18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diody "bedom" w rytm muzyki

Człowiek Widmo • 2010-05-06, 15:49
Pamiętacie mistrza "fotszopa"? :facepalm:
Jak zrobiliście "downlad" i macie "winmapa" to sobie poradzicie.



Perfect english k***a. :idzwch*j:

sonar

2010-05-07, 12:02
żeby tylko angielskiego nie znał:
diody bedom....

isthari

2010-05-07, 15:39
inglisz powalający xD z takimi możliwościami może liczyć że maturę napisze na 100% xD a takie pytanie jakbym miał v2.4 to ten poradnik mi nic nie powie jak mam zrobić??

inglisz powalający xD z takimi możliwościami może liczyć że maturę napisze na 100% xD a takie pytanie jakbym miał v2.4 to ten poradnik mi nic nie powie jak mam zrobić?? :samoboj: http://www.sadistic.pl/images/smiles/samoboj.gif

krisxor

2010-05-07, 15:42
jak mnie wk***ia, gdy ktoś przekręca angielskie nazwy, które są tak kurewsko oczywiste -> winnap, nowy wyraz do mojego słownika.

zamiast kamerę kup k***a dziecku zegarek na komunię, bo takie filmiki poza nauką jak się wk***ić na szybko w 2:26 nie niosą za sobą niestety niczego innego. chłopak chciał dobrze, niestety polecam wyjść na podwórko i obedrzeć kolana, a nie robić z siebie pośmiewisko w sieci.

zamknąć internet przed dziećmi, precz z komuną, niech żyje wolna polska!

NAPIERDALATOR

2010-05-07, 16:31
kanarinho napisał/a:

jakie k***a mać znowu diody?



cAPS loCk, ScrOLL LOcK, num lock, dlACZcEgo taK PIsze gowniano?wlasNie TeGO plUgAJJNA UZYWaM xD

khr1s

2010-05-07, 20:52
dajcie link do jego profilu youtube bo znalezc nie moge :/

pawelek2010

2010-05-09, 01:34
Aleeeeee piertolicie :D Grunt to załączyć Visulation Keiled a nie zamulać sie po kątach jak prosiak :D :D :D