18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Destroy Megane

PodpiwekJedrzej • 2013-06-24, 19:00
Piękna zabawa :-P




Me...........in

2013-06-24, 21:13
Bóle dupy, bóle dupy everywhere. k***a.

Occulter

2013-06-24, 21:13
Pewnie go jakiś mechanik dorwie, zrobi i będzie na allegrosz albo otoauto stał z opisem:

"Perełka, nie bity, igła dla koneserów".

Weglowodan

2013-06-24, 21:14
Słabo na wsi to się takie samochody na kat daje to dopiero czysta przyjemność :)

hogg

2013-06-24, 21:15
Angel napisał/a:

czemu nie rozpie**alał tego samochodu na swoim podwórku i tam syf sobie robił? - kawał murzyńskiego ku*asa mu w dupsko za zaśmiecanie terenów zielonych

Człowiek potem idzie z psiakiem na spacer aby się wybiegał to zaraz ma łapy porozcinane bo jakiś debil szyby powybijał w starym złomie tylko po to aby oglądalność była na YT.
Mam nadzieję, że ktoś ze straży miejskiej lub policji zobaczy ten materiał i odpowiednio nagrodzi takie debilne zachowanie.



No, zajebiście by było jakby ktoś szedł akurat z pasiakiem i by dostał w łeb tym młotkiem. Film byłby znaczenie lepszy.

06badoch98

2013-06-24, 21:15
Angel napisał/a:

rubaszny_rollo,

mam nadzieję, że kolejny odcinek zrobi na temat papieru toaletowego i będzie srał pod twoim oknem - bo przecież chce zarabiać na YT a Tobie pozostanie wdychanie jego smrodów[...]


Ale czy on ten samochód rozdupczał pod twoim oknem lub chociażby w twojej okolicy? Widać, że akcja dzieje się pod miastem lub ogólnie na zadupiu, więc nie pisz od razu o sraniu pod oknem.

piter07

2013-06-24, 21:15
tacy cwani zróbcie sami coś lepszego bądz miejcie sami pomysł na jakiś kanał na yt , wielcy k***a znawcy się znalezli , tak ja kolega wyżej wam wkleił maść na bół dupy dla was :amused:

abdul

2013-06-24, 21:17
taka piekna zabawa, jak obyczaj marnowania zarcia da smiechu przez brytoli i hamerykanow

~Angel

2013-06-24, 21:18
06badoch98,

zadupie po za miastem to znaczy, że można śmiecić bo "niczyje"?

Ludzie ci z wami? To, że gościu miał fajny pomysł na siebie to wyszło nie go od myślenia w imię robienia kasy.

Breex

2013-06-24, 21:20
ch*jowy ten "distroj" brakowało zacierania silnika, upalania auta i w ogóle to takie o dupe roztrzaść

photoactions

2013-06-24, 21:20
kakao sie wylao czyli zesrał się? :D

glinglqnglowy glunglak

2013-06-24, 21:21
Sracie się wszyscy jak poj***ni. Niejeden robi znacznie większe gówno wszystkiemu. Zastanówcie się ile wyrzuciliście puszek i butelek nie do kosza, papierków. Zastanówcie się ile Wy zrobiliście, nie tyle złego, co dobrego dla środowiska. Zgaduję - w większej większości pewnie k***a nic. W ogóle po co cała ta dyskusja? Bo gość zarobił kasę? Nie wiem? Spinacie się jakby chodziło o plan zabójstwa Waszej matki.

Facet ma pomysł. Napina mięśnie bo je ma. Kasę ma, bo napina mięśnie i ma pomysł jak to sprzedać. Za 3 lata nikt nie będzie pamiętał o AdBusterze, może za pięć. Jeśli świat nie jebnie, Wy zapomnicie, a on będzie leżał w jacuzzi w swoim pięknym domu... bo co? Bo k***a tak, bo się odnalazł, bo robi głupie rzeczy i dostaje za to papu.

Ogarnijcie się, k***a i dajcie chłopkowi spokój.

stanleus

2013-06-24, 21:21
Czemu akurat Meganka? :( Co ona mu zrobiła, że tak ją potraktował? :(

kyk

2013-06-24, 21:22
Ja bym go na części opchnął

minetek

2013-06-24, 21:24
a według mnie to zwykły debil!
kuwa za same szyby wziąłby kilka ładnych zeta
lampy, lusterka i inne "całe" elementy to znów grosik...
plastikowe zderzaki znóf kilka zeta
ogólnie ... ch*jnia - nie ma browca

rubaszny_rollo

2013-06-24, 21:30
@Angel
jak na razie to pod moim oknem sra mi twój pies i to mi śmierdzi