18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego jesteś gruby ?

stworek • 2013-03-18, 19:02
Można przewinąć do 1:27: albo oglądać całe :)

bezimienny90

2013-03-18, 22:58
Aro1, teken, arkadoss, SzymToJa, pozdro misiaki

Wiele nie trzeba robić, nie trzeba się burzyć o "zasady w odżywianiu", a jeśli jakiś grubas ich nie przestrzega to tylko o nim świadczy.

Dobry wygląd w dzisiejszych czasach wyróżnienie dla charakteru i determinacji. Jeśli ktoś nie wierzy to niech sam spróbuje.

biesczad

2013-03-18, 23:04
już miałem się przejąc i zastanawiać nad moim wyglądem ale zapomniałem że nie znam angielskiego, idę po kanapkę

typo

2013-03-18, 23:15
Już nawet nie chodzi o to czy ktoś jest gruby czy nie. Ważne żeby k***a nie robić z siebie inwalidy.Te wszystkie sapiące czołgi są żałosne, a teraz się lato zacznie i w tramwaju znowu będzie wypas. Śmierdzące, tłuste, sapiące dupska będą człapać się całe spocone i narzekać jedne z drugim, że "baśka tak tu gorąco, że się normalnie topie", chyba wytapiam.

Wk***iają mnie własnie takie niepełnosprawne jednostki na własne życzenie. Jak tak można? Chcesz żreć co chcesz, ile chcesz - ok. Bądź gruby jak np. nasi szczypiorniści. Tam są panowie z brzuszkami co na rozgrzewkę z 10 klocków dają, porządny wycisk na siłowni - można? Można. Trochę siłowni, mniej węglowodanów, więcej białka i pobiegać.

Nosz k***a we większości firm są jakieś benefity czy coś za grosze, buty do biegania w decatlonie za 100zł , do tego dres z allegro za 80 i można śmigać. Nie kumam. Czuć się źle z własnego lenistwa. Naprawdę nie trzeba wiele.



Ant1984

2013-03-18, 23:18
Wkurza mnie jedno - mówienie ludziom, że żeby ćwiczyć trzeba iść na siłownię. Albo taka ruchoma bieżnia - przecież to jest szczyt głupoty! Jakby nie można było wyjść na dwór i pobiegać na świeżym powietrzu...
Ćwiczyć można zawsze i wszędzie. Można nawet ćwiczyć nie mając żadnych przyrządów - i to każdy mięsień ciała! Wystarczy pomyśleć.

meier

2013-03-19, 00:10
A ja nie moge przytyc. Jak wiecej jem to wiecej sram, zamiast dwa razy na dzien to cztery i w ten sposob moja waga od kilku lat stoi w miejscu a chcialbym tryche wazyc wiecej

eb

2013-03-19, 01:38
AAAAAAAA Ale koleś niby chorował na anoreksje i teraz troche dopakował i poucza wszystkich niech sie pie**oli na ryj

massq

2013-03-19, 01:39
arkadoss napisał/a:

niech sie pie**oli , wole isc sie naj***ć i dobrze pobawić , żreć to co lubie a nie jakieś pie**olone gówniane sałatki. robić co mi się podoba a nie k***a trzymać się jakichś zasad . i może umre na jakiś pie**olony zawał albo bede miał problemy z cholesterolem ale będę miał udane k***a życie a nie sp***olone żyjąc według poj***nych zasad



eb napisał/a:

AAAAAAAA Ale koleś niby chorował na anoreksje i teraz troche dopakował i poucza wszystkich niech sie pie**oli na ryj





BTW. On ma polskie korzenie (na karku wytatuowane Polskie Godło), więc jakby go zaprosić to chętnie by do nas przyjechał. Wtedy mógłbyś mu powiedzieć, żeby się "pie**olił na ryj" :)
Aha, tylko nie zapomnij zabrać ze sobą piwa i kolegów.
:krejzi:

Ant1984 napisał/a:

Wkurza mnie jedno - mówienie ludziom, że żeby ćwiczyć trzeba iść na siłownię. Albo taka ruchoma bieżnia - przecież to jest szczyt głupoty! Jakby nie można było wyjść na dwór i pobiegać na świeżym powietrzu...
Ćwiczyć można zawsze i wszędzie. Można nawet ćwiczyć nie mając żadnych przyrządów - i to każdy mięsień ciała! Wystarczy pomyśleć.


I tak i nie :)
Nie chce mi się teraz wszystkiego tłumaczyć. "Szukajcie a znajdziecie"

hujos

2013-03-19, 12:27
You fap because you dont fuck enough ...

artiee

2013-03-19, 18:54
mosagne napisał/a:

@arkadoss
na sałatkach pan z filmu by tak nie wyglądał. osobiście chleje co dwa dni, pale, żre w ch*j mięsa, mięsa i jeszcze raz mięsa, pizzy i innych rzeczy ale zazwyczaj przyrządzonych w domu, ze zdrowych składników, biegam 6 razy w tygodniu oraz w 3 dni ćwicze w domu na siłowni, która zrobiłem za 300zł i wyglądam świetnie, a miałem kiedyś cycki i sam tłuszcz. i mowie to również do wszystkich spasionych świń, które tylko narzekają na wygląd i wstydzą się innych ludzi przez własne pie**olone nieróbstwo i zaawansowane wygodnictwo.



Nie zesraj się, i tak zdechniesz tyle, że trochę zdrowszy.