18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diablo III Release date

cin3k1989 • 2012-01-31, 13:43
Parodia piosenki Bruno Marsa o diablo3

an...........en

2012-02-01, 22:33
pie**olicie jak idioci. Teraz społeczeństwo jest tak ch*jowe, że leci tylko na coś, co ma ładną grafikę. Jak dla mnie, Diablo 3 nie ma mrocznego klimatu, tylko jest takie kolorowe i bajkowe. Dajcie spokój, dwójka była najlepsza.
I tak stare, prawdziwe cRPG są najlepsze. Gówno pokroju Dragon Age tylko zaniża poziom. Kiedyś stawiano na ręcznie malowane tła i niezbyt dokładne modele postaci, ale właśnie dzięki temu te gry były tak wciągające i przepiękne. Ludzie teraz ganiają, by ulepszać swoje komputery, żeby spełnić wymagania nowych, gównianych gierek. Tracą przy tym możliwość grania w gry stare. Ogarnijcie się i doceńcie wreszcie to, co jest stare i ma swój urok...

Klamot

2012-02-01, 23:55
co za pedał

RmX

2012-02-02, 00:08
A miało wyjść na początku roku 2011...

Miranda

2012-02-02, 00:38
@anaraledien
powiedz mi jakim sposobem, po paru wypuszczonych krótkich filmikach możesz ocenić klimat gry, która jeszcze nie wyszła? Może jesteś beta-testerem blizzarda? I nie pie**ol mi tutaj, że nowe gry są ch*jowe. Wiem, że stare jest jare, no ale bez przesady. A poza tym gra, to nie tylko grafika, to także muzyka, dźwięki, odgłosy i przede wszystkim fabuła.

Ja głęboko wierzę, że zwlekają, ale za to efekt końcowy powali nas na kolana.

GP...........nt

2012-02-02, 00:45
@up
Proponuję rozstrzygnąć spór walką w kisielu.

pi...........ro

2012-02-02, 01:10
Cześć, ja mam okazję testować cb. Jako stary gracz zapewniam Was, że się nie zawiedziecie. Tyle ode mnie.

Leouch

2012-02-02, 04:54
stare RPGi byly świetne aka Arcanum... chyba najlepszy cRPG moim zdaniem

Massdeath

2012-02-02, 04:57
@pitero

Popieram, gierka jest miodna i trzyma klimat D2

jepet

2012-02-02, 16:10
@anaraledien
Mam równiez dostep do bety, i uwierz ze gra jak najbardziej ma mroczny klimat. Grajac w sama krotką bete wiem, ze D3 bedzie biła na glowe Diablo 2 :D

SuchyX

2012-02-02, 20:40
Pan kapitan napisał/a:

Darujcie ten offtop, ale muszę to napisać. ;-)

W Diablo 3 zaimplementują zj***ny DRM i będzie trzeba być cały czas podłączonym do sieci (nawet grając w singla). To samo wprowadzono w Sillent Hunterze 5 i było to wk***iające jak nie wiem co. (SH był nieźle zabugowany a kłopoty z łączem przelały szalę goryczy :/)

Traktować graczy, fanów jak potencjalnych złodziei... Według jakichś tam analiz rynku gry sprzedają się najlepiej w ciągu pierwszych kilku miesięcy. Wtedy jeszcze rozumiem obawę przed piractwem, ale mogliby wprowadzić później jakiś patch likwidujący zj***ne zabezpieczenia.

pie**olę - zostaję przy Torchlight i Titan Qest.




Podaj źródło o DRM od Blizza a nie k***a z pismaków.