18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Derren Brown mierzy siÄ™ z najlepszymi szachistami kraju

JÃ...........a. • 2012-04-06, 19:28
Początkowe szydercze spojrzenia mistrzów, z biegem czasu zmieniają się w podziw i zadumę. Świetne! 8-)



Polecam




Dodałem do czarnych filmików bo mowa o czarnej magii buuu!

hycel

2012-04-06, 20:15
Jak by ktoś oglądał program to pewnie by wiedział, że to była cwana sztuczka a nie geniusz.

BongMan

2012-04-06, 20:16
Szachy są zajebiste, ale wk***iają mnie te lamusy, które myślą po 30 minut nad ruchem (i zazwyczaj przegrywają), dlatego nie gram.

noe82

2012-04-06, 20:36
banalnie proste, wystarczy pamietać ruch przeciwnika siedzącego po przecwnej stronie koła i zastosować to samo ale przynajmniej z jednym wygrać.

vajron

2012-04-06, 22:19
Derren jest geniuszem :d był jedną z rzeczy dzięki którym zmobilizowałem się pójść na psychologię :D ale ma o wiele lepsze filmiki.

proteryan

2012-04-07, 00:22
nie oglądałem ale zgaduje wielka że zapamiętuje poprzedni ruch przeciwnika i taki sam ruch wykonuje u następnego także szachiści grają między sobą. Dziwi mnie, że żaden się w tym nie zorientował, pewnie filmik ustawiany tak jak wszystkie jego filmiki.

Sethemar

2012-04-07, 00:58
@up
Może obejrzysz i nie będziesz pie**olić? ;]
Gdyby mieli oczy w dupach to by siÄ™ pewnie zorientowali

zapal

2012-04-07, 17:39
wlasnie ze daren to jedyny szpec ktory pokazuje tak naprawde jak latwo oszukac ludzki umysl polecam serie jak placic papierem... :)

Siedem

2012-04-07, 17:56
vajron napisał/a:

/.../ był jedną z rzeczy dzięki którym zmobilizowałem się pójść na psychologię :D /.../


Problem w tym, że Ty jesteś idiotą.. a niedługo bezrobotnym idiotą ;)

Dinozzo

2012-04-07, 17:56
Potrzebuje książki Derren'a Brown'a pt. "Sztuczki umysłu" - po polsku. Ma ktoś może?

bo...........Ä™

2012-04-07, 18:06
@UP
Ja mam. Na pw maila podaj to ci prześlę.

"Dziwi mnie, że żaden się w tym nie zorientował, pewnie filmik ustawiany tak jak wszystkie jego filmiki."

Typowy Polaczek. Nawet nie chce zrozumieć, bo po co? A już oglądać film to wgl. dla ciot. Jestem tylko JA i MOJA rzeczywistość!

Nequrix

2012-04-08, 09:04
Wszystko fajnie pięknie i ładnie. Da się coś takiego uskutecznić, problem polega na tym że wg. zasad kodeksu szachowego nie wolno odejść od szachownicy jeżeli ktoś jest na ruchu czyli po ruchu e4 na 1 szachownicy powinien przed odejściem zrobić ruch a nie łazić sobie i patrzeć na inne szachownice.
Po 2 dziwie że się GM nie skapnęły o co chodzi bo w normalnych warunkach symultany (1 gracz gra przeciwko x liczbie osób), gracze się widzą a nie jakieś parawany i cudawianki.
Zalatuje tu fejkiem

Dinozzo

2012-04-08, 15:47
sarkazm napisał/a:



Nawet się k***a poszukać nie chce. I tak nie bedziesz takki kozak po przeczytaniu książki.

http://www.inbook.pl/product/show/59328/ksiazka-sztuczki-umyslu-derren-brown-ksiazki-pedagogika-i-psychologia-psychologia



Dzięki, skąd wiecie, że nie szukałem? Z góry mówię, że PDF mnie nie interesował więc odpada. Parę miesięcy temu szukałem i nie była dostępna w żadnym sklepie.

Nie będę kozak? Odsyłam do tego.