18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego przestałem być lewicowcem?

Schmeltz • 2013-06-19, 15:03
Bo oberwałem własną ideologią.

ju...........nx

2013-06-19, 15:19
Oni by się nawet po takim czymś nie obudzili i dodatkowo zrzucili by całą winę na "faszystów".

LICH0

2013-06-19, 15:21



Zamknijcie temat bo zaraz przyleci Koniec Świata z Radeghostem i będą się użalać jak to bardzo ich dupy bolą.

qwachu

2013-06-19, 15:24
Popieram Libertinusa, już dziś naczytałem się "mądrości" obu jegomościów..

Eliot Imperio

2013-06-19, 15:46
Nie ma co się śmiać, bo tak dokładnie wygląda "cywilizowana" część europy. Araby palą auta, murzyni muzułamanie zabijają białych na ulicach a lesbijki i inne homosie pragną całej dłoni gdy dostali tylko palec.

bykoman

2013-06-19, 16:20
Przyszłość pana Palikota.....

Atreyu

2013-06-19, 16:31
W Polsce prędzej dostaniesz "po ryju" od łysego prawdziwego polaka patrioty na jakimś osiedlu, niż od czarnego araba geja szerzącego tolerancje.


Przykra mentalność, bo środowiska radykalne nie są w niczym lepsze od tych arabów na zachodzie - zachowują się podobnie wobec tych co się z nimi nie zgadzają. Zresztą tacy są nawet gorsi - bo bić potrafią nie tylko "innych" ale też Polaków o innych poglądach.


Już pomijam to że wystarczy nie zgadzać się z jakąś radykalną tezą, lub wykazywać trochę życzliwości wobec innych [tolerancja to słowo ohydne, życzliwość sympatyczne] żeby usłyszeć że na pewno jest się "lewakiem" i w żadnym wypadku nie można być być Patriotą.


A teraz idę po maść.

Al...........ar

2013-06-19, 16:32
Powinno byc jeszcze 'Bo gang murzynow zgwalcil mi zone, a stado muzulmanow ukamienowalo ja za cudzolostwo, 4-letnia corke sprzedali za wielblada jakiemus 60 letniemu muftiemu, mojemu synowi obcieli glowe bo nie chcial wypowiedziec szahady, a mnie wsadzili na 25 lat za rasizm i islamofobie.'

is...........ay

2013-06-19, 17:43
@up: Przynajmniej masz w więzieniu Internet. :ok:

abdul

2013-06-19, 18:04
AliAkbar napisał/a:

Powinno byc jeszcze 'Bo gang murzynow zgwalcil mi zone

nie trzeba gangu chlopcze. sama pojdzie

Mlodymm

2013-06-19, 20:17
Ja pie**ole. Brak słów. k***a, żyjecie jakimiś posranymi schematami, jakbyście w ogóle się wokół ludzi nie obracali i nie wiedzieli, że to, iż ktoś jest z lewa, czy z prawa nie znaczy, że jest taki, jak kreują niektóre obozy polityczne czy właśnie obrazki tego typu...