18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Demonstracja w Kanadzie

Pfciuki • 2013-03-02, 12:29
Studenci rozrabiają. W 1:45 nawet fight się załapał.


korinogaro

2013-03-02, 17:08
k***a, ale przeciwko czemu można protestować w Kanadzie? Działająca służba zdrowia, mała biurokracja, z głową zrobiony system emerytalny, mało ciapatych, mało czarnych, względnie łatwo o robotę, całkiem niezłe płace, przyjazne służby publiczne, liberalno-prawicowy premier nie poddający się lobby ani pedalskiemu ani lewackiemu...

marcincore

2013-03-02, 17:15
Jestem po stronie policji , rozgromić lewackie psy.

bz...........ue

2013-03-02, 18:24
I tego k***a nigdy nie zrozumiem. Skoro protestujących jest więcej niż tych pseudo-komandosów, to czemu k***a dostają po piździe ?

Cyjanek

2013-03-02, 18:28
SeleremJesteem napisał/a:

Jeśli komuś brakuje jaj, to tym co chcieliby "wyjść na drogę" a tego nie robią - na przykład tobie.



k***a, człowieku nie masz pojęcia do kogo piszesz ;P Ja tylko czekam na to! Ale tu, skąd pochodzę nie ma sensu takiego czegoś robić, bo pochodzę z zacofanej wioski, gdzie k***a ludzie tylko czekają, aż potknie ci się noga. Niby k***a też i przyjaciele, a ch*je samych siebie oszukują. I prawda jest taka, że gdybym wyszed na ulicę, aby coś z tym zrobić, to k***a by mnie żywcem zjedli niż ze mną poszli... Taka prawda.

prawiebezglowy

2013-03-02, 19:09
bziktheblue napisał/a:

I tego k***a nigdy nie zrozumiem. Skoro protestujących jest więcej niż tych pseudo-komandosów, to czemu k***a dostają po piździe ?



bo ci 'pseudo-komandosi' mają po 190 ? bo ważą o wiele więcej niż worek kości zwany potocznie Tobą ? A może dlatego że mają pały, dostałbyś taką po udzie to byś ze 2 dni na painkillerach leciał ale zdecydowanie przeważa fakt że w tych swoich skafandrach wpie**ol nie zrobi na nich większego wrażenia ;)

bloodwar

2013-03-02, 19:23
1:52 - łapy precz od mojego roweru!

Dy...........za

2013-03-02, 19:26
To jakaś parada równości? Ah, no tak, przecież to Kanada.

buchaj

2013-03-02, 19:28
Cel protestów ? odpowiadam.

To było w okresie maja-czerwca 2012, kiedy to w dystrykcie Quebec (chyba w całej Kanadzie nie w takim stopniu) zdecydowano się na podniesienie czesnego z studia o stawkę X (nie pamiętam ile, nie więcej jak 10-15%)
miałem okazję zaraz po okresie najburzliwszych protestów być wtedy na miejscu. Wypytywałem o poparcie dla tego typu protestów: ŻADNA.
Protestowali tylko 'studenci' tak przyszłościowych kierunków jak psychologia, socjologia itp.
Wśród protestujących dziwnym przypadkiem nie było przyszłych inżynierów, prawników, lekarzy itp.
A uczestnicy zajść pytani o symbolikę niesionych przez nich sztandarów i mord na szmatach nie mieli zielonego pojęcia co to jest.

WiktorS

2013-03-02, 21:39
Wystarczyło chłopaków z ulic Warszawy, z 11stego listopada ściągnąć. Zaraz by z policją porządek zrobili.

haneczka1989

2013-03-03, 16:58
Breivik rozładował by w 5 minut ten tłum :D

Kopulator

2013-03-03, 20:41
Słaba demonstracja.. żaden pies nie dostał wpie**ol ;(
U nas jak już lud dojdzie do maximum wk***ienia i cierpliwość go opuści.. Bułgaria, Kanada i inne demonstracje to będzie plac zabaw..
łezka się kręci w oku na samą myśl o takiej cudownej manifestacji, w której każdy POLAK będzie szedł obok drugiego a policja to się obsra na widok całej masy ludzi, będą musieli wezwać wojsko, a później będzie rzeźnia <3

Lam3rZ

2013-03-04, 17:11
piwko za akcje w 40 sekundzie! Przepiekny szturm!

fazzie

2013-03-04, 20:00
eee no kulturka, troche sie pobiją, troche poganiają, troche poszturmują i od razu awantura sie robi sympatyczna i miła, a nie to co k***a u nas, gazują na odległość i strzelają, ch*j nie zabawa.