18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dla tych co nie zamykaja sypialni :)

ANNIHILATOR • 2010-02-28, 20:41
Siedzę na poczcie i duża kolejka, przed okienkiem stoi małe dziecko z
mamusia i to dziecko wola:
- Mamo chce na lody!
- Nie synku
- Mamo chce na lody!
- Później synku
Dziecko stoi myśli myśli i nagle krzyknęło na cala pocztę
- Mamo, jak zaraz nie pójdziemy na lody, to powiem babci, ze lizałaś siusiaka tatusia!
Ludzie wybuchnęli śmiechem, kobieta z okienka wzięła przerwę bo wytrzymać nie mogla ogólny gromki śmiech na sali. Matka wyszła z poczty a dziecko na to
- Jeee! Idziemy na lody!

Suka_Blyat

2010-02-28, 23:21
k***a mac czy to jakas nowa moda zeby do kazdego kawalu dodawac ta zj***na fotke/ piszac ze suche? ja jebie no k***...
jak dla ciebie to jest suche to :idzwch*j: i nie wracaj chyba ze przeprosisz

evalor

2010-02-28, 23:38
urban legend~

krisxor

2010-02-28, 23:39
pie**olicie hipolicie...

lubie kawały bez sensu, ale ten jest pozbawiony jakiejkolwiek pointy czy hmm nie wiem...

co widzisz smiesznego w tym, ze dzieciak wydarl sie na caly bank czy tam poczte jak to jego matka robila ojcu loda? Chociaz mozna by to jakos sensownie opowiedziec a nie "jeeee idziemy na lody"

na tym forum sucharów jest wiele, a wrzuciłem tylko jedyny raz ten obrazek bo egzystencji tego żartu kompletnie nie rozumiem.

może jestem na to zbyt głupi lub moje poczucie humoru jest za bardzo zj***ne...przykro mi ale nic z tym nie zrobię
a w ch*j nie chce mi sie isc bo to za daleko
poza tym za bardzo sie spocilem piszac tę nic nie warta wypowiedz

:samobojstwo:

Matuch90

2010-02-28, 23:45
Znam ten kawał, ale w jakiejś innej formie... . To tutaj, to jakieś gówno. Jestem k***a zdegustowany. Co to k***a w ogóle miało być ??

Adriano9

2010-03-01, 00:10
65 piw.
Pan o nicku "krisxor" ma racje - sucharek

nakona

2010-03-01, 23:13
hehe to wcale nie suchar po prostu nie rozumiecie tego poczucia humoru :P