18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dildo darts

man_of_steel • 2015-07-28, 10:11
Angol reprezentuje amplitudę poziomu swojej inteligencji, jaką kiedykolwiek mógł w życiu osiągnąć.



Plus bonus:


1109

2015-07-28, 16:40
Yellow_Submarine napisał/a:



To nie ulega frekwencji, że używasz słów, których znaczenia nie znasz i nim oburzysz się skierowanym do ciebie alibi przeczytaj sobie jeszcze raz definicję z wklejonego linka.

Nie możesz mówić o amplitudzie nie znając położenia bazowego, zaprezentowałeś filmikami tylko pewien punkt jak sądzisz maksymalnego wychylenia od normy (jego głupoty).
Należałoby się powołać na filmiki kiedy się nie popisuję dildosami i nadać im wartości liczbowe po czym nanieść je na wykres "głupot" w jakiejś arbitralnej skali w czasie.
Po założeniu ciągłości funkcji i uzyskaniu sinusoidalnego wykresu można bawić się w amplitudę.



pl. wikipedia. org/wiki/ Frekwencja

gieroj176

2015-07-28, 16:43
@woytasw

Robin Hooy

chetek

2015-07-28, 16:48
@1109

Jak rozumiem słowo "alibi" jest już według ciebie użyte poprawnie, skoro przyczepiłeś się tylko do frekwencji? :D Jak już jesteś na wiki, to poszukaj przy okazji definicji sarkazmu.

1109

2015-07-28, 16:52
chetek, Nie zauważyłem. Zwracam honor.

bosslolkowy

2015-07-28, 17:17
MaratHS napisał/a:

@bosslolkowy,

Ja słyszałem żeby wykorzystywać penisa w trakcie seksu, ale dildosa? ktoś tu rzeczywiście jest h*jowy :D



Ja nie mówię, że masz penisa nie wykorzystywać.
Dobrze słyszałeś i dalej się nie znasz :D

Chodziło mi oto, że Panna może mieć ochotę na podwójną penetrację,ale nie koniecznie na trójkąt.

Kto by pomyślał, żebym w wieku 22lat komuś rad udzielał :D

hundzik

2015-07-28, 18:47
to jest angol? to jest pakus z obywatelstwem brytyjskim chyba

man_of_steel

2015-07-28, 22:08
Wrzucam tematy żeby się podzielić nimi z innymi, coś z tego wyciągnąć albo się pośmiać.

Ale pod każdym tematem mamy gównoburzę o to, co w ogóle nie jest istotne.

Nie ma rozmowy o filmiku i jego treści, głównym celem jest operator posta i to czy zrobił błędy i jakie.

Tak się zastanawiam po jakiego ch*ja wam odpisuję, skoro i tak ani mnie, ani siebie, ani nikogo innego nie macie za nic, a sami jesteście najmądrzejsi będąc wszyscy na podobnym poziomie intelektualnym.

I rzucanie dildem w ścianę to jest k***a idiotyzm pod publiczkę i zdania nie zmienię.

Poza tym mając ponad 40 lat już nie mam takiego poczucia humoru co kiedyś.

woojaak

2015-07-28, 22:31
Myślę, drogi autorze, że jednak nie znasz znaczenia tego słowa, a teraz próbujesz znaleźć w tym jakąś żałosną "metaforę", zamiast przyznać, że chodziło Ci o wartość max sinusoidy.

Edek Łomiarz

2015-07-29, 00:03
Chodziło mu o apogeum, ale pomyliło się z amplitudą. Też na "a" i też rzadko używane słowo.
Pomylić się - ludzka rzecz.
Szkoda tylko, że zabrakło jaj żeby wyjść z tego z twarzą.

mazin

2015-07-29, 07:44
Do tego popie**olił "prezentuje" z "reprezentuje". Swoją drogą, chciałbym posłuchać maturalnej prezentacji takiego inteligenta.
A za "frekwencję" i "alibi" oczywiście również poszło piwko ;-)