18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dinozaury i ludzie

Cyjanek • 2016-02-11, 22:37
Myślę, że warto się tym z Wami podzielić, bo jest to warte uwagi :) O dziwo w samej biblii można się doszukać informacji nt dinozaurów, którymi były lewiatan oraz behemot...










C.Z.E.S.I.E.K

2016-02-12, 13:11
Patrząc na to wszystko sceptycznym okiem, twierdzę, że te stworzenia, są smokami. Tymi samymi mitycznymi stworzeniami pojawiającymi się w kulturze europy i dalekiego wschodu. Nawet w Polsce mamy legendę o smoku wawelskim Wincentego Kadłubka z XII wieku, choć paleontologia była raczej w powijakach, a ciemnogród robił swoje.
Dowodzi to tylko tego, że ludzie tworzą podobne koncepcje niezależnie od miejsca, gdzie mieści się ich cywilizacja mimo braku kontaktu z innymi cywilizacjami.

De...........37

2016-02-12, 13:46
O k***a, znowu TA czcionka w napisach. ZAWSZE TA SAMA w filmach o teoriach spiskowych, alternatywnej "nauce" i kreacjonizmie... Zawsze ta sama w filmach o Masonach, Reptilianach, szczepionkach czy leczeniu raka wlewaniem kawy do dupy...

pi...........ja

2016-02-12, 17:30
Podpierajcie się dalej Biblią. Tam można się doszukać tylu ciekawych rzeczy np. lądowania latającego spodka, z którego wysiadają czterotułowiowe Światowidy.

werewolfer

2016-03-15, 11:50
Nie chodzi juz o sama Biblie, ale to co powiedział czesiek99 ma jakis sens. Smoki istnieja w kazdej kulturze i to niezaleznie od siebie sa to wielkie jaszczurki ^^ Cos w tym jest ale to stanowczo za mało żeby snuc teorie :)