18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego wyginęli hipisi?

rrdzony • 2011-01-05, 20:58
Tajne nagranie z woodstocku '69


st...........ch

2011-01-05, 21:11
A więc no tak... Że ten, ekhm... Nie dobra, nie wiem co powiedzieć.

musiek

2011-01-06, 15:19
fejk, nikt nie r*cha kozy

szmeger

2011-01-06, 15:26
przynajmniej długo nie cierpiała... a szkoda :D

Patriot91

2011-01-06, 15:43
Sandworm detected...

Lala

2011-01-06, 15:45
Rozwinę swoją wypowiedź bo najwyraźniej któryś z moderatorów nie zrozumiał...
A więc wydaje mi się, że motyw z filmu "Wstrząsy".

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-01-06, 15:48 ]
Chyba Ty czegoś nie rozumiesz.

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

No...........ck

2011-01-06, 16:01
To jest z filmu "Forfiter szwagier 2".

Malinaa

2011-01-06, 16:53
Ja pie**ole serwis spadł pod dno k***a ...

Rafq

2011-01-06, 17:06
Lala napisał/a:

Rozwinę swoją wypowiedź bo najwyraźniej któryś z moderatorów nie zrozumiał...
A więc wydaje mi się, że motyw z filmu "Wstrząsy".

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-01-06, 15:48 ]
Chyba Ty czegoś nie rozumiesz.

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.



Ha, teraz już wiem który k***a taki szwagier że mi $w33t komcie usuwa. Nie dość że nie wpisze przyczyny to tylko się powoła na regulamin. To że coś Cię nie śmieszy nie znaczy że od razu masz to usuwać, spuść z kija i nie spinaj sie tak ojczulku bo za dużą moc między nogami poczułeś.

Kiedyś na sadolu czarne komenty były na porządku dziennym, a teraz na głównej wykopy, joe.org i inne ch*jstwa niezwiązane z czarnością. Może wkrótce zmieńcie nazwę na undeground-joemonster?

I przykładowa sytuacja że nie blefuję. Był jakiś topic z hejterami, zgodnie z tradycją chciałem dorzucić 'szokobonsy' ale nie k***a 'Twój post został usunięty' powód: 'niezwiązane z tematem' no kuuurwa. okej, może to nie było śmieszne (zdarza się prawda?) ale k***a żeby po kilku dniach w innym temacie numer z szokobonsem przeszedł, to teraz nagle było zgodnie z tematem...


I nawet nie ma sie komu pożalić, bo niby gdzie? Oczywiście jakiś frajer k***a od razu usunie post.

A Ty czy inny zaj***ny modzie jak chcesz to usunąć to przydaj się k***a i przenieś to szanownie do innego tematu/działu bo od tego k***a też jesteś, ja jestem na tyle ułomny że nie potrafię znaleźć odpowiedniego miejsca na tym portalu gdzie mógłbym wylać swoje żale bez usuwania mojego posta. Do admina pisałem i nie sposób Ciebie wziąść za fraki bo oczywiście każde 'usunięcie posta' jest anonimowe i nie wiadomo który mod się bawi. Nietykalni się k***a czujecie? ch*j wam w dupę hejterzy wasz czas i tak dobiegnie końca.

Lala

2011-01-06, 17:42
Rafq napisał/a:



Ha, teraz już wiem który k***a taki szwagier że mi $w33t komcie usuwa. Nie dość że nie wpisze przyczyny to tylko się powoła na regulamin. To że coś Cię nie śmieszy nie znaczy że od razu masz to usuwać, spuść z kija i nie spinaj sie tak ojczulku bo za dużą moc między nogami poczułeś.

Kiedyś na sadolu czarne komenty były na porządku dziennym, a teraz na głównej wykopy, joe.org i inne ch*jstwa niezwiązane z czarnością. Może wkrótce zmieńcie nazwę na undeground-joemonster?

I przykładowa sytuacja że nie blefuję. Był jakiś topic z hejterami, zgodnie z tradycją chciałem dorzucić 'szokobonsy' ale nie k***a 'Twój post został usunięty' powód: 'niezwiązane z tematem' no kuuurwa. okej, może to nie było śmieszne (zdarza się prawda?) ale k***a żeby po kilku dniach w innym temacie numer z szokobonsem przeszedł, to teraz nagle było zgodnie z tematem...


I nawet nie ma sie komu pożalić, bo niby gdzie? Oczywiście jakiś frajer k***a od razu usunie post.

A Ty czy inny zaj***ny modzie jak chcesz to usunąć to przydaj się k***a i przenieś to szanownie do innego tematu/działu bo od tego k***a też jesteś, ja jestem na tyle ułomny że nie potrafię znaleźć odpowiedniego miejsca na tym portalu gdzie mógłbym wylać swoje żale bez usuwania mojego posta. Do admina pisałem i nie sposób Ciebie wziąść za fraki bo oczywiście każde 'usunięcie posta' jest anonimowe i nie wiadomo który mod się bawi. Nietykalni się k***a czujecie? ch*j wam w dupę hejterzy wasz czas i tak dobiegnie końca.


Heheh podpisuję się pod tym obiema rękami. Spróbuj coś napisać o ateistach albo PO :D Tu było dwóch takich fajnych użytkowników, ale nie pamiętam dokładnie nicków: Fasola jaś i kent czy jakoś w ten deseń. Podobało mi się, że nie przejmowali się jakimiś bezsensownymi, niezwiązanymi z regulaminem zakazami tutejszej moderacji. Potrafili doprowadzić zarówno do zabawnych jak i ciekawych dyskusji. Nie wiem co się z nimi teraz dzieje, ale mam nadzieję, że wrócą :D
Chodź zarejestrowana jestem od niedawna to sadola przeglądam już z pół roku albo i dłużej, widzę więc jak jakość spadła.

sarahblack

2011-01-06, 17:45
Ale oczywiscie wiecie (up i upup) ze reprezentujecie soba najnizszy rodzaj trollowania?

matx

2011-01-06, 20:05
@wszyscy,
i tak wszyscy umrzecie.

riodoro1

2011-01-06, 20:33
@Lala,rafq tl;dr

ja nie wiem, jaki pojeb odważy się wrzucić tutaj takie gówno, ale przekaż swoim rodzicom wyrazy wspóczucia.

misiek_696

2011-01-06, 21:04
haha od razu mi sie skojarzył Cartman z Southparku xDD

Krzysztov

2011-01-06, 22:00
biedni hippisi :(
...mam nadzieję że nie skończę tak jak moi bracia i siostry ;)