18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego marihuana jest nielegalna? Cannabis News z WWA.

kadol7 • 2015-06-17, 21:43
całkiem przyjemny materiał z przedstawieniem opinii publicznej na temat marihuany, cieszę się, że coraz więcej ludzi wychodzi z ciemnogrodu.



na koniec bonus dla sadoli, czyli cycki jakiejś tępej dzidy, w sumie to mogła się nie odzywać. :mrgreen:

Pankracy_Młot

2015-06-18, 23:11
Jedyny narkotyk ,który jest dobry dla organizmu to LSD ,a że jest w cieniu marychy to jeszcze nikogo z kwasem nie złapali :D nie żadne HOMETy czi iBome tylko najprawdziwszy kwas. Jedyny narkotyk ,który pobudza nieużywane obszary mózgu ,a raz pobudzone już zawsze będą aktywne, można to przyrównać do podkręcania procesora i wstawiania nowego dysku. Samego tripa można odbyć tylko raz na 1,5 miesiąca ,bo tolerka jest duża ,a receptory 5-HT przestają być tak wrażliwe. Kiedyś jarałem i raczej ciągle chodziłem zakręcony,zapominałem dużo rzeczy,psychika była słabsza i ogólnie taka beznadzieja była. Raz nawet po gramie na łebka to niepotrafiłem mówić ,a kumpel przez prawie godzinę walczył by nie zwymiotować dwóch położyło się na podłodze i powiedziało ,że wypadli za burtę i tak leżeli :D marycha nie leczy raka ,ona konserwuje mózg (i glejaka ,który jest złożony z komórek nerwowych jak mózg) ogólnie odmóżdża i tyle, ale karać za to bym nie karał.

matheeo

2015-06-18, 23:21
Sayagin666 napisał/a:

no k***a kolejny debil promujacy podejscie, marichuanen jest zajebista...

jestem zacofanym czlowiekiem z ciemnogrodu, fakt. To ,ze jestem przeciw oznacza, ze nasluchalem sie glupot i sie nie znam. :homer:

argumenty za - jest mniej szkodliwa niz papierosy, ludzie pija wodke, ktora jest tez szkodliwa, "ja pale i jestem normalny", marichuana pomaga na jaskre...

nikt przy takich tematach nawet nie chce slyszec o schizofrenii, spadku inteligencji i generalnemu sp***oleniu szarych komorek. Tak k***a jestem ekspertem i w ciemno moge napisac, ze temat szkoliwosci ziola znam lepiej niz 99% sadoli.

ps. podejscie - niech sobie kazdy pali, pije itd. wolnosc wyboru. Nie k***a, mi sie takie podejscie nie podoba - chcialbym nie byc otoczony debilami i wariatami na kazdym kroku...



Każdy kto jojczy, że trawa nie uzależnia i nie wpływa na człowieka przy nałogowym używaniu jest j***nym ignorantem ale skoro alko jest dużo bardziej szkodliwe - też eliminuje szare komórki to czemu jest legalne, a trawa nie?

Ludzie nie mogą być karani za takie pierdoły, dwa to, że każdy ma wybór i ch*j, nie wpie**alamy się w czyjeś życie do czasu aż to nie zaczyna dotyczyć innych ludzi.
Kolejną sprawą jest to, że gdy towar jest legalny to nie tylko zarabia państwo, spada przestępczość związana z tym narkotykiem ale też polepsza się jakość towaru bo jest w sklepach i przechodzi to kontrole.
Sprawa jest prosta bo pewnie gdzieś w przyszłości będę miał dzieciaka to zdaję sobie sprawę, że prędzej czy później też pewnie zapali, to niech przynajmniej będzie czyste, a nie z jakimś ch*jostwem.

blizzarder

2015-06-18, 23:47
- Czy marihuana uzaleznia?
- Nie.

- A czym jest dla Ciebie marihuana?
- Bogiem. Wszystkim.

- Jak czesto palisz marihuane?
- Codziennie.

- Seks po dżojnciku czy na trzeźwo?
- Po dżojnciku

- Film po dżojnciku czy na trzeźwo?
- Po dżojnciku.

Ja jestem zdania, ze marihuana moze byc katalizatorem do ujawnienia jakichs ukrytych chorob psychicznych. Powiadaja, ze marihuana poteguje doznania, wiec jezeli komus w zyciu sie powodzi i jest w dobrej kondycji psychicznej to sie zrelaksuje i zajebiscie odprezy. Gorzej jezeli ktos ma ze soba problemy i siega po rosline.

