18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dimmu borgir drum cover

SADOMASO95 • 2012-01-10, 22:28
Dobrze zagrany drum cover dimmu borgir z najnowszego albumu :metalhead:

Dzawor

2012-01-12, 00:38
Jedyne co jest sadystycznego w tym filmie, to to że są ludzie, kórzy słuchają takiej muzyki.. :roll:

noerror

2012-01-12, 02:57
Co ciekawe jeszcze żaden z antymetalowych, antyklaycznych (metal ma dużo spólnego z klasyką) poje*ów się nie odezwał. Pewnie już wszyscy śpią.
Zawsze miałem wielki szacunek dla perkusistów. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić by trzymać osobny rytm w nogach, lewej ręce i w prawej ;)

sebnysa

2012-01-12, 08:15
Na h*j tak napie**alać w te bębny? Założył ochraniacze na uszy i pie**oli po tych kotłach, jakiś niewyżyty...

Phallucifer

2012-01-12, 16:22
Oj chcialem cos napisac o tym, ze dimmu borigr i cradle of filth wyznaczyli sobie nisze, ktorej nazwa wywodzi sie od pasywnego homoseksualizmu, ale se daruje. Jak ktos to lubi, a nie lubi szukac powaznych idei,a szuka glupawej i taniej rozrywki to juz ch*j z nim. Nie dla niego elitarnosc zatechlej piwnicy i wynioslosc grzybicznej mizantropii. Generalnie panowie nie powalaja,a wychodzac ze wspomnbianej piwnicy robia z siebie klaunow i tyle.

Davca

2012-01-12, 17:55
Twin i jazdaa! chciałbym tak ogarniać :-> nie słucham takiej muzyki, ale piwo za umiejętności kolesia! zespół bez perkusji to nie zespół przecież, już nawet nie musi być to kompletny zestaw w każdym wypadku, no ale nie trzeba hejtować od razu :evil:

SADOMASO95

2012-01-12, 22:18
Phallucifer, brawo brawo "wywodzi sie od pasywnego homoseksualizmu"
ahahha cradle of filth może tak ale nie dimmu gdyż dimmu borgir jest nazwą zaczerpniętą z góry wzniesienia powulkanicznego o tej samej nazwie takze nie wiem co w tym "pedalskiego" zresztą google nie boli jak to mówią :evil:

Thanatophiliac

2012-01-12, 23:51
Devilyn napisał/a:




Dowc**y też Ci ch*jowo idą - spaliłeś taki prosty... "Dimmu Burger z Mayhemezem"


Właśnie bez Mayhemanezu bo wytworzy się Burzum w brzuchu i będzie musiał iść na Darkthrone

Devilyn

2012-01-14, 14:15
thrashtash napisał/a:


Właśnie bez Mayhemanezu bo wytworzy się Burzum w brzuchu i będzie musiał iść na Darkthrone



no to już poważna sprawa.... może wystąpić "Anal Bleeding" ;-) ))