18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dewianci z Twojego Ruchu

Kultywator92 • 2014-01-09, 01:17
Żeby nie było żadnych wątpliwości czym są dżendery i wychowanie seksualne w przedszkolach, fragment ze spotkania z dewiantami z TR i innymi zboczeńcami (np. Pan 'profesor' ds. prawidłowego dotykania dzieci). W filmiku między innymi o masturbacji 3-letnich dziewczynek...




Jak ktoś chce aparatem państwa komuś narzucać poglądy i indoktrynować dzieci to jest typowym faszystą. Z nimi już nie ma co rozmawiać, do nich trzeba strzelać...

:karabin: :karabin: :karabin: :karabin: :karabin: :karabin:

Tassadar

2014-01-09, 01:23
Łysy pojeb, sam się tym łbem masturbował i teraz jest łysy jak kolano.
Do cna ich poj***ło, stary koń się laleczkami będzie bawił. Paranoja, wierzyć mi się nie chce że takimi rzeczami zajmują się dorośli ludzie. Jak już mówiłem, za 20 lat, pedofil to będzie orientacja seksualna. Nic nie można powiedzieć nic zrobić, można za to pie**olić o zboczeniach, i totalnym ateizmie. Niech mi ktoś da znać kiedy odbędzie się taki cyrk jak ten, to pojade i starej dewiantce wytłumacze na czym polega życie i że jeśli ktoś chce mieć wolność i chce ją komuś ofiarować to niech nie pie**oli że należy wprowadzać polityke która narzuca jakieś myślenie.

brudny

2014-01-09, 01:43
staralem się być obiektywny. Ale to mnie powiem brzydko wk***ia. Nie wiesz czy chlopiec czy dziewczynka spójrz w dół debilu

sami sobie brawo biją jak na AA

no mnie wk***ił ten film