18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dinozaur i dzieciak

LisekChytrusek • 2012-05-07, 15:40
Mały musiał przeżyć niezłą traume :D

wodzwioski

2012-05-07, 15:44
Przez ten moment bezruchu pewnie się zesrał :D

takija

2012-05-07, 15:58
Jak przystało na młodego łowce wyczekał chwile nieuwagi tego jakże groźnego dinozaura i postanowił uciec.... Pewnie gdyby miał dzide to by go zabił :D

Kriski

2012-05-07, 16:27
T-rex nie miał turbana tudzież pakola, dlatego był przerażający .

moonmaker05

2012-05-07, 16:36
dzieci to sa jednak poj***ne :\

JÃ...........a.

2012-05-07, 18:22
A to mały egoista, sp***alając nawet się nie odwróci sprawdzić czy reszta rodziny jeszcze żyje.

Gratuluje pociechy.

grot

2012-05-07, 20:10
Długo szukał w pamięci genetycznej, ale się dogrzebał. Result: RUN! :D

Siemek

2012-05-07, 20:38
moonmaker05 napisał/a:

dzieci to sa jednak poj***ne :\



Ty też byłeś taki poj***ny i chyba dalej Cie trzyma....

DestructionMen

2012-05-07, 20:48
Haha tylko ja czekałem aż młody pie**olnie o glebę :amused:

adiemus36

2012-05-07, 21:04
A u nas parki jurajskie, mimo w ch*j drogich biletów, oferują wyłącznie Styropianowe makiety dinozaurów ...

Å‚...........na

2012-05-07, 21:10
Miałem nadzieję ,że ten dinozaur wejdzie na tą drogę i zacznie go gonić :D

moonmaker05

2012-05-07, 21:17
Siemek napisał/a:



Ty też byłeś taki poj***ny i chyba dalej Cie trzyma....



Ta ? a co poznales mnie ? to sie ciesz ze wpie**olu nie dostales

Wedel

2012-05-07, 21:22
Widać oglądał Jurassic Park, zachował zimną krew i na jakiś czas zastygł w bezruchu, by pozostać niezauważonym :D Piwo dla małego, rozpijmy nieletniego :D

stud3nt

2012-05-07, 21:42
Śmiejecie się jak popie**oleni, ale dostrzegliście jednej prostej rzeczy.

Dzieciak wykazał się niesamowitą bystrością i fantastycznym instynktem samozachowawczym - każdy znany mi bachor w takiej sytuacji uczepiłby się z całej siły nogi matki, wrzeszcząc wniebogłosy o ratunek. Rezultat: żywy dinozaur wpie**oliłby wszystkich i jeszcze się oblizał.

Co tymczasem zrobiło dziecko? Ogarnęło sytuację i zaczęło sp***alać. Gdyby dino był żywy, olałby go i zeżarł tą głupią p*zdę w czerwonym i jej męża z kamerą. Więcej miącha, po prostu. A dzieciak w tym czasie dawno osiągnąłby w miarę bezpieczny dystans, śmiejąc przy tym w kułak. Ocena z umiejętności przetrwania - piątka z j***nym plusem!!! Na szóstkę musiałby się lepiej postarać, np. przewracając mamuśkę, coby nie mogła sp***olić i dodatkowo zablokowała drogę. :mrgreen: Ale to już najwyższa szkoła sadyzmu.


Nie dostrzegliście też drugiej ważnej rzeczy.

Kto k***a przy zdrowych zmysłach wymaga od trzyletniego dzieciaka wiedzy, co to jest dinozaur i czy akurat ten może być groźny?! Obywatele Sadola! Przyjmijcie zatem do wiadomości, iż ten dzieciak prawie na pewno nie miał pojęcia, do czego byłby zdolny żywy velociraptor. A mimo to, w kilka sekund bezbłędnie ogarnął sytuację i podjął właściwe (jak na jego wiek i poziom wiedzy - genialne) działania.

k***a, może nie zasłużył na medal, ale też na pewno nie na takie poj***ne komentarze!

sk...........st

2012-05-07, 21:49
W dzisiejszych czasach nigdzie nie można czuć się bezpiecznie.