18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dildo Party

CrazyEdek • 2016-04-01, 14:47
Jestem już dorosła.


sammael666

2016-04-03, 17:54
Jeszcze nikt nie wkleił "bosze daj mi syna sk***ysyna"? :P

remi1982

2016-04-03, 18:29
sensualna napisał/a:

co w tym złego? jest impreza ludzie się bawią... jak widać nikomu to nie przeszkadza :roll: przecież to takie złe żeby dla śmiechu wziąć sztucznego ch*ja do ust :D ale żeby wam laska zrobiła loda to już nie macie nic przeciwko no chyba że po waszych komentach można się spodziewać że lubicie tylko po ciemku i po bożemu :homer:



Co w tym złego? A no to, że kurestwo staje się normą. Chcecie, żeby Was kobiety szanować, kiedy same się nie szanujecie.
Obciągać sztucznego ch*ja publicznie, to może dz**ka, ale nie zwykła laska. Jakby nie patrzeć jest to upokarzające.
I nie, nie jestem jakiś nawiedzony. Każdy z nas lubi seks. Baa, gdyby nie seks, to by nas na świecie nie było.
Ale są rzeczy których po prostu publicznie się nie robi.
A jeśli dla Ciebie to dobra zabawa, takie obciąganie sztucznego ch*ja w barze, to współczuję Twojemu facetowi.

SadCompany

2016-04-03, 19:11
"a potem głupie c**y pie**olą, jak to faceci traktują je przedmiotowo" - niektóre baby już tak mają: "Temu dam dupy, tamtemu też, tu poudaję, że loda robię (w końcu to nie jest prawdziwy penis, więc mogę), tam cycki pokażę, ale nie traktuj mnie wyłącznie jako maszyny do seksu - ja jestem damą! Tylko wyzwoloną"

Dziewczyna zachowała się jak szmata, bo wkładanie do ust - na oczach tłumu - dildo, w dodatku umieszczonego w kroczu jakiegoś obleśnego grubaska z pewnością nie wiąże się z szacunkiem do siebie. I nie usprawiedliwia tego fakt, że są na imprezie, bo istnieją ciekawsze sposoby na rozrywkę. Może to robi się normą na imprezach - nie wiem, nie chodzę, nie lubię, nie żałuję. Moja opinia jest subiektywna, ale ja tam jestem pod tym względem sztywniakiem z "ciemnogrodu" i nie do końca pasuje mi to całe współczesne wyzwolenie, zacieranie się granic między sferą prywatną a publiczną. Jednak należy zachować choć minimum kultury osobistej i przede wszystkim szacunku do siebie, a pewnych sfer życia nie wystawiać na widok publiczny, gdzie istnieje niebezpieczeństwo nagrania i wrzucenia do Sieci przez wyjątkowo uczynnych znajomych. :D

Poza tym wydaje mi się, że jeśli ktoś uważa takie zachowanie za nieodpowiednie i upokarzające, nie oznacza to, że "lubi tylko po ciemku i po bożemu".

Siljorfag

2016-04-03, 19:57
Impreza się dopiero rozkręca. ^^

dmesg

2016-04-03, 20:04
Etam, świętoszki się czepiają... "Nie żałuj, a i Tobie żałowane nie będzie" - 7 wers 3 rozdz. listu Pawła z Tarsu do Sosnowiczan.
Jedyne co mnie mierzi to fakt, że jakaś menda to nagrała i wrzuciła do sieci. Co na kawalerskim/panieńskim się dzieje, tam niech pozostanie. Amen.

KolekcjonerDobrego

2016-04-03, 20:34
patrzę Najlepszy komentarz: Oczko w głowie tatusia.
myślałem, ze ojciec wyskoczy i komuś tym ku*asem po ryju nałoży - zwiodłem się

Yokuji

2016-04-03, 21:32
Mam roczną córkę, jeżeli o takim czymś się w przyszłości dowiem, to wydziedziczę.

Winterstorm

2016-04-06, 17:26
Ożeszk***a jaki ból dupy. Gdyby dla odmiany facet publicznie w barze possał sztucznego cyca dla zabawy, to nikt by afery nie robił. Hipokryci j***ni :D