18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Derby Bukaresztu...

UnknownUser • 2013-04-15, 23:16
W wydaniu poza boiskowym. Gorąco było wczoraj przy okazji meczu Rapidu Bukareszt ze Steauą. Tak na boisku, jak i poza nim :D
od 25s

Dalione

2013-04-16, 09:16
@wubepe
U Ciebie na filmiku to jak benny hill wygląda :D

mjrZenada

2013-04-16, 09:23
@ wubepe

to jest to samo miejsce co filmik AlPaczino

Kosmowski

2013-04-16, 09:38
Nigdy tego nie rozumiałem, napie**alać się za jakieś tam kluby piłkarskie. Patriotyzm lokalny? Może i tak, ale to i tak głupie dawać sobie po ryjach za jakichś piłkarzyków, którzy jak zejdą z murawy to i tak mają wszystko w dupie. Ale co kto woli.

damua

2013-04-16, 09:54
Niech się biją jak lubią,nic mi do tego ale faktycznie wyglądają jak zwierzęta.

lapps

2013-04-16, 10:16
Koniec Świata napisał/a:

Glupie bydło. Nic tylko wrzucić sk***ysynów do okratowanej dziury w ziemi i zalewać pomyjami.



bydlo sie nie bije. bydlo siedzi w zagrodzie i daje sie eksploatować

Adolf Skurwolix

2013-04-16, 10:17
i weź tu k***a zaparkuj gdzie żeby Ci fury nie rozj***li...

pi...........ka

2013-04-16, 10:53
haha w 1 pierwszym filmiku mam najwieksza beke jak ich gosc dostaje od własnych gosci ławka xD cudowne :) ogolnie powiem ze jest to bardoz prymitywne, tyle juz walcza a nie wpadli na to zeby jakas zasadzke zrobic lub zaatakowac od flanki, prymitywna technika jak z gier pvp kitowanei, hit and run, slabo slabo bieda intelektualna, gracze internetowi juz maja wieksza wiedze o taktyce, potem taki plebs narzeka ze wykształciuch nigdy nie był na polu bitwy a po ch*j ma byc jak ma takie mieso armatnie i wie jak nim zarzadzac by uzuskac zwyceistwo? nie skumaja tego prosci szeregowi

mazin

2013-04-16, 11:39
Ech, łezka w oku się kręci, gdy wspominam że tak rzucaliśmy butelkami i kamieniami do suk milicyjnych (miałem chyba 15 lat).

kubasxd

2013-04-16, 12:32
Od 0:59 profesjonalna stójka na głowie, z serii Uliczna Olimpiada Paraolimpijczyków

Policeman

2013-04-16, 13:14
@mazin, ależ byłeś odważny, k***a jesteś gość, rzuciłeś butelką do samochodu, a pewnie potem sp***alałeś jak dziki i ukryłeś się w kanałku pełnym gówna, czołgałeś się przez ścieki, ale jak wróciłeś do swoich, to kozak k***a i szacun, how wodzu. Styl "kibola" [nie porównuję tych cip do chuliganów, bo Ci doskonale wiedzą co chcą i robią to z kulturą, respekt dla was panowie, że przenosicie swoją chęć bójki tam, gdzie nikt postronny nie ucierpi] tych j***nych p*zd: Rzucasz w grupie i kozaczysz z daleka, jak druga ekipa zaczyna nacierać, to sp***alasz [pomimo, że jest was więcej] i zostaje z 2, może 3 odważniejszych [głupszych], jak ci dostaną wpie**ol, a tamta ekipa się wycofa, wychodzisz rozkładasz ręce, wyzywasz ich i dalej kozaczysz, rzucasz butelkami etc.

Amplifa

2013-04-16, 13:21
Czymu jak graja w siate w reczna czy w co innego, nigdy nie dzieja sie takie rzeczy ?? A zapomnialem, noga jest dla ograniczonych umyslowo idiotow z blokow ktorzy stoja sobie pod blokiem pija piffko i pala traffke i jak sa w +5 osob to pytaja sie czy masz jakis problem.

5rapol5

2013-04-16, 13:22
0:58. rzut ławką :D

Dusz

2013-04-16, 13:40
Ze sprzętem nie jesteś dla nikogo wzorem, jeżeli walczysz rób to z honorem ;)

tombaz

2013-04-16, 15:00
No ale o co chodzi? Przecież to są prawdziwi kibice, wylęgarnia patriotów i spadkobiercy rycerskiego honoru. Na pewno są uciskani przez rumuńskiego odpowiednika Tuska. Biedna młodzież.