18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fa...........um

2013-11-14, 07:43
Ta ... wystarczy wy chyba nie wiecie jak sami ciapaci są podzieleni i posyłając jeden drugiego na ch*j.

Qbiini

2013-11-14, 08:31
A co jeżeli sąsiadem jest obrońca czystości rasowej w trój-paskowym ortalionowym mundurze? :)

Suguru

2013-11-14, 09:23
Hahaha, chyba ci sie cos poj***lo synek ^^

McMenel

2013-11-14, 09:47
Przecież metody islamistów wcale za bardzo nie różnią się od chrześcijańskich metod pozyskiwania wiernych. Ot taki Mieszko z numerkiem 1 miał wybór albo przyjmiesz chrzest albo wpadniemy z chłopakami i wyrżniemy troszkę twoich poddanych. Osobiście załatwiłbym to w inny sposób. Zbudować pierdzielną arenę i co dzień organizować walki chrześcijanie VS. muzułmanie. Grupki 30 osobowe i walka do wyrżnięcia jednej grupy. Przyjemne z pożytecznym. Po pierwsze mamy nielichą zabawę po drugie w końcu k***a ludzie zrozumieją iż te religie tak naprawdę są takie same. Kwestia tego iż jedna nie próbuje się bawić w wybielanie wizerunku.

Zkirtaem

2013-11-14, 09:58
Cóż, w sumie katolicy mogą robić podobnie, czemu nie, Pismo pozwala. Nie zacytuję dokładnie, ale gdzieś w Starym Testamencie jest wzmianka w stylu "jeśli Twój brat nawraca ludzi na nie tę wiarę co trzeba, zabij, jeśli ktoś inny nawraca, zabij, a jeśli po mieście chodzi grupa i nawraca to zabij wszystkich, spal miasto i odejdź". Cholera, ciekawy by był taki radykalny katolicyzm :D

Albo i podam konkretnie cytat:
Cytat:


7 Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - 8 jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - 9 nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. 10 Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. 11 Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 12 Cały Izrael, słysząc to, ulęknie się i przestanie czynić to zło pośród siebie.
13 Jeśli usłyszysz w jednym z miast, które Pan, Bóg twój, daje ci na mieszkanie, 14 że wyszli spośród ciebie ludzie przewrotni i uwodzą mieszkańców swego miasta mówiąc: «Chodźmy, służmy obcym bogom!», których nie znacie - 15 przeprowadzisz dochodzenia, zbadasz, spytasz, czy to prawda. Jeśli okaże się prawdą, że taką obrzydliwość popełniono pośród ciebie, 16 mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą. 17 Cały swój łup zgromadzisz na środku placu i spalisz ogniem - miasto i cały łup jako ofiarę ku czci Pana, Boga twego. Zostanie ono wiecznym zwaliskiem, już go nie odbudujesz. 18 Nie przylgnie do twojej ręki nic z rzeczy poddanych klątwie, aby Pan zaniechał zapalczywości swego gniewu, a okazał litość i miłosierdzie, rozmnażając cię, jak przysiągł twym przodkom, 19 jeśli będziesz słuchał głosu Pana, Boga swego, strzegąc poleceń, które ja ci dzisiaj nakazuję wykonywać, czyniąc to, co słuszne jest w oczach Pana, Boga twego.


Shadow323

2013-11-14, 10:26
Nie dam piwa za wywyższanie brudasów

ra...........el

2013-11-14, 11:20
jedni i drudzy to tępe bydło. tyle jednak dobrze że chrześcijanie odarli wyznawanie swoich zabobonów z praktykowania przemocy na co wpływ miała postępująca cywilizacja.

S4ndal

2013-11-14, 13:54
@Amraith

I co najechalbys wiekszosc europejskich panstw ? :D

jasiejag

2013-11-14, 18:55
Socjaliści to ZŁO (socjaliści=lewactwo dla niewtajemniczonych)
Mało kto pamięta, że partia Adolfa Hitlera NSDAP była partią właśnie SOCJALISTYCZNĄ (Narodowa Partia Socjalistyczna) i dlatego często zamiast używania słowa "Nazizm" propaguje się używanie określenia "faszyzm", który jest reżimem włoskim pana Mussoliniego. Szkoda, że ludzie zapominają o historii i popełniają te same błędy (Hitler nie zdobył przecież władzy siłą- był "na topie" w swoich czasach)

Crashinto

2013-11-14, 22:27
kidi1 napisał/a:


racja kolego, dzięki



Podziękowałeś, to popraw błąd w temacie, a nie szerzysz analfabetyzm samokrytyczny paciaciaku.

kidi1

2013-11-14, 22:34
Crashinto napisał/a:



Podziękowałeś, to popraw błąd w temacie, a nie szerzysz analfabetyzm samokrytyczny paciaciaku.



Nie da się już chyba, robiłem to po pijaku wczoraj w nocy. "paciaciaku" hehe...

Crashinto

2013-11-14, 22:41
kidi1 napisał/a:



Nie da się już chyba, robiłem to po pijaku wczoraj w nocy. "paciaciaku" hehe...



W opcjach masz - edytuj, lub zatrąb do wszechwładnych adminów to pomogą, swoją drogą im też sie należy karny ku*as za przepuszczanie takich baboków.
Z treścią tematu sie zgadzam, jakość woła o pomstę do... gdzie chcesz,
paciaciaku ;)

kidi1

2013-11-14, 22:51
Crashinto napisał/a:



W opcjach masz - edytuj, lub zatrąb do wszechwładnych adminów to pomogą.
Z tematem sie zgadzam, jakość woła o pomstę do... kogo chcesz,
paciaciaku ;)



Zgłosiłem adminom :oops: siara niesamowita, najlepsze że na fotce też zrobiłem ten błąd i poprawiłem po kilku minutach a w tytule zapomniałem. Johnny Walker mnie zagadał.

Crashinto

2013-11-14, 22:56
kidi1 napisał/a:



Zgłosiłem adminom :oops: siara niesamowita, najlepsze że na fotce też zrobiłem ten błąd i poprawiłem po kilku minutach a w tytule zapomniałem. Johnny Walker mnie zagadał.



Ten gościu, Johny, trochę tłumaczy, admini dali dupy.