Palilem jakies 10 razy w zyciu, ostatni raz ponad 2 lata temu i nie zapale wiecej. Wydaje mi sie, ze po tym gownie zaczely sie u mnie problemy z pamiecia, koncentracja i motywacja. Mozna powiedziec, ze wpadlem w lekka depresje - nic nie mialo sensu. Jak mialem wyjsc do sklepu to wydawalo mi sie, ze jest to zajebiscie duzo roboty, bo rozkladalem sobie zadanie na czynniki: tj. otworzyc szafke, wyciagnac skarpetki, rozdzielic skarpetki, ubrac na jedna stope, ubrac na druga, ubrac spodnie, ubrac jeden but, ubrac drugi but, zejsc po schodach itd. Jak ktos chce niech pali, ja juz po to nie siegne nawet jak zalegalizuja.

ellsworth

2015-06-19, 08:02
KrisCFC napisał/a:



Za to jest miejsce dla alkoholików urządzających w swoich domach horror rodzinie...


Co w związku z tym? Wyznajesz zasadę, że leżącego należy jeszcze kopnąć? Mało nam nieszczęścia z alkoholem, by jeszcze kolejne na siebie ściągać? Przykład nieudanej prohibicji w USA, pokazuje że potem się już tego nie pozbędzie. Dlatego trzeba bezwzględnie tępić wszystkie ruchy narkomanów już od zalążka, bo raz dopuszczone zakorzenią się na stałe!

voidinfinity

2015-06-19, 12:03
Trimeresurus napisał/a:

Osobiście ciekawią mnie podwyżki cen (i ciekawi mnie jak by poszła za tym jakość) po legalizacji. I kontrola jakości, wyżej wspomniana ołowica fajna nie jest.



Produkcja jest tania. To za co płaci konsument na czarnym rynku to "ryzyko".

Przy legalnej produkcji cena spadnie do paru zł, do tego akcyza VAT i wyjdzie na to samo.

maxym83

2015-06-23, 03:05
Polecam oglądać bonusa z prędkością 0,5x :)

Grachu

2015-06-23, 14:40
Gamoniu je*any (7:19) to się nazywa depenalizacja. Żeby walczyć o takie coś trzeba mieć łeb na karku a nie zjarany baniak i gó*no do powiedzenia. Zadaje** typowe pytania, ch*j z Cb nie reporter skoro pojęcia "depenalizacji" nie ogarnia**.. Pewnie za chwile napiszesz że jesteś tylko i wyłącznie za słynną "legalizacją" ale gościu centralnie C* podsunął to pojęcie (depenalizacji) a t* nie ogarnąłeś i "coś tam" odpowiedział*ś, Weź walcz o koniak dla koni bo do walki o legalizację to zbyt tępy jeste*. Na końcu taka fajna laska chciała z Tb zapalić to się obsrałeś zamiast zapalić, posiedzieć, pogadać -"narkotykiiii!!!" - zwykła kur*a ciota, aparatczyk który dużo pier*oli i mało rob!!!!!!. Tworzysz materiał o marihuanie którą pewnie "się wstrzykuje" i której nigdy nie próbowałeś, a przy kamerze zrobiłeś z kobiety idiotkę. Masz parcie na szkło, chcesz się szybko wybić na popularnym temacie. Poza tym zacznij biegać bo masz ten sam rozmiar co ta ładna blondynka na koniec (12:44) ; ) A jeśli zasłonisz się tym że palisz ( w co wątpię) to chociaż nie wpier*alaj tyle na gastro boś tłusty w chyj!


P.S. Stary, jak możesz być aż tak zje*any że od 12.44 nie patrzysz na przepiękne piersi tejże Pani, tylko grzebiesz w jakimś gównie. Mógłbyś jeszcze sms'a napisać i na gameboyu pograć. Co może być ważniejszego od takich piersi ?! T*ój i tak zje*any materiał ?! Zamiast tego "bonusika" i pier*olenia przed kamerą co miało wyglądać profesjonalnie (co bez stanika kat. B się udac nie może), wolałbym urywki w których nic nie mówisz a na koniec palisz "coś" z blond-koleżanką i na końcu podpisujesz "udało się" co sam już sobie przetłumacz( chociaż osoba ze stanikiem kat B. zapewne niewiele w tym temacie zrozumie)

Voleyko

2015-07-01, 10:51
voidinfinity napisał/a:



Kolejna rzewna opowieść o koledze patusie.

k***A MAĆ. Wy jesteście dzieci - rozumiecie? 19 lat? 3 lata temu? 16 lat k***a. Wam nie wolno wąchać jarania czy wódki, a co dopiero używać.

