18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego wszyscy cieszą się z dziecka pary książęcej?!

BuryRabarbar • 2013-07-24, 17:40


OTO dlaczego

CYPRIAN

2013-07-24, 18:10
kolejny darmozjad do niesienia na plecach przez szarego obuwatela

prospekt

2013-07-24, 18:19
Kate to najlepsza łania z całej Anglii. Rudemu się pofarciło, nie ma to tamto...

LxDead

2013-07-24, 18:22
to zwykły k***iszon. nie chce mi się wierzyć że był jakikolwiek inny powód poza pieniędzmi ;)
każda kobieta to k***a licząca na łatwe życie i hajs. mają to w genach :amused:

piorun22

2013-07-24, 18:35
że anglicy chcą ich utrzymywać

D-Rose

2013-07-24, 18:56
Nie no, trzeba to przyznać. Niezla z niej p*zda :banany:

Admix

2013-07-24, 19:01
@BuryRabarbar
Wiesz co w ogóle oznacza skrót "MILF" ?
Następnym razem 10 razy się zastanów zanim coś wrzucisz :]

teken

2013-07-24, 19:01
Ja się nie cieszę. Poza tym są setki lasek ładniejszych i wk***ia mnie to całe pie**olenie o tym, że dziecko zrobiło zieloną kupę.

Ciesin

2013-07-24, 19:02
piorun22 napisał/a:

że anglicy chcą ich utrzymywać


Ten dzieciak podobno przyniósł 500 mln dochodów z pamiątek. Z resztą, cała otoczka monarchii związana z turystyką też robi hajs.

ma...........pa

2013-07-24, 19:02
@ up up niezła ?? pokaż ją bez tego całego makeup-u to się wtedy oceni czy warto fapać :)

Zarammoth

2013-07-24, 19:04
LxDead napisał/a:

to zwykły k***iszon. nie chce mi się wierzyć że był jakikolwiek inny powód poza pieniędzmi ;)
każda kobieta to k***a licząca na łatwe życie i hajs. mają to w genach :amused:



W tym twoja matka? Ludzie, ale mnie wk***ia takie pie**olenie od rzeczy... Jak trafiasz na jakieś pustaki na techniawkach to nie uogólniaj. Wyłącz kompa, znajdź hobby, podróżuj, a znajdziesz ciekawą dziewczynę co sama ma zainteresowania, dla której nie liczy się siedzenie na tyłku, polewanie się perfumami i liczenie kasy.
I w takim razie "k***iszonem" można nazwać kolesia, który jest do końca życia z tępą zdzirą tylko dlatego, że dobrze pałę ciągnie...

A teraz idę do apteki po maść na ból... pleców :D

Nikczemny_Płód

2013-07-24, 19:09
Co jak co ale K8 to na serio fajna dupeczka, fakt wygląda na pare latek więcej ale z delikatnym makijażem jest bardzo apetit.




Nu...........ma

2013-07-24, 19:10
Urodziło się małe gówniątko w rodzince darmozjadów na utrzymaniu podatników, wielkie mi k***a wieści. Nigdy nie będę płakać po każdym zabitym angolu, żabojadzie i szwabie zabitym przez ciapatych. Mam nadzieję że gdy zacznie się w Anglii religijna rewolucja to zginie zaj***na maczetami wielka, mądra "Kłin Elysabef Tju" i cała rodzina królewska. Zamiast być smutnym będę się cieszył z tych wieści, ale jednocześnie będę się modlił żeby to gówno nie wkroczyło do Polski. Dla krajów Europy Zachodniej już nie ma nadziei, sami sobie bigosu narobili to teraz niech to wypiją, ale uważam że my musimy koniecznie się na to przygotować póki to jeszcze się nie zdarzyło. Mam nadzieję że nie wydarzy się to za panowania Donka i Bronka bo wtedy będziemy mieć przesrane.