18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Deskorolkarze

DFM • 2012-08-24, 08:08
Zdrowo popie**oleni :D




Dla chętnych nutka to Netsky - Puppyl 8-)

elvin

2012-08-24, 11:21
Ten filmik to teledysk do Puppyl :homer:

reSPECT

2012-08-24, 12:04
Jeśli serio nazywasz tych gości deskorolkarzami to chyba nie wiesz co to deskorolka, może najpierw poczytaj co i jak a potem odzywaj się na ten temat, to na czym oni jeżdżą nie jest deskorolka tylko longbordem, i chyba nikt nie nazywa ich podobnie bo to są ludzie, którzy katali pewnie ollie przez pół życia i dali sobie spokój i zaczeli jezdzic z gorki, pis joł
Masz i popatrz co to jest prawdziwa deskorolka


eska9

2012-08-24, 12:14
Przynajmniej mają kaski oraz własne spodnie, a nie pożyczane od dziewczyny :-)

Infanymous

2012-08-24, 12:16
@reSPECT
Ale dostaniesz flejmu na ryj...

hellknight89

2012-08-24, 12:31
@reSPECT ch*j mię to boli lol :D
Longboarderzy nie mają przynajmniej spięcia rowka kiedy przychodzi zjechać z góry z prędkością 60 (albo i więcej) km/h, bo te swoje kickboardslide180360tailspin robione na parkingu pod Tesco, przez jadącego z prędkością 1,5 km/h pedała w rurkach możesz sobie wsadzić w DUPĘ.
Ja mam szacunek do wariatów napierdzielających po zamkniętych ulicach z taką prędkością że ja bym już dawno miał pełne gacie, a nie p*zdeczek w koszulkach PROSTO za 120 zł, spodniach ch*jWieCo za 400 zł i butach DC, Emerici, Vansa czy k***a jeszcze ch*j wie co za 500 zł, chwalących się gorącym 12 że się potrafi przejechać flat na skateparku. Pozdro prosto pis jou ch*j ci w p*zde pedale.

smiechlem

2012-08-24, 12:33
@Corey

Co ty pie**olisz? To jest najlepszy z jego kawałków.


deniZ

2012-08-24, 13:41
@up swietny klimat! fajne dziewczyny :)

tosztobartosz

2012-08-24, 18:24
@reSPECT żeś się zbulwersował. Deskorolka to zajawka a nie religia fanatyku. A tak na prawdę to chciałeś się pochwalić, że się znasz, co? To choć na partyjkę w skejcika do 3miasta, mistrzu deskorolki.
Filmik zajebisty, tylko kurde, niech "na stojaka" teraz spróbują!, wszystko co ma deskę i 4 kółka jest wyk***iste, ale ja mam czas tylko na street. Piwo za klip

Sheide

2012-08-24, 18:26
Nuta za piwo.

@up
Zrobiłeś mnie w ch*ja, aż specjalnie przewinąłem i żadnych nie było, tylko same parówki. :D

Jatyon

2012-08-24, 19:00
reSPECT napisał/a:

Jeśli serio nazywasz tych gości deskorolkarzami to chyba nie wiesz co to deskorolka, może najpierw poczytaj co i jak a potem odzywaj się na ten temat, to na czym oni jeżdżą nie jest deskorolka tylko longbordem, i chyba nikt nie nazywa ich podobnie bo to są ludzie, którzy katali pewnie ollie przez pół życia i dali sobie spokój i zaczeli jezdzic z gorki, pis joł
Masz i popatrz co to jest prawdziwa deskorolka


wikicycat"Longboard – dłuższa wersja normalnej deskorolki. Używa się jej do downhillu, slalomu lub przemieszczania się po wzniesieniach. Ze względu na swoją budowę longboardu używa się do osiągania znacznie większych prędkości niż normalna deskorolka."
Czyyyyli longboard to jednak deskorolka. A teraz nie przypie**alaj się do ludzi, którzy jeżdżą 60km/h na długich deskach z kółkami, bo sam byś zrobił w majty. Robienie ollie nie jest takie trudne mistrzu. Pis PO joł elo