18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Derek Redmond - walka do ostatnich metrów

~Griszon • 2012-08-26, 16:51
Bieg na 400 metrów podczas igrzysk olimpijskich w Barcelonie.

mrowek1-85

2012-08-26, 21:40
Ciekawe kiedy zrobią podobny filmik, z finiszu Otyli Jędrzejczak w tegorocznych igrzyskach w Londynie ;-)

rockface123

2012-08-26, 21:59
jakby mi ktoś komputer zapie**olił to bym szybciej od nich biegał :nazimaja:

K-...........an

2012-08-26, 23:37
Po prostu gdyby nie skończył biegu miałby DNFa i nie zająłby punktowanego 8go miejsca.

Sheide

2012-08-26, 23:41
Biegł do swojego pana, chociaż dziwne bo jego pan to też murzyn. Ale to chore. ;)

eska9

2012-08-27, 00:36
Tacy ludzie jak on całe życie trenują, żeby kiedyś zostać mistrzami. Był faworytem w tym biegu, liczyły na niego tysiące. Kontynuując bieg ryzykował cięższy uraz, nie poddał się. Zrobił to z szacunku do widzów, fanów i ludzi, którzy razem z nim przez tyle lat pracowali na sukces.

Podobna sytuacja spotkała Jacoba Gibba w tym roku w Starych Jabłonkach na siatkówce plażowej. Miał grać o brąz prestiżowego Grand Slamu, ale kontuzja mu przeszkodziła. Wyszedł na boisko i odbił piłkę parę razy, aby uszanować przybyłych na mecz oraz organizatorów. To jest właśnie prawdziwy duch sportowca - nigdy się nie poddaje.


Co mnie jeszcze uderzyło w tym filmie to fakt, że Derek na jednej nodze skakał szybciej niż przeciętny, zdrowy nastolatek z Polski biegnie sprint. Taką mamy edukację opartą na lewych zwolnieniach od lekarza. Teksty o kubełku z KFC zachowajcie na inne okazje :)

massq

2012-08-27, 00:43
Skurcz dwugłowego uda. Gorszy jest chyba tylko skurcz łydki. j***ny się nie poddał. Miłość do sportu i wola walki, a nie pie**olenie, że igrzyska nie są najważniejsze...