenie ....im trudniej cie zastąpić, dobre

swego czasy w jednej firmie poszedłem do szefowej po podwyżkę, bo z czasem coraz więcej obowiązków na mnie spoczywało bez większej gratyfikacji pieniężnej. Niestety od razu na wejściu pozbawiła mnie zlodzeń na jakakolwiek podwyżkę , wiec się zwolniłem. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że na moje miejsce musiała zatrudnić 3 osoby...

picolo

2022-01-20, 16:54
Teoretycznie się zgadza. W praktyce już gorzej. Jak masz na przykład widełki na danym stanowisku i osiągasz górę to nikt Ci nie da więcej choćbyś na rzęsach stawał bo po pierwsze widełki, po drugię reszta by miała pretensje o szczególne traktowanie.

pawelyoy

2022-02-15, 20:20
ququa napisał/a:

pie**olenie ....im trudniej cie zastąpić, dobre
swego czasy w jednej firmie poszedłem do szefowej po podwyżkę, bo z czasem coraz więcej obowiązków na mnie spoczywało bez większej gratyfikacji pieniężnej. Niestety od razu na wejściu pozbawiła mnie zlodzeń na jakakolwiek podwyżkę , wiec się zwolniłem. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że na moje miejsce musiała zatrudnić 3 osoby...



U mojej dziewczyny podoba sytuacja teraz ten wielki szef musiał zatrudnić trzy osoby bo nie chciał dać 200 zł podwyżki. Teraz na pewno mu się opłaca.