A potem ból dupy, bo kolega zrobił się patus - bo zaczął dzień w dzień jarać/tankować :lol:

Narkotyki (w tym alkohol) nie jest dla dzieci - do ch*ja :lol:

Gówniarze z bagażem życiowych doświadczeń - będą nauczać :lol:

Ryuujin

Następny gówniarz, który ma wiele doświadczeń życiowy. MONAR to ma pewnie w małym palcu u nogi.



Matematyka widzę poziom ekspert...
Mam 21 lat a on jest starszy o 2 lata... Tak więc kiedy z nim piłem miałem uwaga, 18 lat a nie 16. Nie wiem jak żeś to policzył ale delta była ch*jowa...

I napisałem nie jarał codziennie tylko raz na kilka tygodni, czytanie ze zrozumieniem, polecam powrót do gimbazy i ponowną naukę czytania ze zrozumieniem.
Cytat:

jara, ale nie żeby codziennie, tylko raz w tygodniu nieraz rzadziej


voidinfinity

2015-07-01, 12:31
Voleyko napisał/a:


Matematyka widzę poziom ekspert...
Mam 21 lat a on jest starszy o 2 lata... Tak więc kiedy z nim piłem miałem uwaga, 18 lat a nie 16. Nie wiem jak żeś to policzył ale delta była ch*jowa...



Opanowałeś zmienianie daty urodzenia w profilu? Gratulacje.

Wiesz, jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć w pozostałe fakty, które podajesz.

Wiem natomiast, że środki psychoaktywne brane przez gówniarzy, robią krzywdę. Tak samo alko. Nie - no przecież nie ma takiej sytuacji, że gówniarz zaczyna chlać i wyrasta na patusa - co to, to nie.

Voleyko

2015-07-01, 17:26
voidinfinity napisał/a:



Opanowałeś zmienianie daty urodzenia w profilu? Gratulacje.

Wiesz, jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć w pozostałe fakty, które podajesz.

Wiem natomiast, że środki psychoaktywne brane przez gówniarzy, robią krzywdę. Tak samo alko. Nie - no przecież nie ma takiej sytuacji, że gówniarz zaczyna chlać i wyrasta na patusa - co to, to nie.



Nic nie zmieniałem :lol: Źle popatrzyłeś to nie pij teraz do kogoś i sobie nie wierz. Naukowo potwierdzony, wielu się na ten temat wypowiadało ale gimbospecjaliści (gimb to nie wiek gimnazjalny tylko stan umysłu) podobni do Cb wiedzą lepiej bo przecież jak chcą palić to będą palić. Ja to mam w dupie czy umrzesz na raka płuc, czy Cię ktoś zabije z zalegalizowanej broni, byle byś nie robił takiego syfu jak tu na sadolu i przekonywał innych do jakże "słusznej" racji.

voidinfinity

2015-07-02, 11:45
Voleyko napisał/a:



Nic nie zmieniałem :lol: Źle popatrzyłeś to nie pij teraz do kogoś i sobie nie wierz.



Dobrze popatrzyłem - ale nie robię screenów z dyskusji z każdym debilem na sieci - więc wiesz...nie udowodnie.

Voleyko napisał/a:

Naukowo potwierdzony, wielu się na ten temat wypowiadało ale gimbospecjaliści (gimb to nie wiek gimnazjalny tylko stan umysłu) podobni do Cb wiedzą lepiej bo przecież jak chcą palić to będą palić. Ja to mam w dupie czy umrzesz na raka płuc, czy Cię ktoś zabije z zalegalizowanej broni, byle byś nie robił takiego syfu jak tu na sadolu i przekonywał innych do jakże "słusznej" racji.



Wolność słowa się nie podoba? Jakie to typowe dla gimbów i sebixów.

Voleyko

2015-07-02, 15:38
voidinfinity napisał/a:


Wolność słowa się nie podoba? Jakie to typowe dla gimbów i sebixów.



Wolność słowa a pisanie głupot to co innego :d

voidinfinity

2015-07-02, 17:17
Voleyko napisał/a:



Wolność słowa a pisanie głupot to co innego :d



No to przestań :krejzi:

Voleyko

2015-07-03, 11:04
voidinfinity napisał/a:



No to przestań :krejzi:


Słaby troll :d