18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diablo 3 - sekretny poziom

Kt...........00 • 2012-05-17, 17:59
Ukryty level w Diablo 3

Miranda

2012-05-17, 23:36
Ja pie**olę, nikt nie grał a wszyscy się wypowiadają, że klimat ch*jowy, że wszystko be. I ten tekst o "że za kolorowo"... A jak k***a ma być? Wszystko czarno-białe? Albo w 50 odcieniach szarości :/

musiel123

2012-05-17, 23:39
JakobekS napisał/a:

Mogę się założyć, że gdyby Diablo 3 było zbyt podobne do 2 to te same osoby, które narzekają teraz burzyłyby się o odgrzewanie staroci.



Na bank by tak było, ponieważ by powiedzieli, że nic nie poprawili, a tak są zmiany, ale im się kur&a nie dogodzi

Miranda w stu procentach cię popieram

Yourichi

2012-05-18, 00:57
Nie widzicie, że szef Activision Blizzard robi wszystko żeby wycisnąć jak najwięcej kasy z ludzi? Starcraft 2 miał być jedną grą a rozbili go na 3 części a Bobby Kotick chciał sprzedawać przerywniki filmowe z gier za 30$. Dlatego macie cukierkową grafikę w Diablo i 'Starze'. To już nie jest ten sam Blizzard co kiedyś.

lololololl

2012-05-18, 01:37
krzys.toxic napisał/a:


...
BTW chyba nei zdąże kupić tego przez następne 10 lat.



Ja czekam aż cena spadnie.. kupie jak będzie na wagę z resztą gier typu maluch racer.

st...........ku

2012-05-18, 11:55
co to za nuta w tle?

Kondra

2012-05-18, 12:49
Jeśli chodzi o plucie jadem w stronę gier, to moim ulubionym gatunkiem jest "napinacz graficzny". Nigdy mu nie dogodzisz. Za dobra grafika? Bez sensu, będzie się haczyć i trzeba mieć PC z kosmosu (chociaż i tak znajdzie wiele niedopracowań związanych z teksturami, tudzież złą fryzurą głównego bohatera). Jak zrobią grę wyglądającą schludnie, lecz bez szału (nie powiecie mi, że diablo 3 wygląda tak źle), to będzie się czepiać, że mu się nie podoba, że grafika z przed kilku lat i ogólnie do dupy.

Wy chyba musicie sobie ponarzekać, co?

Wiochmen

2012-05-18, 13:38
Cytat:

Ja pie**olę, nikt nie grał a wszyscy się wypowiadają, że klimat ch*jowy, że wszystko be. I ten tekst o "że za kolorowo"... A jak k***a ma być? Wszystko czarno-białe? Albo w 50 odcieniach szarości :/




ja napie**alam juz na koszu,i co do grafiki mi sie bardzo podoba nie wiem o h*j chodzi z tym cukierkowym swiatem bo wcale tego tam nie widac ,wiekszosc gry napie**ala sie bo jakis mrocznych miejscach piwnicach czy twierdzach wiec nie wiem o h*j wam chodzi cukierkowo jest moze w 2 miejscach i to jeszcze nie do konca
\
Skille wygladaja wyj***nie ,zwloki wybuchaja rozwalaja sie na czesci ale dla wielkich fanow ktorzy raz na kilka lat nie umieja wydac 170 zl to bedzie h*jowe


lepiej byscie napisali jak sie tam dostac i czy drop konkretny:D

mlecz1323

2012-05-18, 16:22
nuta w tle : joe esposito "you're the best"

Kt...........00

2012-05-18, 23:15
Tylko nie zapominaj że w Diablo 2 Krowi poziom się pojawił gdyż w jedynce spekulowano na jego temat ;)

modzgi

2012-05-20, 16:43
Odpalam Baldur's Gate 2