18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

deskoterapia po irlandzku

arturkmak • 2024-02-09, 17:25
Navan, Co. Meath



Ciąg dalszy:




Footage of an alleged car thief being attacked by an irate van owner has racked up thousands of views on social media.

In the shocking incident,(Video below), which lasts three minutes and took place last Tuesday night, on Reask Crescent in Navan a man in an orange shirt is seen approaching a white van, he leans in the window and screams at the man inside, ‘Open my van now, open my van now’.

When the drivers door opens he begins raining punches on the much smaller man inside, and roars, ‘Whi the f**k are you, who the f**k are you, get out of my f*****g van’ before dragging him out of the van throwing him on the floor and proceeding to kick him about the head and body,

Sickeningly he appears to continue stamping on his victim when he is already out cold and cold bloodedly uses a stick to continue the beating before picking him up and throwing him on the grass verge,

A voice can then be heard to shout, ‘Leave the c**t where he is’ at which point the assailant momentarily walks away,

Incredibly he then returns and appears to rifle through the unconscious mans pockets, and can clearly be seen taking things from them and appearing to place them in his own pocket.

He then bends down and removes the knocked out mans shoes placing them in his van before another man arrives on the scene along with a female.

The two men then appear to briefly check on the stricken mans condition before grabbing an arm each and dragging him away from where the attack happened.

One source revealed, ‘The guy ended up in hospital, it was an over reaction when he saw him in his van, he went a bit too far.’

kuba1986

2024-02-09, 17:33
Jeden wart drugiego...

Quassar

2024-02-09, 17:47
No to go pięknie spacyfikował chyba na Amen....

RoboCat

2024-02-09, 18:27
najlepsze jest postawienie zlodzieja w roli ofiary... lewackie gowno. I te opisy... ciekawe dlaczego nie ma takich opisow jak bandy nigrow obijaja ludzi na ulicy albo okradaja sklepy.

agrus11

2024-02-09, 18:29
Gdyby nie kradł to by mu się nic nie stało? to takie proste? tak mi się wydaje przynajmniej..

smc

2024-02-09, 18:42
Gdyby miał kakask, nic by się nie stało...




metyoo

2024-02-09, 19:44
ale mu po murzyńsku wpie**olił

Maniecky

2024-02-09, 20:50
Opis ktory zalaczyles sympatyzuje ze zlodziejskim scierwem...gdzie to zaj***les? BBC.com?

mazga50

2024-02-09, 20:56
"Przesadzona reakcja". Pewnie, lepiej niech smoluch/ciapak/piaskowa małpa zapie**oli mu pojazd, przecież to tylko kilka tysięcy ojro, a młody musi się wyszaleć.

Lewackie ścierwa promują hasło: "bardziej cenisz swoje rzeczy, niż ludzkie życie?". A poprawna forma to " Bardziej pożądał cudzej własności, narażając swoje życie". Jak pójdzie kraść druty trakcyjne pod napięciem, to będą mieć pretensje do elektrowni, że go prąd zaj***ł? Akcja wywołuje reakcję, a gdyby nie kradł, to by nie oberwał.

Lewiszcza to żydowskie k***y, niszczące cywilizację białych, przy użyciu tęczowego gówna, murzynów w USA, a pontoniarzy w Europie i fikołków moralnych i logicznych zwanych poprawnością polityczną, j***ć żyda na każdym kroku, to wrócimy do normalności.

arturkmak

2024-02-09, 21:58
Maniecky napisał/a:

Opis ktory zalaczyles sympatyzuje ze zlodziejskim scierwem...gdzie to zaj***les? BBC.com?



Deskoterapia po irlandzku to twoim zdaniem lewacki opis? Chyba coś pomieszales. Złodziej dostał wpie**ol. Jakbym napisał że niesłusznie, albo że to normalne że takie ch*jki kradną to jeszcze bym zrozumiał.

mazga50 napisał/a:

"Przesadzona reakcja". Pewnie, lepiej niech smoluch/ciapak/piaskowa małpa zapie**oli mu pojazd, przecież to tylko kilka tysięcy ojro, a młody musi się wyszaleć.
Lewackie ścierwa promują hasło: "bardziej cenisz swoje rzeczy, niż ludzkie życie?". A poprawna forma to " Bardziej pożądał cudzej własności, narażając swoje życie". Jak pójdzie kraść druty trakcyjne pod napięciem, to będą mieć pretensje do elektrowni, że go prąd zaj***ł? Akcja wywołuje reakcję, a gdyby nie kradł, to by nie oberwał.
Lewiszcza to żydowskie k***y, niszczące cywilizację białych, przy użyciu tęczowego gówna, murzynów w USA, a pontoniarzy w Europie i fikołków moralnych i logicznych zwanych poprawnością polityczną, j***ć żyda na każdym kroku, to wrócimy do normalności.


Ten koleś okradł mojej znajomej auto pod domem jakieś 2 miesiące temu (ja mieszkam po drugiej stronie miasta). To 17 letni rodowity Irlandczyk. Złodziej jest złodziej. Czy czarny czy biały to bez znaczenia. Irlandia to chyba jedyny kraj w zachodniej Europie gdzie największe problemy stwarzają rodowici mieszkańcy wyspy a nie imigranci.

Quassar napisał/a:

No to go pięknie spacyfikował chyba na Amen....



Jeszcze żyje

KrwawyEric

2024-02-09, 22:36
I jeszcze ten opis wydarzenia po angielsku który może nie broni bezpośrednio złodziejaszka, ale tak bardo potępia zachowanie gościa który bronił swojej własności, że można by powiedzieć że w zasadzie to bronią tego pie**olonego ciapackiego złodzieja. Mam nadzieję że w części trzeciej zutylizowali go w beczce z kwasem.

Geraldinio

2024-02-09, 22:55
Ewidentnie chciał go zabić ściągając mu buty. j***ne Irole, precz z imigrantami! odesłać ich do domu! Irlandia dla Polaków!

a nie, czekaj...

Sznita

2024-02-09, 23:26
O ja pie**ole, nie chciałbym , żeby ten spaślak był moim wrogiem

robert12339

2024-02-10, 01:20
Skąd opis brałeś?? Bo ja mieszkałem w navan.

arturkmak

2024-02-10, 06:24
robert12339 napisał/a:

Skąd opis brałeś?? Bo ja mieszkałem w navan.



Strona www gardy Meath