18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Delikatnie, powolutku, dokładne...

~Angel • 2014-12-18, 20:20
trzeba precyzyjnie przymierzyć


fr...........93

2014-12-19, 10:50
Myślałem, że jeszcze poprawi, żeby dobić a tu tylko wypadek.

wiochawita1

2014-12-19, 14:29
jakies info o stanie tej poszkodowanej kobiety?

MaczoJuh

2014-12-19, 15:38
@Daster
Bo te nowe zajebiste auta sa kurewsko duze, i pelno w niej elektorniki. ludzie nawet na lusterka nie patrza tylko nasluch*ja czy cos pika...

weless

2014-12-19, 19:20
TO BYŁ WYPADEK
A goście którzy chcą linczować kierowce to kretyni.
Kretyni którzy nie maja pojęcia o prowadzeniu auta, bądź jeżdżą automatem.
Kierowca w tej feralnej sytuacji delikatnie przyparkował na pół sprzęgle i puszczając sprzęgło nie zdjął biegu. zdarza się. Kierowca powinien odpowiadać za nieumyślne spowodowanie tego co spowodował i za nic ponad to.
No chyba że był pijany.

ps
nie czytałem poprzednich komentarzy wiec byc może ktoś już cos podobnego napisał

Gruszek83

2014-12-20, 12:04
taki fajny wózek zarysował :D

Zwiastun

2014-12-20, 12:15
k***a instynkt to jest jednak piękna sprawa. W sytuacji zagrożenia życia człowiek ma na wszystko wyj***ne i robi wszystko żeby samemu przeżyć. Jedynym wyjątkiem jest chyba tylko matka, ułamek sekundy i już ręce lecą żeby dzieciaka zasłonić, pewnie zanim w ogóle o tym pomyślała.

Ve...........85

2014-12-20, 19:03
to chyba nie wypadek tylko kolo ciapakow neutralizuje na dzielnicy .

BiałyMurzyn69

2014-12-20, 22:23
matikesi napisał/a:

Jak można pomylić hamulec z pedałem gazu??


Nie wiem jak wy , ale ja jak parkuje to albo na polsprzegle albo na sprzegle docisnietym do podlogi ...

weless napisał/a:

TO BYŁ WYPADEK
A goście którzy chcą linczować kierowce to kretyni.
Kretyni którzy nie maja pojęcia o prowadzeniu auta, bądź jeżdżą automatem.
Kierowca w tej feralnej sytuacji delikatnie przyparkował na pół sprzęgle i puszczając sprzęgło nie zdjął biegu. zdarza się. Kierowca powinien odpowiadać za nieumyślne spowodowanie tego co spowodował i za nic ponad to.
No chyba że był pijany.

ps
nie czytałem poprzednich komentarzy wiec byc może ktoś już cos podobnego napisał



Ktoś k***a musi za to odpowiedzieć , bo jak ja "przypadkiem" bym cie przejechal tez mialbym nie ponieść odpowiedzialności :noga: . Napisałbym coś jeszcze ale muszę się wysrać