18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dj Tomasz Kot

JakSorryToByło • 2010-11-06, 22:20
Zajebista reklama Netii :ok:


Baphomet

2010-11-07, 10:52
netia jest ch*jowa, same awarie, nie zakladajcie netii

Kociodup

2010-11-07, 11:23
Nie mogę postawić piwa, albowiem jest to:
1) reklama Netii
2) i do tego ch*jowa reklama
3) w której występuje j***ny Tomasz Kot
4) gadający k***a po rusku
5) puszczający ch*jową techniawę (tj. nie będącą dobrą techniawą)

nikos

2010-11-07, 11:25
hehe
ten teledysk z kotem ładnie ukazuje jakość muzyki dyskotekowej

ot mieliśmy reklamę dodaliśmy bit i jest hit :D

Ciesin

2010-11-07, 11:26
Kociodup:
Nie ma dobrych techniawek.

A co do reszty to mam wyj***ne. Reklama słaba

Dalione

2010-11-07, 11:41
:homer:
Widzę tą reklamę w TV , na stronach.. Jeszcze tu mi pińćset reklam wyskakuje, to wstawiajcie jeszcze reklamy do tematów no ja pie**ole.. Jeszcze ten nick popie**olony który wskazuje na poziom podstawówki. Tak , chodzi mi o nick tego co wstawił tego pie**olonego suchara.

Ty masz 27 lat ? To ja idę wyr*chać całe przedszkole w nadziei że znajdę tam jeszcze jakieś dziewice i nie wyrosną na takich idiotów jak ty.

PS: Wypie**alać mi z takim gównem, tu ma być krew, rozbijanie głów, oł maj gasz, sadyzm , nabijanie się z religii i rasizm do ch*ja. A nie jakieś j***ne reklamy Netii z kotem.

PS2: Tak, napinam się bo to jest już wk***iające.

Nameless

2010-11-07, 12:30
@up: To oglądaj mniej telewizji i zainstaluj Adblock'a ;) Zdrowie można stracić tak się napinając.

tiger188

2010-11-07, 12:48
Nameless napisał/a:

@up: To oglądaj mniej telewizji i zainstaluj Adblock'a ;) Zdrowie można stracić tak się napinając.



i nie r*chaj wiece dzieci w przedszkolach.

rosier

2010-11-07, 14:12
nawet w orginale ten kot

Bendar

2010-11-07, 15:14
aveyron napisał/a:

pie**olony plagiat zajebistego teledysku - ... Face Control... :D no i co k***a?? :P


Swoją drogą, tą laskę (brunetkę) w ubranku w paski bym r*chał na 3 miliony sposobów... to jest miłość?? :P



Nie przesadzałbym z tą zajebistością.

babycow

2010-11-07, 21:26
@chata
Morda, pewnie sam sluchasz Hiphopu, i jestes dzieckiem neo/jp... badz co gorsze napie**alasz glowa jak glupi metalowiec, liczac, ze ktos ci rzuci niezly kawalk zlomu... Nie rozumeisz, nie ocieniaj!
Zanim powiesz cos na temat muzyki clubowej, posluchaj dobrych kawlako, Florrfilla - Sex Is Danger, czy base attack...

@chata
Morda, pewnie sam sluchasz Hiphopu, i jestes dzieckiem neo/jp... badz co gorsze napi****alasz glowa jak glupi metalowiec, liczac, ze ktos ci rzuci niezly kawalk zlomu... Nie rozumeisz, nie ocieniaj!
Zanim powiesz cos na temat muzyki clubowej, posluchaj dobrych kawlako, Florrfilla - Sex Is Danger, czy base attack...

yabos

2010-11-08, 14:41
@aveyron:
i to, k***a, że pastisz to nie to samo co plagiat.

tomsad8

2010-11-18, 22:30
SfrustrowanyFrustrat napisał/a:

1. Poj***na reklama jak nieszczęście.
2. Poj***ny masz nick jak nieszczęście.
3. Jak Ty masz 27 lat to ja jestem Zimny Lech.



wyluzuuuuuuuzuj Sfrustrowany...............
Jeszcze nie widziałem takiej wyluzowanej reklamy.

A gdzie masz abonament?

Aphte

2010-12-02, 02:32
Ludu boży... Czemy wy poświęcacie czas i energię na j***nie po sobie nawzajem, zamiast wykorzystać ten czas na przejrzenie większej ilości filmików i tym samym dobrą zabawę? :P że też wam się chce... xDD