18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dla sadoli rocznik nie gra roli

ardew • 2013-11-21, 07:54
Materiał własny, wykreował mój wczorajszy dzień, więc postanowiłem się z Wami nim podzielić.

Poszedłem w odwiedziny do dziadka (człowiek pod 80-kę, dość mocno schorowany), kątem oka zobaczyłem, że w TV leci coś w deseń reportażu o Hameryce. Mimo to, chcąc rozpocząć jakąś konwersację, rzucam błyskotliwym pytaniem:

Ja: Co oglądasz?
Dz: Aaaa leci ten, no - Smoła
Ja: Smoła?
Dz: ADY NO! ten SMOŁA!
Ja: Jaki Smoła?
Dz: No Smoł.. (chwila refleksji), AA, nie ku*wa! Obama :krejzi:

Poczciwy Dziadzio, wiedział, że coś czarnego, ale nie wiedział jak to określić :amused:

donwasyle

2013-11-21, 09:56
Potocznie mówi się "asfalt". ;)

wojan81

2013-11-21, 11:12
k***a jak mnie wk***iają takie gimbusy żebrzące o wirtualne piwo żałosnym tekstem swojej babci. Jak będę chciał posłuchać mądrości starych zacofanych pierdzieli to posłucham radia z ryjem albo pójdę na targ.

marna

2013-11-21, 11:38
a wiecie co? wiecie co?
mi wczoraj nieznajoma starsza pani opowiadała w pociągu o swoich trzech gąskach i o perskim kocie, którego strzyże. Fascynujące prawda? Tak jak wszystkie tego typu opowiastki tutaj. :-|

Tupolew18

2013-11-21, 11:55
@up I co z tym perskim kotem dalej?

mn...........ul

2013-11-21, 12:25
@up j***ć kota, co z gąskami ?!

marna

2013-11-21, 12:36
Tupolew18 napisał/a:

@up I co z tym perskim kotem dalej?



wygląda jak pies York podobno i nie gubi już tyle sierści. Chciała go komuś wydać po podejrzewano u niej astmę, ale stwierdziła że lekarze się mylą i alergii też na niego nie ma więc tzryma tego kota w mieszkaniu.

mnihul napisał/a:

@up j***ć kota, co z gąskami ?!



Gąski hodowała w zeszłym roku, całe wakacje przy nich siedziała. Jedna zdechła i mała już tylko dwie. A sąsiad miał 20 i nie dbał o nie tak jak ona o te swoje. Jak zabiła te 2 to już nawet jej się ich jeść nie chciało. To porozdawała większość kawałków. Sama zamówiła od innej gospodyni gęsinę, ale taką listopadową bo te wrześniowe to jeszcze za wczesne..

starałam się tu oddać jak najbliższą chronologię i składnię wypowiedzi.

ChomikAdrian

2013-11-21, 13:12
A teraz użytkownicy 'gimbustic.pl' najebią 20 piwek i polecimy z tym gównem na stronę główną. Szkoda, że nie można stawiać anty-piwa. Boże, jak nieśmiesznie.

wasza_mama

2013-11-21, 13:20
Nie bawi mnie to:( Nie mam poczucia humoru chyba :(

Bazyliszek

2013-11-21, 13:23
wasza_mama napisał/a:

Nie bawi mnie to:( Nie mam poczucia humoru chyba :(


Jesteś dla siebie zbyt surowy.
To po prostu było denne i tyle

wrobel242424

2013-11-21, 15:21
Jak można wykreować czy zrobić dzień? To brzmi debilnie. Musicie na siłę wciskać do polszczyzny jakieś angielskie powiedzonka?

kidawa

2013-11-21, 15:45
O nie! Przypadkowo dałem piwo, zabijcie mnie, błagam! :c

ellsworth

2013-11-21, 17:53
Po tytule myślałem, że zarzucisz jakimś głębokim tekstem w stylu "lepsze trzy szóstki niż jedna osiemnastaka". Za dużo sadistica, za dużo...

SharpSe

2013-11-21, 22:40
ardew napisał/a:

Materiał własny, wykreował mój wczorajszy dzień, więc postanowiłem się z Wami nim podzielić.

Poszedłem w odwiedziny do dziadka (człowiek pod 80-kę, dość mocno schorowany), kątem oka zobaczyłem, że w TV leci coś w deseń reportażu o Hameryce. Mimo to, chcąc rozpocząć jakąś konwersację, rzucam błyskotliwym pytaniem:

Ja: Co oglądasz?
Dz: Aaaa leci ten, no - Smoła
Ja: Smoła?
Dz: ADY NO! ten SMOŁA!
Ja: Jaki Smoła?
Dz: No Smoł.. (chwila refleksji), AA, nie ku*wa! Obama :krejzi:

Autorze powiem cie jedno bo znam z doświadczenia. Odwiedzaj dziadka jak tylko możesz. Ja osobiście bardzo żałowałem po jego śmierci. Ucz się i jak najczęściej zagaduj. Mój z tego co pamiętam pił codziennie pół litra bo jak to mówił "Na krążenie wnusiu". Kochany facet wojnę przeżył, Lwowiak. Zawsze chciałem być bardziej jak on niż mój ojciec. Ale się spuściłem..Wystarczy. Pozdr dla dziadka.

Poczciwy Dziadzio, wiedział, że coś czarnego, ale nie wiedział jak to określić :amused: