18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dindu Nuffin po Florydzku

MisDetonator • 2023-11-22, 01:41
Pani o wdzięcznym imieniu Kevhani Camilla Hicks znana także jako Key Vhani znalazła gdzieś łańcuchy i jak to murzyn po założeniu ich zaczęła rapować. Pewnego wieczoru rozmawiała ze swoim menagerem i o coś się pokłócili. Kevhani w obawie o swoje życie wyciągnęła klamkę i odj***ła menadżera na miejscu. Jej adwokat zagrał kartą rasową i potwierdza że ona biedna Dindu Nuffin, Sze Łas a Good Gerl, Want to Goł to Kolydż i w ogóle to oczywista samoobrona była :roll: .

A jak było naprawdę możemy ocenić dzięki pojawieniu się filmu z motoringu.





Ewidentna samoobrona. W dodatku jakiś wstrętny biały suprematysta, w dodatku w białym samochodzie ją rozjechał. Na szczęście nasza małpka wyszła za kaucją i napisała na insta oświadczenie dla swoich fanów:

Cytat:

Dzień dobry wszystkim moim zwolennikom i fanom! W końcu jestem w domu po doświadczeniu czegoś tak traumatycznego i zmieniającego życie. Mam 3 złamane żebra i siniaki na całym ciele, więc obecnie dochodzę do siebie i odpoczywam” – napisała. „Chcę tylko osobiście podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają i wiedzą, że nie jestem okropną osobą jak niektórzy twierdzą . Nie mogę w ogóle komentować tej sprawy, ale modlę się, abyście wszyscy nadal byli przy mnie i wspierali mnie w tym tragicznym czasie. Kocham was wszystkich na zabój!



Jak widać jak typowy murzyn w dodatku kobieta bardzo się przejęła tym że z zimną krwią odj***ła człowieka. W końcu najważniejsze jest to jak ona się czuje i jej siniaki na całym ciele oraz to że niektórzy nie wiedzieć czemu źle o niej mówią :szloch:

spoiler


spoiler

chorym

2023-11-22, 03:14
Ten manager to chyba raczej, albo na pewno był jej alfonsem

kubol

2023-11-22, 08:02
,czytajac opis pomyslalem ze to jakas afromurzysnska wersja mody na sukces, a to po prostu amerykanska codziennosc

bercisko

2023-11-22, 08:23
Biały samochód powinien najechać na nią i stanąć. Małpa w potrzasku :-)

tsugamib0326

2023-11-22, 09:57
No i h*j im wszystkim w dupę ;)

bania88

2023-11-22, 10:33
Ale ona aspiruje do bycia raperem. Czy przypadkiem ścieżką każdego porządnego rapera nie jest odsiadka w pierdlu?

Maculata

2023-11-22, 10:37
Żadnego człowieka nie odj***ła, bo to są jedne i te same zwierzęta.

lysymisio6969

2023-11-22, 10:39
" Kocham was wszystkich na zabój! "

czyli kochała skoro go zabiła.. czy któryś z was miał tak zakochaną kobietę?

AnalAcrobat

2023-11-22, 10:57
Ale jak k***a wyszła za kaucja????!

crookla

2023-11-22, 11:07
Poszukałem na insta i tam conajmniej polowa ludzi pie**oli że ona sie broniła bo "mogła pomyslec ze on poszedl do samochodu po bron" xDDD

Heliar

2023-11-22, 11:07
Jaki rasizm jak same murzyny.


AnalAcrobat napisał/a:

Ale jak k***a wyszła za kaucja????!




Bo ma 3 dzieci na utrzymaniu, albo więcej.

Mamciewdupie

2023-11-22, 11:27
AnalAcrobat napisał/a:

Ale jak k***a wyszła za kaucja????!



Floryda to taki Dindu Nuffin wśród wszystkich stanów.

hardowski

2023-11-22, 11:40
Bla bla bla bla bla bla 13% bla bla bla bla bla bla 50% bla bla... :roll: