18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diss na Kamila Bednarka

toona666 • 2011-04-07, 11:01
Diss na Kamila Bednarka znaleziony w necie :)


Matilo

2011-04-08, 00:36
tip.top napisał/a:

kto to k***a jest Kamil Bednarek :wtf:



Osoba która dostała II miejsce w III edycji mam talent, lider zespołu Star Guard Muffin

i moim osobistym zdaniem uważam że ma talent i przede wszystkim dobrze kombinuje ;-)

adrianos15 napisał/a:

Jak dla mnie to wy wszyscy jestescie buce!! zazdroscicie chlopakowi ze mu sie udalo, a wy tylko potraficie siedziec przed kompem i meczyc waca!! tyle w temacie...



i tu się zgodzę, piwencjo dla Ciebie ;)

mackuuu

2011-04-08, 10:13
To ten co wygląda jak Krzysiek Ibisz tylko trochę starszy?

kfas

2011-04-08, 13:03
wigor ja akurat za ch*ja pank roka nie wiedziałem co to za ch*j

Vzam

2011-04-09, 00:58
mam w dupie przekaz - wokal to instrument i koleś, który wypocił ten kawałek może cmoknąć Bednarka w trąbkę albo przywiązać się do drzewa nad Rospudą.

Aley_23

2011-04-09, 01:06
Nie znam się, ale jak na 'diss' to coś mało w tym wrzucania

niematakiejsiły

2012-05-13, 20:14
Ludzie! Czy was kompletnie powaliło? Wrzucając takie coś i pozwalając to jednocześnie wszystkim użytkownikom ośmieszacie się! To jest żałosne. Wasza radość z tego, satysfakcja, że " dowaliliście" Kamilowi sama w sobie was pogrąża. Pisząc komentarze typu " kto to wgl jest Kamil Bednarek? " nie stajecie się fajni! Twierdzicie również, że on krzywdzi muzykę reggae, wynika to tylko i wyłącznie z waszej zazdrości! Jak jesteście tacy mądrzy ( widocznie tylko siedząc przed komputerem ) zaśpiewajcie tak, jak on, w krótkim czasie, bo tylko w przeciągu 2 lat dojdźcie do takiego sukcesu, do jakiego doszedł on! Jego głos jest niepowtarzalny i w żaden sposób nie da się do podrobić. Nagrał piosenkę z Capletonem, nagrywał w studiu Boba Marley'a. Razem ze swoim zespołem grali też koncert na Jamajce i pewnie was to zdziwi, ale im się to podobało! Jeżeli niektóry z was uważają się za Reggaeman'ów to niestety muszę was rozczarować: pisząc takie rzeczy pokazujecie tylko i wyłącznie, że nimi nie jesteście! Ludzie Reggae mają szacunek do drugich, nie ma w nich za grosz nienawiści, zazdrości:)
Niestety, pewnie zaraz będziecie się śmiać z mojego komentarza, będą hejty, ale taka już Polska:) " Cudze chwalicie, swego nie znacie " :) Powinniśmy być dumni z Kamila Bednarka, ja jestem, mam nadzieję że wasze podejście do życia, do innych ludzi się zmieni:)
Bless!

mackuuu napisał/a:

To ten co wygląda jak Krzysiek Ibisz tylko trochę starszy?




Nie, to ten, któremu ty nigdy nie dorównasz swoim wyglądem:) niczym:)
Bless!