18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil na parkingu

Puncherfaust • 2024-01-07, 10:16
Mam tylko nadzieje że auto było ojca 8-)


Caanonierka

2024-01-07, 10:48
Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!

Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!

Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!

Sędzia Anna Dziergawka ostatecznie uniewinniła Froga! !!Wszyscy Polacy,jak jeden mąż-powinni zacząć odmawiać przyjmowania mandatów i kar za niebezpieczną jazdę i przekraczanie prędkości!W sądach,do których trafiałyby ich sprawy-powoływać się na ten wyrok!Frog uniewinniony!!Miał jeszcze karę do odsiedzenia za jazdy bez zatrzymanego mu prawa jazdy!Nie odsiedział jednego dnia i jest uniewinniony!!Sedzia Dziergawka uzasadniła to :"Bo zagrażał zbyt małej liczbie osób"..Czy należy rozumieć,że jak jakiś pirat ..rozkwasi sędzię Dziergawkę na murze,bo notorycznie jeżdził jak pirat-to..nic mu się nie stanie-bo rozkwasił zbyt mało-jedną osobę"?Gdybym żyła w normalnym państwie i w normalnych czasach-instytucje sądów i środowisko sędziów-nie mogłoby ukryć rumieńca wstydu na takie uzasadnienie "wyroku"!Ale żyję w państwie ,gdzie słowo "wstyd" dla sęksterów nie istnieje! Dlatego Frog nie odpowie za swoje łamanie prawa i nadal będzie narażał nasze życia,bezkarnie piratując po polskich drogach!Policjanci go ganiają,narażając swoje życie-a potem taka..dziunia go uniewinnia!!https://wiadomosci.onet.pl/.../pirat-drogowy-frog.../lcmy8yb

kubol

2024-01-07, 11:47
[quote="Caanonierka"]Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!

A moze po prostu tego zjeba stac na to zeby byc uniewinnionym i nie pojsc siedziec?

smc

2024-01-07, 12:03
Mnie też stać. I nawet wiem, jak to zrobić.

Ale mam na tyle honoru, żeby wziąć na klatę jeśli coś nawywijam. Gardzę tchórzliwymi k***ami jak frog. Pod celą taka ciota miałaby przej***ne. ch*j mu w dupę.

lordmomo

2024-01-07, 18:09
Caanonierka napisał/a:

Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!
Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!
Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!
Sędzia Anna Dziergawka ostatecznie uniewinniła Froga! !!Wszyscy Polacy,jak jeden mąż-powinni zacząć odmawiać przyjmowania mandatów i kar za niebezpieczną jazdę i przekraczanie prędkości!W sądach,do których trafiałyby ich sprawy-powoływać się na ten wyrok!Frog uniewinniony!!Miał jeszcze karę do odsiedzenia za jazdy bez zatrzymanego mu prawa jazdy!Nie odsiedział jednego dnia i jest uniewinniony!!Sedzia Dziergawka uzasadniła to :"Bo zagrażał zbyt małej liczbie osób"..Czy należy rozumieć,że jak jakiś pirat ..rozkwasi sędzię Dziergawkę na murze,bo notorycznie jeżdził jak pirat-to..nic mu się nie stanie-bo rozkwasił zbyt mało-jedną osobę"?Gdybym żyła w normalnym państwie i w normalnych czasach-instytucje sądów i środowisko sędziów-nie mogłoby ukryć rumieńca wstydu na takie uzasadnienie "wyroku"!Ale żyję w państwie ,gdzie słowo "wstyd" dla sęksterów nie istnieje! Dlatego Frog nie odpowie za swoje łamanie prawa i nadal będzie narażał nasze życia,bezkarnie piratując po polskich drogach!Policjanci go ganiają,narażając swoje życie-a potem taka..dziunia go uniewinnia!!https://wiadomosci.onet.pl/.../pirat-drogowy-frog.../lcmy8yb



i bardzo dobrze stwarza mniejsze zagrożenie niż 70 latek za kółkiem

Premizlaus

2024-01-07, 19:09
lordmomo napisał/a:

i bardzo dobrze stwarza mniejsze zagrożenie niż 70 latek za kółkiem



masz na to jakieś badania czy tak po prostu pie**olisz głupoty nieuku? poza tym takie akcje jak frog to sobie można robić w gównokrajach afryki a nie w cywilizowanym świecie. Mamy po prostu wadliwe prawo w tej sprawie

zdun

2024-01-07, 19:51
smc napisał/a:

Mnie też stać. I nawet wiem, jak to zrobić.
Ale mam na tyle honoru, żeby wziąć na klatę jeśli coś nawywijam. Gardzę tchórzliwymi k***ami jak frog. Pod celą taka ciota miałaby przej***ne. ch*j mu w dupę.



Po prostu jesteś frajerem. Ja zawsze mówię że mam pożyczone spodnie z dolarami i że to nie moja ręka.

FILIPZKONOPI

2024-01-07, 21:20
k***a ta latarnia wytrzymała by wybuch bomby atomowej

juderaus

2024-01-07, 21:45
[quote="Caanonierka"]Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!
Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!
Sędzia ANNA DZIERGAWKA ostatecznie UNIEWINNIŁA FROGA !!
Frog to jest chooy. Poczytaj o naćpanym kokainą,łódzkim adwokacie, który zabił 2 kobiety.

Caanonierka

2024-01-08, 01:08
lordmomo napisał/a:

i bardzo dobrze stwarza mniejsze zagrożenie niż 70 latek za kółkiem



No;jak Peretti...

:-D

Bmwf10520

2024-01-08, 20:40
za chwile do kupienia w pl jako nie bity

Miecz

2024-01-08, 20:47
"Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli postanowieniem z 24 sierpnia 2023 r. zaliczył skazanemu Robertowi N. na poczet wymierzonej kary 1 roku i 6 miesięcy okres faktycznego pozbawienia wolności w zakładzie karnym w Wielkiej Brytanii, uznając, że kara została odbyta w całości" -

Więc nie jest tak, że koleś całkiem się wyłgał. Ale czy 1.5 roku paki to wytarczająca kara - to inna sprawa