18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debilizm motopipek sięgnął zenitu

TomaszBukowski • 2023-10-24, 13:52
Motocykliści stwierdzili że nie ma sensu hamować widząc wypadek na autostradzie. W rezultacie 2 się rozmazało z czego jeden ostatecznie.





Informacje:
spoiler

bleblebator1

2023-10-24, 15:14
Dobrze go porozrywało, ze od razu juha (chyba) poszła szerokim strumieniem

SkoPio1

2023-10-24, 15:37
Rozstrzelać wszystkich...
:>

janmod

2023-10-24, 18:00
Ale przeciez widac ze to wina samochodow bo sie na srodku drogi zatrzymaly :P

smc

2023-10-24, 18:06
Ale na drodze się nie leży...

Szary_Jeleń

2023-10-24, 19:18
Odcięło go od razu, pewnie nawet nic nie poczuł.

Płatnerz

2023-10-24, 19:42
Ta muzyczka tak idealnie podkresla dramaturgie.

majeńka

2023-10-24, 19:58
Ja bym głosowała aby te ścierwa rozstrzelać od razu na miejscu (w Chile nie mają bzdur typu utrzymywanie odpadów do końca życia za nasze pieniądze). Jazda na pełnej piździe wśród ludzi ratujących ofiary wypadku podpada już nie pod głupotę ale pod próbę zabójstwa.

To coś na poziomie zrzucania głazów z wiaduktu albo głosowania na Ziobrę.

Kurt1522

2023-10-24, 20:03
Nigdy się nie nauczą.

Szary_Jeleń

2023-10-24, 22:20
majeńka, majeńka,

majeńka napisał/a:

Ja bym głosowała aby te ścierwa rozstrzelać od razu na miejscu (w Chile nie mają bzdur typu utrzymywanie odpadów do końca życia za nasze pieniądze). Jazda na pełnej piździe wśród ludzi ratujących ofiary wypadku podpada już nie pod głupotę ale pod próbę zabójstwa.
To coś na poziomie zrzucania głazów z wiaduktu albo głosowania na Ziobrę.



Wiesz, że tym swoim awatarem łamiesz prawo?

Quassar

2023-10-24, 22:26
Fajnie sie ogląda ..
Tu taka spokojna muzyczka, a tam taki powoli czerwony strumyczek płynie :D

Pjoterff

2023-10-25, 00:46
klepią chłopa bez sprawdzenia nawet czy oddycha, co jest k***a z tą pierwszą pomocą

majeńka napisał/a:

Ja bym głosowała aby te ścierwa rozstrzelać od razu na miejscu (w Chile nie mają bzdur typu utrzymywanie odpadów do końca życia za nasze pieniądze). Jazda na pełnej piździe wśród ludzi ratujących ofiary wypadku podpada już nie pod głupotę ale pod próbę zabójstwa.
To coś na poziomie zrzucania głazów z wiaduktu albo głosowania na Ziobrę.



Ale ty ładnie jebnięta jesteś, widać że świeża sprawa droga szybkiego ruchu nawet się jeszcze korek nie zdążył zrobić, plus widać łuk, a nawet masz kordy podane i wystarczy sprawdzić, że wyjeżdżali z tunelu łukiem w lewo i mieli przejść w łuk w prawo, a że zapie**alali to zero czasu na reakcje, więc nie pie**ol że ktoś specjalnie zapie**ala między ludźmi ratującymi ofiary wypadku, ale spoko rozumiem że myślenie nie jest waszą mocną stroną

vladok

2023-10-25, 07:01
Rozczarowujący brak finałowej naczepy lecącej bokiem

ObciagamZaDyche

2023-10-25, 11:41
Oni sa k***a jak te grube mutanckie muchy przy oknach, brzeczy i obija sie, glupie, slepe, h*j wie o co chodzi :-o