18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego lepiej pić piwo, niż płacić na ZUS

szysza • 2010-07-28, 13:27
Ciekawe wytłumaczenie, dlaczego warto być alkoholikiem. Polandia, kraj absurdów.

yadam

2010-07-28, 22:45
eeej! pod tymi pikselami jest jakis obraz!

sadistbelt

2010-07-28, 22:48
@xtraludek
wk***iło, JKMa. ale ciemny naród polski woli bulić złodziejom, w większości wiedząc, że emerytury będą żadne.

Dr...........er

2010-07-28, 23:29
Nikt wam nie każe żyć w tym kraju, dlatego róbcie studia i wyjeżdżajcie bo nic dobrego tu nie widać niestety

Ross Pierre Dolevas

2010-07-29, 01:49
Tylko dajcie mi zawodnika, który przez 40 lat będzie dzień w dzień łupał kolejne browary. :roll:

teken

2010-07-29, 02:37
Melchiar napisał/a:

Tylko dajcie mi zawodnika, który przez 40 lat będzie dzień w dzień łupał kolejne browary. :roll:

1 browar dziennie ? Co to za problem ? Wieczorem po robocie przed snem jak znalazł.

szysza

2010-07-29, 02:47
Było na dżołmonster, czy nie. Nie wiem... Dostałem to wczoraj linkiem, więc raczyłem się pochwalić. Aex, k***a, nie tłucz mnie toporem za laizm, na bogów. Złoże Ci dziewicę w ofierze, rudą. Ale nie bij!

A co do merytoryki. Przeciętny polski robol napie**ala i przed i w trakcie i po pracy. Więc, gdyby te flaszki zebrał, nawet jeśli będa to ambrosiusy, czy landauery, czy ch*j wie co, z przyosiedlowych sklepów: zawsze sobie dorobi. Takietam.


No i odnośnie do jakości. Nie wiem, czemu się tak spsuło. Poza tym, po domowych eee wiktuałach, mam podobny sposób widzenia. Viva la gałka muszkatałowa i inne mikstruy mejd in hołm ^^

jacko

2010-07-29, 09:01
hahaha analitycy jakich malo :D 4 lata na emeryturze powodzenia ... a wszyscy wiemy ze piwo wydłuża życie wiec spore niedopatrzenie , trzeba to dopracować bo pomysł jest dobry !

Ross Pierre Dolevas

2010-07-29, 11:13
teken napisał/a:

1 browar dziennie ? Co to za problem ? Wieczorem po robocie przed snem jak znalazł.



Jeden dziennie to ujdzie, ale weź pod uwagę to, że im więcej wypijesz tym więcej będziesz miał później "emerytury" :D

Psycho Dad

2010-07-29, 13:29
ja już dawno nie płacę ZUSu i piję, do tego teraz wiem, że to się opłaca :D

Dinozzo

2010-07-29, 14:02
DraGon2 napisał/a:

@Eternal As
idac twoim tokiem myslenia, pijac syrop na kaszel czy inne tego typu uzywki - JESTES ALKOHOLIKIEM. GG


To była ironia, jednym słowem wyśmiałem reportera który mówił, iż lepiej inwestować w alkoholizm niż w ZUS.

szysza

2010-07-29, 22:53
Fuuu. Samo znalezienie dziewicy będzie epic questem. A co dopiero taką z kororrowoymi klatrami. Ehh. Duży ten buzdygan?

Chupacabra

2010-07-30, 02:05
szysza, Turkusowa Dziewica, Przerażacie mnie.

Odnośnie tematu. ;) SuperStacja -> I wszystko jasne.

szysza

2010-07-31, 01:24
Aex, teraz byle dwunastka juz ma... hmm.... Nawet inwazja Rona Jeremiego jej nie zaboli. k***a, moglem byc cicho. Daj ten buzdygan lepiej. Szybciej bedzie, niz znalezc jedna cnotliwa.