18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego faceci odchodzą do młodszych kobiet???

JcS • 2012-09-06, 17:24
To, że w pewnym momencie życia facet chciałby zmienić żonę na młodszy model, nie dziwi nikogo... poza starymi, zostawionymi żonami. Bo ta młoda to przecież głupiutka, niedoświadczona itp itd....

Jeśli któraś tego nie rozumie, to proszę przyjrzeć się uważnie tym trzem zdjęciom i wysilić szare komórki;)








aaa... i drogie panie... nie chodzi o to, że na trzecim zdjęciu króliczek ma niebieskie a nie różowe uszy!

stud3nt

2012-09-06, 21:31
makabrax napisał/a:

no cóż prawda jest taka że pewien odsetek kobiet po ślubie i dziecku ma totalnie w dupie swój wygląd i przestaje dbać o siebie, a potem płacz i zgrzytanie zębów jak mąż idzie na bok skoro w domu siedzi obleśny pasztet...



Tak jest tylko wtedy, gdy facet jest tępą p*zdą, którą słucha się we wszystkim żonusi, przynosi kapcie w zębach i bez problemu daje się manipulować. Taki facet bardzo rzadko romansuje - jest przywiązany do swojej żonusi, nie tylko finansowo (oddawanie kasy).

Po co kobieta ma się starać dla takiego kogoś? Po co? A zatem oddaje się swojemu ulubionemu zajęciu - wpie**alaniu żarcia.

Widzieliście może gdzieś faceta silnego, zdecydowanego, popularnego, bogatego, który miałby spasioną babę? (Komorowskiego nie liczcie, on zagina czas i przestrzeń oraz pisze 'u' w słowie 'ból'). Przyczyna jest prosta - taka kobieta nie chce stracić swojego faceta. Więc się stara, dba o siebie, jest szczupła.

Powyższego tekstu nie wymyśliłem sam, pochodzi z pewnego popularnego bloga.

Od siebie tylko dodam, że młódka nie poleci na pierwszego 40+ faceta z brzegu - musi on mieć to COŚ (czytaj: kasę, popularność, charyzmę). Zwykły Polak niestety nie wpisuje się w ten schemat.

si...........er

2012-09-06, 21:48
ta niebieska ma 26 lat tylko jest spaśakiem

K-...........an

2012-09-06, 21:56
no ja pie**ole, mało który z wypowiadających się przekroczył 25 lat, ale widze że k***a już jesteście doświadczonymi ekspertami w sprawie 40-latek :homer:

tigerqaz

2012-09-06, 21:57
Sarkos napisał/a:

Kobieta, jak o siebie dba to i po 40-stce jest gorąca.



Kobieta jak o siebie dba to 85% życia siedzi w łazience...

Tristan 2477

2012-09-06, 22:00
współczuję , jeśli Twoja żona wygląda tak jak na zdjęciu numer 3 , to rzeczywiście masz problem.

carvachall

2012-09-06, 22:10
ta pierwsza to Lexi Belle :) miłego fapowania

trigger

2012-09-06, 22:14
Właśnie w momencie gdy przewijałem tego posta babcia mi wbiła do pokoju.
Scroolowałem więc prędzej.

Akurat spojrzała gdy pokazał się ostatni obrazek.

marna

2012-09-06, 22:17
Trigger, 29 lat chłopak, a opinią babci się przejmujesz? :wtf:

.:...........:.

2012-09-06, 22:18
marnotrawna napisał/a:

Trigger, 29 lat chłopak, a opinią babci się przejmujesz? :wtf:



I tak dobrze, że ma jeszcze babcię. Stary jest już, a babcie nie są wieczne.

isotop

2012-09-06, 22:43
Szkoda tylko, że facet odchodzący od żony z "bramki numer 3" do panny z pierwszego, lub drugiego zdjęcia... nie rzadko wygląda równie "ponętnie" i "rewelacyjnie" co jego żona ;) A potem żal i smuteczek, bo młoda dziewoja nie chce się już zadawać ze starym pierdem, zaś ten zostaje sam.

JcS

2012-09-06, 23:07
Hej Panowie! Gdzie wasze jaja? Ja się cieszę że jestem facetem! Sto razy wolę kryzys wieku średniego i to że się będę uganiał za dwa razy młodszymi kurewkami (które będą leciały tylko na moją kasę i auto), niż miałbym być starą zrzędą, której menopauza wk***ia wszystkich wkoło. Puki co, mam jeszcze jakieś 20lat spokoju, ale perspektywa wkraczania w starość w otoczeniu młodych dz**ek dodaje mi pewności siebie;)

elda1987

2012-09-06, 23:19
pożyjecie jeszcze trochę to i myślenie wam się zmieni. Znam 20 latki co wyglądają jak pani ze zdjęcia nr 3 a znam 40 latki co spokojnie dorównają tej pierwszej. I jako kobieta i żona powiem wam, że trzeba być totalnie sk***iałym bucem, żeby zostawić żone, dzieci, dom dla jakiejś panny, która i tak się zaraz takim palantem znudzi i kopnie go w 4 litery. I kij każdemu takiemu w oko.

JcS

2012-09-06, 23:58
dhex napisał/a:



to tak a propos... (sry ale nie chce mi sie do zrodla linkowac :P )

http://www.joemonster.org/art/20983/Ile_ona_ma_lat_



Niezła.... Strasznie wyżyłowana kura. Jeszcze parę lat i jeśli się wcześniej nie rozpadnie, to madonna będzie miała konkurencję ;)


Jamka

2012-09-07, 07:17
Nie zapomnijmy, że wymiana partnerów i starzenie działa w obie strony panowie :)