18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla wszystkich rodaków.

~Sunday • 2012-12-23, 21:51
Wigilia z Adamkiem!

Mr.Drwalu

2012-12-24, 10:04
Przegrałeś z murzynem! :hitler:
Jeszcze masz czelność mnie tu życzenia składać? :-/

leoy

2012-12-24, 14:06
Tomuś idz potrenuj i zrzuć te zbędne kilogramy a nie rób szopki.

Naziolek

2012-12-25, 03:09
Za Tomka piwo, chłop zostawił litry potu i krwi na ringu. Zawsze podkreślał swoją polskość i przeważnie walczył w naszych barwach narodowych, wszystkie wywiady z polskimi dziennikarzami miały pierwszeństwo nad zagranicznymi. Wciąż ciężko trenuje i daje z siebie wszystko, ale jak zaraz poczytacie zawistne k***y w naszym kraju, które nic nie osiągnęły mają czelność jechać takiego mistrza.

Mizantrop

2012-12-25, 12:47
leoy napisał/a:

Tomuś idz potrenuj i zrzuć te zbędne kilogramy a nie rób szopki.



Mr.Drwalu napisał/a:

Przegrałeś z murzynem! :hitler:
Jeszcze masz czelność mnie tu życzenia składać? :-/




A panowie mają jakieś zwycięstwa w ringu na koncie?

matek2222

2012-12-25, 12:47
Dziękuję. Ja tobie życzę Adamku powrotu do formy.

Carol

2012-12-25, 13:13
Brüste napisał/a:


A panowie mają jakieś zwycięstwa w ringu na koncie?



Argument gimnazjalisty. To tak jakby powiedzieć żeby nie krytykować polityków bo nie znasz jej z praktyki.

T-Will

2012-12-25, 13:17
Naziolek napisał/a:

Za Tomka piwo, chłop zostawił litry potu i krwi na ringu. Zawsze podkreślał swoją polskość i przeważnie walczył w naszych barwach narodowych, wszystkie wywiady z polskimi dziennikarzami miały pierwszeństwo nad zagranicznymi. Wciąż ciężko trenuje i daje z siebie wszystko, ale jak zaraz poczytacie zawistne k***y w naszym kraju, które nic nie osiągnęły mają czelność jechać takiego mistrza.


A co to k***a, jak ktoś zawalczy w jednym pojedynku jak p*zda, to nie ma się prawa go skrytykowac tylko dlatego, że w przeszlości coś osiągnal?!
:idzwch*j:

Draiks

2012-12-25, 13:20
Nie wiem czego ta dziewczynka szuka w wadze ciężkiej, niech ucieka niżej. Tam przynajmniej coś osiągnął.

anatomopatolog

2012-12-25, 13:21
T-Will ma racje. Naziolek sam pewnie po Andrzeju Gołocie jechał jak mu walka słabo poszła

Preeezes

2012-12-25, 13:25
@T-Will sam jesteś p*zda. Pamiętaj na jednego kozaka znajdzie się 10 innych. Na pewno jest na świecie ktoś to i niedługo dla Kliczki nawet da radę. Może i ma spadek formy. W przeciwieństwie do ciebie na pewno coś osiągnął ciężką pracą. A Ty co siedzisz teraz i pierdzisz w fotel zamiast coś zrobić. Pyf...

Gl0BaL

2012-12-25, 13:27
@UP
A co k***a, jak ktoś zawalczy w jednym pojedynku jak p*zda, to ma się prawo na nim wyżywać?
OTÓŻ k***A MAĆ NIE MACIE TAKIEGO PRAWA GIMBUSY.

Szacun dla Adamka za całokształt jego kariery.
Szacun dla Adamka za posłanie na glebe Dowsona, w walce którą przegrał.
Szacun dla Adamka za walkę mimo rozpie**olonego na miliard części NOSA, i WYGRANIE JEJ.
Szacun dla Adamka za epickie walki z Briggsem, zajebistą walkę z Arreolą
Szacun dla Adamka za to że nigdy się nie poddaje.
Szacun dla Adamka za to że nigdy nie wyj***ł komuś w jajca.
Szacun dla Adamka za przejście do HW, w końcu chłop zarobi na swojej ciężkiej pracy.

Mógłbym tak wypisywać w ch*j, ale gimbusiarnia która widziała kilka jego walk, bo wcześniejszych nie pamięta, bo srała po pampersach, zaraz i tak zrówna mistrza Adamka z ziemią.
Zrozumcie jedna rzecz, on przeszedł do HW żeby kaskę zarobić, on już zrobił co miał zrobić w niższych kategoriach wagowych. Tutaj dajcie mu k***a mać zarobić na życie bo tylko w tej kategorii dostanie konkretny hajs za walke.

Grzyb18

2012-12-25, 13:27
CO ten syf robi na sadolu?