18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego feminizm zatruwa wszystko?

Lackland • 2015-12-06, 21:39
Fizyk jądrowy (tak, zaczyna się ciekawie!), Phillip E. Mason za pomocą nagiego procesu myślowego rozprawia się z mitami feminizmu, kreacjonizmu i innego -izmu, niepopartego faktami, a jedynie słusznymi ideologiami.



Filmik dla znających język na poziomie średniego liceum. Przynajmniej póki co.

Science and Education FTW!

:kawa:

Transkrypcja dostępna na stronie autora (link w opisie filmu)

PierreDolish

2015-12-07, 21:29
Lackland napisał/a:


Filmik dla znających język na poziomie średniego liceum. Przynajmniej póki co.



Skończyłem liceum 10 lat temu, ale jak widzę zadziwiająco podrósł poziom nauczania angielskiego (i chyba tylko). Świadczy to o przygotowywaniu "polomurzynów" do pracy za najniższe krajowe za granicą lub w naszym pięknym polskim państwie (wszystkie firmy i tak są zagraniczne, a z audytami trzeba umieć się dogadać) :lodowka:

Dobrutro

2015-12-07, 21:36
A tam takie pieprzenie, w każdej grupie znajdzie się paru oszołomów. Tak jak są świadomi patrioci, i tępe łyse ćwoki. Są mądrzy profesorowie z pasją do przekazywania wiedzy, i tacy co sami nie ogarniają swojej dziedziny bo dyplom zdobyli pracą w stylu "Fizyka kwantowa z Leninem w tle". Są normalni weganie/wegetarianie, którzy nie będą Ci truć o swoim wyborze, jak i tacy co by Cię obleją czerwoną farbą za noszenie futra. Można tak wymieniać, jak geje vs pedały, czarnoskórzy vs murzyny, lekarze vs konowały, księża vs nawiedzone katabasy. Seniorki vs wredne stare torby. Tak są feministki i idiotki. Siłą rzeczy to co nas bardziej irytuje ma silniejsze przebicie w naszej świadomości. Jestesmy ludźmi, uwielbiamy uogólniać.

voidinfinity

2015-12-07, 21:47
Dobrutro napisał/a:

Tak są feministki i idiotki. Siłą rzeczy to co nas bardziej irytuje ma silniejsze przebicie w naszej świadomości. Jestesmy ludźmi, uwielbiamy uogólniać.



No to piwny czlendź.

Podaj jeden przykład feministki nie-idiotki i o co walczy :amused:

PanWładeczek

2015-12-07, 22:04
Wielka rewelacja, że neokomuszki chcą zresetować hasła "kobiety na traktory" czy "walka kobiet, walką klas" itp.
Ten sam schemat: rozbicie relacji kobieta-mężczyzna -> rozbicie rodziny -> rozbicie relacji społecznych --> wielka rewolucja pod jedynie słusznym sztandarem sierpa i młota. A później tałatajstwo do gułagu, a "elity" z rządu będą się rozbijać Bugatti i wpieprzać ośmiorniczki czy comber z królika bez żadnych obaw, że nagra ich jakiś "kelner" albo media zwietrzą sprawę i będzie po karierze.

Jeśli chodzi o same feministki to typowy przykład pożytecznych idiotek, więcej w filmiku poniżej:


Grein

2015-12-07, 22:24
PierreDolish napisał/a:

widzę zadziwiająco podrósł poziom nauczania angielskiego


Muszę cię rozczarować. Sam jestem w połowie liceum i mimo że zrozumiałem chyba 99% materiału, to zrobiłem to dzięki samodzielnej nauce (np. z gier). Ludzie w liceum w zdecydowanej większości nie ogarniają jak złożyć szerszą wypowiedź, a zdarzają się też przypadki czytających w języku angielsko-polskim... (If you know what i mean) To po bodajże 11 latach nauki!

Nie ogarniam tylko podrzucenia kreacjonizmu do tego całego cyrku. Nie wychwyciłem o nim wstawki. To ten 1%. Wytłumaczy mi ktoś?

Halibut

2015-12-07, 22:47
Gościu jest spoko, zdebunował też na swoim kanale solar roadways, które to tak mocno było propsowane przez sadolowych debili.