18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego policjanci mają dwie pałki?

albatroz • 2012-05-15, 17:16
Dlaczego policjanci mają dwie pałki - jedną krótką a drugą długą? Otóż jeżeli gliniarz jest na patrolu i widzi kolesia pijącego piwo, to wyciąga krótką pałkę i wali go w plecy, i zamyka "na dołek" - jednym słowem ma tzw. wynik. Natomiast kiedy idzie przez park wieczorem i widzi jak 20 skinów okłada jakiegoś kolesia, to wyciąga długą pałkę i..... ...udaje niewidomego.

Ja...........ro

2012-05-15, 17:18
Uff... już myślałem, że będzie dowcip o tym, że śpi na brzuchu... Masz piwo. Nie, żeby było jakoś powalająco, ale mogło byc gorzej.

pakicito

2012-05-15, 17:20
tak samo jest z jp; kiedy idzie z kolegami przez park, krzyczy "JP k***A" i ma bluzę "jp na 100%", ale gdy widzi dwóch krawężników, w mgnieniu oka przekłada bluzę na lewą stronę i udaje niemowę

albatroz

2012-05-17, 21:23
pakicito napisał/a:

tak samo jest z jp; kiedy idzie z kolegami przez park, krzyczy "JP k***A" i ma bluzę "jp na 100%", ale gdy widzi dwóch krawężników, w mgnieniu oka przekłada bluzę na lewą stronę i udaje niemowę




Kiedy to już niemodne... :roll:

DiesIrae

2012-05-18, 16:34
Ten dowcip słyszałem w wersji z czarną i białą pałką

superfosfat

2012-05-18, 16:50
'tak mi się skojarzyło'
Siedzi sobie mały chłopczyk na ławce, a obok niego przechodzi policjant. Chłopiec na niego spogląda, policjant się obraca i siada obok niego.
- Chciałbyś być taki jak ja, być policjantem?
- Nie, proszę pana.
- Nie? A dlaczego?
- Proszę pana, bo ja się dobrze uczę.

hi...........ja

2012-05-18, 20:40
Student przechodzi sobie ulicą w miejscu niedozwolonym. Nie zauważył, że w pobliżu stoją przyczajeni niczym tygrysy umundurowani funkcjonariusze policji. Jeden z nich widząc, iż młody człowiek popełnia wykroczenie, woła go do siebie. Przedstawia się, tłumaczy jak sprawa wygląda, oznajmia o sankcji jaka grozi za haniebny czyn, którego się dopuścił i prosi o dowód tożsamości. Pyta go z ciekawości czym się zajmuje:
-yyy... Ja jestem studentem, panie władzo...
Błysk pogardy w oku policjanta:
-Student nam się trafił! Co? Nie pracujemy? - szydzi policjant
-No, nie pracujemy... - nieśmiało odpowiada student.
-Żremy za pieniądze podatników, co? - kontynuuje mundurowy.
-No, taaaak... - coraz bardziej zmieszany żak.
-I opie**alamy się, co? - podniósł policjant głos.
-Ano, opie**alamy się... - odpowiada zrezygnowany student.
-Uczymy się! - ironicznie przekomarza się policjant.
-Nie, nie! Tylko ja się uczę...

sarco

2012-05-19, 19:28
po co im ta druga pała? bo ich własna jest za mała!