18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla fanów kolesia o nicku "Damianero"

Magik2501 • 2010-07-01, 20:15


Widać nawet na "filozofa ludu" znajdzie się mocny :lol:
Długie, ale długo go miażdży po prostu.

AL...........ON

2010-07-01, 20:52
Aż przyjemnie się gościa słucha :D

Magik2501

2010-07-01, 20:54
Bo nie pie**oli kocopałów.

Ten Damianero to spoko koleś jak robi filmy dla śmiechu, ale jak widać branie się za politykę mu nie idzie

ku...........ek

2010-07-01, 21:02
Można być lubianym przez wszystkich, chyba zaczniesz mówić o polityce:)

sarahblack

2010-07-01, 21:44
k***a, jak wypluta ryba. bez smaku, bez wygladu, bez zapachu i ladu i skladu.... ch*jnia.

kuti

2010-07-01, 22:14
Człowiek mumia.... Jak karabin ra ta ta ta :D

~Conscribo

2010-07-01, 23:29
ale merytorycznie mówi dobrze więc.. śmiem powiedzieć, że te tysiąc ludzi które dało damianowi piwka, powinno teraz się kajać i wrzucać tu filmiki z odciętymi pindolkami/sutami w ramach przeprosin za poparcie jego teorii :>

loras

2010-07-01, 23:46
Dobrze, że nie dałem wtedy piwa, bo teraz musiałbym latać bez pindola.

wowka01

2010-07-02, 00:00
A mnie jakoś ten Damianero drażni. Często myli fakty i sam sobie zaprzecza, zauważyłem już to wcześniej. Taki głupio-mądry...

Chupacabra

2010-07-02, 00:07
wowka01,
Cytat:

Taki głupio-mądry...

Ciekawy neologizm. Prawie tak dobry jak "żywo-martwy". Zresztą. Bez wdawania się w szczegóły. Ten filmik należałoby wysłać Damianowi. Ciekawie koleżka gada. A sam Damian, pomimo tego, iż ma dość ciekawe rzeczy do powiedzenia, z polityką, jak już tu Magik2501 stwierdził - branie się za politykę mu nie wychodzi.

trzelpy

2010-07-02, 00:51
pie**oli jak wikipedia. Puste, i pie**olone regułki też sobie mogę przeczytać.

wowka01

2010-07-02, 00:52
@R3D3MON
to raczej oksymoron drogi kolego

MCL

2010-07-02, 01:00
http://www.youtube.com/user/LaudatorLibertatis

Kanał tego kolesia. Ogólnie wie co gada i swoją wiedzę nt. polityki opiera na konkretach, nie na przypuszczeniach jak Damian. Jak ktoś tam wyżej zauważył, Damian może sobie filozofować, co nawet się przyjemnie ogląda, ale z polityką to on ma niewiele wspólnego.

Oski_m

2010-07-02, 01:05
Bardzo słusznie mówi. Damianero jest bardzo wk***iającym człowiekiem który twierdzi że głosując na JKM kierowałem się jedynie legalizacją marihuany.. Nie chce także dostrzec faktów, że unia się sypie, strefa euro się sypie(pojawiają się coraz liczniejsze opinie ekspertów że wprowadzenie jednolitej waluty na tak zróżnicowanym terenie jest złym pomysłem). Dlatego mądrzy Anglicy(całkowita prawda) zagwarantowali sobie że do strefy wejdą wtedy kiedy im się będzie opłacać, a jak wiadomo nie zamierzają tego robić w ciągu najbliższych lat.
Pomoc dla Grecji jest kością niezgody między państwami Unii, szczególnie nie podoba się to Niemcom, to może być punt zapalny w przyszłych konfliktach. Pomoc została przyznana, ale Grecja nie została skontrolowana. Pomimo "trudnej" sytuacji zamówili kolejne okręty wojenne za grube miliony. Nie została przeprowadzona żadna redukcja administracji państwowej(PRAWIE POŁOWA Greków zatrudniona jest w administracji). Parafrazując słowa Kiepskiego: "Kontrolować to każdy by chciał, a robić to nie ma komu". Z taką gospodarką to się musiało posypać, każdy o tym wiedział, lecz nic z tym nie zrobiono.

Mam pytanie do tych którzy oglądają filmiki Damianero: Czy on wypowiadał się na temat członkostwa Gruzji w NATO? Jeżeli tak to jakie stanowisko zajął?

Bendar

2010-07-02, 01:10
Ja tam lubię Damianera ale koleś fajnie go zmiażdżył :D To wręcz uwielbiam :D