18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Disiejszy świe(r)ży temat

Scareface101 • 2013-08-07, 01:07
Jak w temacie max 30 min. temu.
Wracając z rancza czyt. ( dworu ) usłyszałem dziwne dźwięki na autostradzie.
Sąsiad zaprosił nieodpowiednich ludzi.
Sorki przez chwile gówno widać.

ENDŻOJ



LoV3LaS

2013-08-07, 06:34
za "gówno widać" masz piwo .

Ceembe

2013-08-07, 06:53
Taki problem sprawdzić błędy w nazwie tematu?

xysma

2013-08-07, 06:55
Scareface101 napisał/a:


Sorki przez chwile gówno widać.



To gówno mogłeś na miejscu wytrzeć swoją maturą, tylko do tego się nadaje. Miałbyś świeRZy temat na pierwsza stronę. Chyba, że nie masz matury to zamiast tego wysmaruj gównem klawiaturę, żeby zamiast siedzieć całe życie przed komputerem przeczytać czasem jakąś książkę. Nie chcę podpowiadać, ale zacznij k***a od słownika.

Mr.Benny

2013-08-07, 07:26
Rzeczywiście gówno widać, w dodatku rozmazane. Łeee...
Wódko pozwól żyć.

adam_c

2013-08-07, 07:31
"Wracając z rancza czyt. ( dworu ) usłyszałem dziwne dźwięki na autostradzie. "

Albo jestem za stary albo za mało czasu spędzam w sieci. Czy mógłby mi to ktoś rozszyfrować?

Swoją drogą pisanie czegoś typu "rancza czyt. ( dworu )" wygląda na to, jakbyś chciał wprowadzić to "ranczo" do powszechnego użytku, bo jeśli byłoby to takie oczywiste to nie trzeba by było przecież pisać ;)

ziuny

2013-08-07, 07:38
Może z łódstoku wrócił :D

Socjocinus

2013-08-07, 07:43
Idz pan w ch*j z takim sąsiadem czy też dostosowując się do ciebie powinienem napisać somsiadem?

ma...........K.

2013-08-07, 07:47
to jest Lord Vader tylko że bez maski


Chosen0ne

2013-08-07, 07:59
Uwaga Sadole ! Mamy wśród szeregów ciapatego zwiadowce :P

Numernabis

2013-08-07, 08:05
Jesteś k***a bezczelny. Jak mogłeś wejść do cudzego mieszkania.

Taumantis

2013-08-07, 08:37
xysma napisał/a:



To gówno mogłeś na miejscu wytrzeć swoją maturą, tylko do tego się nadaje. Miałbyś świeRZy temat na pierwsza stronę. Chyba, że nie masz matury[tutaj przecinek panie polonisto] to zamiast tego wysmaruj gównem klawiaturę, żeby zamiast siedzieć całe życie przed komputerem przeczytać czasem jakąś książkę[wysmaruj gównem żeby siedzieć? Styl. panie polonisto]. Nie chcę podpowiadać, ale zacznij k***a od słownika.



Dajcie spokój z tą ortografią. Tylko w Polsce robi się z tego jakieś straszne problemy. Mam kumpla, który potrafi napisać "rzaba" "przyszłem" "poszłem" i "rzyto" ^^, ale prócz tej jednej wady jest dużo mądrzejszy od was wszystkich razem wziętych. Programista jak ich mało, liczący jak kalkulator. Więc darujcie sobie zwracanie w taki sposób uwagi. Napiszcie mu na pw "hej popraw błąd w tytule bo zaraz banda polaczków i patriotycznego słownikowego gówna z gębą w internecie się dowali do ciebie".

adam_c

2013-08-07, 08:50
To jest problem, tak więc dlaczego mamy przymykać na to oko? W innych krajach (zwłaszcza zachodnich) mogą sobie to olewać, albo raczej nie mają na to wielkiego wpływu za względu na ilość obcokrajowców. W Stanach używa się uproszczonego języka angielskiego właśnie z tego powodu - aby ułatwić im życie. W Polsce nie mamy jednak dużego problemu z imigrantami, dlatego też używajmy języka tak jak należy.

Nie widzę za bardzo usprawiedliwienia w pisaniu niepoprawnie. Technologia jest już tak rozwinięta, że komputery same zawiadamiają nas o popełnionym błędzie. Niektórym widać nawet to nie wystarczy. Swoją drogą sprawia to, że ludzie są jeszcze bardziej leniwi i walą byki gdzie popadnie.