18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego papież popiera putina?

wójek • 2022-08-30, 16:18
cześć Sadole,
kiedyś wrzuciłem Wam swój animowany horror i całkiem się spodobał:
https://www.sadistic.pl/szalenstwo-delinskich-moja-schizowa-animacja-vt531155.htm

tym razem zrobiłem krótką animację o tym czemu papież stoi za putinem,
dla tych co nie mieli w szkole angielskiego:
"większa będzie radość w niebie z jednego grzesznika co się opamiętał,
niż z setki sprawiedliwych, którzy opamiętania nie potrzebują"

dla tych co nie mieli religii:
to cytat z książki, z której papież czerpie zasady moralności





Halman

2022-08-30, 16:29
ssadysta napisał/a:

Ciężkie gówno



a co tu ciężkiego?, tyś chyba pani wellman nie widział.

pedro666

2022-08-30, 16:38
Fake! putler nie myje rąk, chyba, że naciera je GÓWNEM, a pani wellman to dorodny dzik, kto nie r*chał jej w racice ten nic nie wie o rzyciu XF

to...........10

2022-08-30, 16:58
W sumie to zero zaskoczenia, że ta upadła moralnie kościelna instytucja popiera ruskich.
Na szeroko pojętym Zachodzie nie mają czego szukać, bo w USA dominują protestanci, a Europa w większości już się zorientowała co ta instytucja jest warta.
Watykańczykom pewnie się marzy taki model jak w Rosji (i w Polsce), czyli cerkiew (kościół) piorący mózgi ręka w rękę z demokraturą w stylu wschodnim.

Joachim

2022-08-30, 18:52
wójek i mwaski, eksperci od polityki, teologi i nastrojów społecznych, idźcie się już pakować do szkoły

35i

2022-08-30, 20:34
Joachim napisał/a:

wójek i mwaski, eksperci od polityki, teologi i nastrojów społecznych, idźcie się już pakować do szkoły



Jo achim idź lepiej pomóż tate i mame w polu. Może się na coś przydasz.

JebacPis100procent

2022-08-31, 03:52
Dlaczego ten śmieszny staruch w sukience i z czepkiem na głowie wspiera Putina? Odpowiedź jest niezwykle prosta: Ponieważ lubi robić mu lachę z połykiem.

Heliar

2022-08-31, 06:55
Kościół wtrąca się do polityki źle, nie wtrąca się też źle. Znajomość wiary katolickiej zerowa.

Marcinqqq

2022-08-31, 19:40
nie czytałem tego tematu i nie proponuje innym tego robić, papież to papież nie popiera putina ani go nie krytukuje bo nie może, każdy kto choć odrobine myśli dobrze o tym wie

hasfar

2022-08-31, 21:28
Franek jest moim ulubionym papieżem!
Ludzie sami i tak już mają dość tej przestępczej sekty, a ten tak pięknie jeszcze to zorywuje - serce się raduje jak widzę tego kretyna :D

No-idea

2022-09-01, 09:53
Dobre, podoba mnie się, dobra robota.
Jakbym mógl to postawiłbym dwa piwa.