18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dialog kulturowy między Pakisami a Polakami

oc...........an • 2013-07-15, 20:59
Powybijane szyby w Polskim lokalu przy Manningham Lane



Z soboty na niedziele minionego weekendu, podczas zabawy dancingowej w restauracji Staropolska przy ul. Manningham Lane doszlo do napasci.
Grupa pakistanczykow obrzucala lokal kamieniami po czym zbiegla. Nikt nie ucierpial jednak zostaly wybite wszyskie szyby w Polskiej restauracji.


Policja ma juz zdjecia napastnikow, bowiem tuz na przeciw Staropolskiej jest Job Center, ktore posiada CCTV na zewnatrz budynku. Policja wszczela dochodzenie.
Tym samym wlasciciele informuja na swojej stronie na Facebooku, iz nie dadza sie nastraszyc! Lokal znow jest otwarty i zaprasza wszystkich na weekendowe potancowki.Wlasciciele zapewniaja, iz zadbaja o bezpieczenstwo swoich gosci, a wszystkich tych, ktorzy byli obecni w lokalu podczas napasci przepraszaja za niedogodnosci!


Nasuwa sie tylko jedno pytanie, dlaczego doszlo do napasci? Czy Restauracja Staropolska miala juz wczesniej problemy lub probowano wyludzac haracz za prowadzenie dzialalnosci na terenach “pakistanskich” ?

http://www.bradford-24.co.uk/napasc-na-staropolska-pakistanie-napadli-na-restauracje/


Czyli reasumując - Polacy nie chcieli wspierać dżihad, więc brudasy wybiły szyby w lokalu, który był ubezpieczony... Ach ten dialog :3


Jako bonus wrzucam komentarz niejakiej pani Doroty:

"a czy to byli Pakistanie, zbyt szybko osądzasz,byłam przy tej napaści , kaptury na głowach zamaskowane twarze,powodzenia w śledztwie,a domysłami można więcej zaszkodzić właścicielom Staropolskiej niż pomóc"

Ach ten multikulturalizm -_- Zauważyliście, że najczęściej właśnie kobiety, które mają najgorzej w islamie (nie oszukujmy się, islam to zajebista religia dla faceta...) bronią tej religii pedofila? :wtf:


PS: poproszę o dobry hejt na islam w komentach :mrgreen:

Miziou

2013-07-15, 21:48
Szariat, szariat k***a mać! Nas też to czeka, spoko wodza :) Multikulti boli jednostki na razie u nas w kraju - jak zacznie boleć masy, to i tak mamy przegwizdane. A idiotki i tak się będą spuszczać nad tym, jacy to ich ciapaci faceci czuli, dobrzy i w ogóle szanujący - jeszcze w Polsce i na zasiłku. Dopóki nie powiedzą trzy razy Allahu Akbar (wiem, że to nie ta kwestia ;) ). Potem to już tylko Drzyzga i Krzysztof Rutkowski. Durne p*zdy...

hanteran

2013-07-15, 22:21
prorok mahomet dymał kozy swoje, a miał ich wszystkich sto-dwadzieścia-troje nananana

Gruby Brzuch

2013-07-15, 22:25
Żydowska propaganda, bo mają z nimi problem.
Może ktoś napisze artykuł o tym, jak żydowskie banki jebią nas na kredyt: bierzesz 260.000zł,
oddajesz prawie 600.000zł...

bartosznowak997

2013-07-15, 22:55
j***ć pejsów i ciapatych... j***ć multikulti i całą pie**oloną ue...

Lang

2013-07-15, 23:19
Panienki zawsze mają skłonność do miłosierdzia, do litowania się, nawet jakbyście złapali jakiegoś zwyrodnialca i chcieli go sumiennie zlinczować, to zawsze znajdzie się baba, dla której on będzie "taki biedny, taki pokrzywdzony..."


Hrodgar

2013-07-16, 00:55
Proponuję kurację ołowiem.

re...........ka

2013-07-16, 09:20
Gruby Brzuch,
Bo go spłacasz przez 30 lat.

numique

2013-07-16, 21:49
Gościówa nie broni islamu, tylko zdrowego k***a rozsądku.

Zarammoth

2013-07-16, 21:52
@Gruby Brzuch: Sam się zgadzasz na warunki kredytu. Nikt cię nie zmusza do brania pożyczki. Po drugie powiedz mi jak różni się oprocentowanie w banku żydowskim, a niemieckim, polskim czy k***a mongolskim? Wszędzie to samo - bankowość, kapitalizm k***a! Wczoraj się urodziłeś?

Gonczor

2013-07-16, 21:59
Myślę, że jestem gotowy do dialogu. Uzbroiłem się w "ciężkie argumenty" :krejzi:

Żyd Rozpłodnik

2013-07-16, 22:12
Linie na mapie przypominają uciekającego złodzieja z workiem na plecach, przypadek?

Zarammoth

2013-07-16, 22:27
Żyd Rozpłodnik napisał/a:

Linie na mapie przypominają uciekającego złodzieja z workiem na plecach, przypadek?


Jakiej znowu mapie? :shock:

Imper3838

2013-07-16, 22:38
Żyd Rozpłodnik napisał/a:

Linie na mapie przypominają uciekającego złodzieja z workiem na plecach, przypadek?



Pomyliłeś chyba karty w przeglądarce.