18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego nie warto kraść?

Suq-Madiq • 2013-05-13, 20:00
... bo można wyj***ć ryjem w coś twardego. :D


kr...........zi

2013-05-13, 21:23
Ok, to przepraszam za błąd, ale akcja wyglądała podobnie :)

Panko

2013-05-13, 21:24
ciapate jak zwykle, ciekawe kiedy i czy w ogóle ,,demokratyczne" kraje z tego wynaturzenia się obudzą i wróci demokracja jako dobro większości a nie mniejszości

tigerqaz

2013-05-13, 21:34
Też mi k***a złodzieje.
Ze sklepu ze skuterami itp.sp***alają na piechotę :D

Tassadar

2013-05-13, 21:38
Pewnie, odrazu powinien wkraczać sędzia dred, i osądzać na miejscu, dla welurów powinien obowiązywać wycinek z ich wspaniałego prawa u nas odnośnie kradzieży i kary za to.

socjalmmv

2013-05-13, 21:47
Bardzo ładnie, napie**alać tą hołote. Najbardziej na świecie nie lubie złodziejstwa.

pe...........en

2013-05-13, 22:00
10/10 za kose po girach.

qtacz

2013-05-13, 22:28
pare razy pałą myk myk myk i kwicza jak prosiaczki

Policeman

2013-05-13, 22:31
@krzysiekmazi [udający kobietę]. Po pierwsze ciapaci i reszta tego brudnego gówna nie pracuje 10 lat, oni w ogóle nie pracują. Jak tylko mogą, szukają zasiłków. Jak się nie uda, odbębnią 6 miesięcy pracy, by znowu mieć zasiłek, kraść i handlować kradzionymi rzeczami. Wszystko wydają na szpan i dostatnie życie, a Polacy jadą by utrzymać rodziny, by zacząć uczciwe życie. Weź nie porównuj tutaj Polaków do żydów. Zresztą ch*j w dupę imigrantom, po zasiłki, nawet jeśli to Polacy. Jak jedzie się do innego kraju trzeba szanować kulturę, język, tradycję. Goście z filmiku to oczywiście murzyni i ciapaci, powinni wsadzić ich na okręt o nazwie AIDS prosto do Afryki. Starczy już k***a tej tolerancji. tolerancja, socjalizm, wszystko "za darmo", każdy jest ważny, prawa pracy, związki zawodowe, a gospodarka pada i firmy padają w nowoczesnej i fajnej europie. Do tego właśnie prowadzi nowoczesna i fajna, otwarta europa. Do zamieszek na ulicy. A jeśli chodzi o przedstawione zamieszki we Francji, ich punktem zapalnym byli muzułmanie. Policja francuska ścigała dwóch murzynów z Somalii [albo skądś, nie pamiętam], bo oczywiście coś ukradli. Ci się rozbili i zabili podczas ucieczki. Wszystkie muzułmańskie osiedla [byłem w Paryżu i powiem jedno - ja pie**olę, łzy do oczu płyną] powstały z tego powodu. Policja jest zbyt brutalna, a oni tylko kradną, gwałcą, zabijają, palą samochody. Prawdziwym tłem zamieszek [czego oczywiście na rzecz tolerancji nie powiedzą] był fakt, iż Sakrozy zapowiedział cięcia zasiłków socjalnych dla imigrantów. Ciapate k***y śmiały się z tych lewackich durniów, którzy szli w pochodach "stop przemocy", podczas gdy oni napadali na sklepy ich starych i palili im fury. Francuzi to takie p*zdy, że idziesz ulicą i widzisz wszędzie murzynów i muzułmanów. Ludzie schodzą im z drogi, by ich nie urazić.

maksym_gorki

2013-05-13, 22:33
Francja, WB, Niemcy, Hiszpania... ścierwo tu, sierwo tam. Akurat, co do Hiszpanii, to przyłapany na gorącym uczynku złodziej dostaje kilkaset euro kary (300, 400, nie pamiętam) i kilka dni w areszcie. Tyle. Dziennie kieszonkowiec potrafi wyciągnąć spkojnie 5 tysięcy. Sam zostałem okradnięty w Barcelonie. Polecam "Miejski Przekręt - Barcelona", leciał na Nat Geo, w necie też można znaleźć, jak również "Francja widziana oczami rosyjskiej telewizji" na sadolu i youtube.

WinterWolf

2013-05-13, 22:37
Jak by to powiedział Rysiu (pipa) peja: Tak kończo frajerzy

Matush5

2013-05-13, 23:04
To jest własnie kurde, hołota. Ja gardze takimi ch*jami, bo niektórzy jak są przyłapani to się tłumaczą "byłem pijany, namówili mnie, byłem zjarany" Mieszkam w małej miejscowości i jest 3 takich "Rambo, Rocky, Terminator ". Niezniszczalni, grupa młodocianych kryminalistów z patologicznych rodzin. Chodzą po nocach, kradną k***a co popadnie począwszy od kabli do pił, po szpadle, rynny itp. wybijają szyby, rozwalają w autach lusterka, podpalają śmietniki itp. do gara nie mają co włożyć chodzą po 2,3 miesiące w tych samych ciuchach, czasami jak zbiorą gurpe "niezniszczalnych" to w 5,6 potrafią zorganizowany misje na pobicie 60,70 letniego staruszka. Taaaaaaak w 5 chłopa potrafią wpie**olić dla 60 latka. A gdyby wyłapie się ich po kolei każdego z osobna, to kładą się na ziemi i błagają żeby ich nie bić, że sie zmienią, po czym odchodzą 50 metrów i " CHODŹ k***A NA SOLO TO CI POKAŻE ". I teraz właśnie powiązanie z tym filmem , banda sk***ysynów którzy nie robią nic żeby pomóc rozwalają cudze mienie dostaną wpie**ol otrzepią się i idą dalej to samo robią a k***a policje ich nie wsadzi bo " ZA MAŁY CZYN SPOŁECZNY ". Takich powinni zamykać minimum na pół roku, żeby pobyli sobie w takich więzieniach, przecwe*owali by ich to kozakowanie by się skończyło tak szybko jak zaczęło.

Gebofon

2013-05-13, 23:05
@up2x

A z Tobą wiedzieliby co zrobić :krejzi:

KMD

2013-05-13, 23:37
genialny haczek w ósmej

GranatPL

2013-05-13, 23:50
Zacny wpie**ol :D

hejasz

2013-05-14, 00:46
co to k**wa jest "obediance"...