18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil Detected.

kawałchuja88 • 2014-01-04, 12:53
Jak zwykle za całe zło świata winny biały człowiek.Tylko ten osobnik nie wie, że araby niewolnikami nigdy nie byli.Niewolnikami byli czarni, którzy nigdy nie mieli cywilizacji a handlowali nimi od zawsze araby. :lodowka:

Zapewne taki wyraz twarzy ma na co dzień

606

2014-01-05, 13:40
Starosta ma robić.

SzaraEminencja

2014-01-05, 13:41
Mam wrażenie, że bongman powoli przechodzi na islam w tej Anglii... jeszcze troche i dostaniesz swoje 3000 Euro na podróż do grobowca mahometa

Raskolnikow

2014-01-05, 13:43
Czy wiecie, ze w Iranie jest stronnicto nacjonalistyczne antyislamskie? Ciekawe zjawisko. Chca byc iranczykami nie muslimami. Mówi sie tam o islamistach(arabach) jako o najezdzcach. lololol?

A krucjaty to byla kontrofensywa. Wiec jestem na tak, wycinac chwasty.

Lord_Viader

2014-01-05, 13:44
Europa była w trakcie wypraw krzyżowych przeludniona. Ze względu na rozdanie praktycznie wszystkich ziem jedyną szansą na zdobycie majątku dla rycerzy był podbój - zwycięzcy mieli zapewnione nadania terytorialne na nowo podbitych obszarach.


Jedna rzecz mnie dobija - "Europejczycy są winni zahamowania ich rozwoju" - bo to właśnie te tępe p*zdy były po prostu słabsze i gorzej rozwinięte. Wojny krzyżowe skończyły się porażką, co nie zmienia faktu, że przez 200 lat robiliśmy rozpie**ol na drugim końcu świata (wtedy tak sądzono). Afrykę i Amerykę skolonizowano dlatego, że garstka żołnierzy była w stanie podbijać całe państwa - dlaczego? Bo zarówno Indianie jak i plemiona afrykańskie były po prostu zacofane. Tak było, jest i będzie.

KK rządził Europą w średniowieczu i pomimo mało postępowego podejścia do nowinek utrzymał Europę w kupie. Debile będą oczywiście pamiętać tylko kilku spalonych na stosie uczonych, zapominając, że właśnie ta "jedność" pozwalała uzyskać supremację i to Europa + kolonie (jedna niestety silniejsza od Europy) dzisiaj rządzi a nie ciapaci.

Skyperian

2014-01-05, 13:49
Zamiast beki z brudu zwanego ciapatymi to w komentarzach wojny religijne i pie**olenie jeden przez drugiego, jest temat o ciapkach to lejemy z ciapków, zarz pojawi się coś o księżach pedofilach lub moherowej armii rydzyka to będziemy z tego lać a nie k***a wojenki w komentach

Ork.Fajny

2014-01-05, 13:58
BongMan napisał/a:

Tylko że w średniowieczu, za czasów wypraw krzyżowych, Arabowie byli bardziej rozwinięci niż Europa, gdzie szalała kato-epidemia debilizmu i zabobonu, a każdego kto był za mądry (w tym wszelkich uczonych i wynalazców, zwłaszcza świeckich) paliło się na stosie.


Gdyby Arabowie byli bardziej rozwinięci niż Europejczycy to by się nie dali wygnać z przyszłej Hiszpanii a Imperium Osmańskie na długo przed dostaniem w dupę pod Wiedniem władało by całym terenem... A Arabskie firmy i kompanie handlowe władały by koloniami na całej planecie zamiast np. tych Angielskich.
Ale po ch*j brać pod uwagę ekonomię, bogactwa państw, znane bogate i wpływowe osobistości tamtych czasów i rezultaty wojnen średniowiecza...? Przecież można, jak to towarzysz Lenin przykazał a przed nim wielu "reformatorów" bardziej religijnych niż świeckich, powtarzać do znudzenia formułki które nawet nie potrafi się podeprzeć żadnymi dowodami bo żadne inne cywilizacje jak ta Europejska nie zajęły większość ziem na tej planecie mając jako przeciwników głównie czarnych lub czerwonych facetów w sukienkach z dzidami i łukami...

A Inkwizycja nie paliła za stosie za NAUKOWE osiągnięcia nikogo. Do naukowych osiągnięć oczywiście nie zaliczają się idioci typu Giordano Bruno którzy czasem mówili że heliocentryzm jest okej ale głównie zajmowali się politycznymi traktatami o tym że Państwo Papieskie powinno przestać istnieć a gdy nie mówili o tym to filozofowali że np. gwiazd będących jakimiś posłańcami Boga...
W ogóle to stając przed Inkwizycją ktoś kto twierdził coś i uważał że taka jest prawda musiał umieć to jakoś rzeczowo udowodnić. Jeśli nie był wstanie wtedy dopiero rozpoczynano jakieś tam dalsze procesy. Powodzenia życzę wam dzisiaj np. w opublikowaniu pracy naukowej w której opiszecie tylko wyniki które otrzymaliście bez zamieszczenia opisu lub odnośnika do metody którą inni ludzie mogą wykorzystać by potwierdzić wasze wyniki...

Ogólnie co do palenia na stosie jako winie Kościoła to mam nadzieje że bierzesz pod uwagę fakt że po Wojnach Włoskich w pierwszej połowie wieku XVI, Papież jako przeciwnik polityczny Cesarzy Niemieckich i Królów Hiszpańskich, stracił panowanie nad działaniem Inkwizycji tamtych rejonów?

Radeghost napisał/a:

satanista teistyczny here :)


Chyba już lepiej nazwać się "popie**oleńcem" niż wyznawać wiarę w istotę która otwarcie gardzi twoim istnieniem. Ale to tylko moje gdybanie.

mazin

2014-01-05, 14:07
Iran to spadkobierca Persji, którą zamieszkiwali Persowie - dumny i mądry naród, który został zislamizowany i najechany przez Arabów. Persowie zaś wywodzą się z Ariów - ludu od któego pochodzi nazwa "aryjski", 2 tys. lat p.n.e. powędrowali w drugą stronę i tam się osiedlili. No dobra, nie w drugą stronę, tylko po prostu aż tam sięgała cywilizacja białego człowieka.
Persem był np. Freddie Mercury - możei pedał, ale za to jak śpiewał! ;-)

plArc

2014-01-05, 14:40
Na bliskim wschodzie ludzie mają teraz prawie dokładnie to co Europa miała w średniowieczu. Może im też przejdzie tak jak nam?

8Preacher8

2014-01-06, 17:08
BongMan napisał/a:

Tylko że w średniowieczu, za czasów wypraw krzyżowych, Arabowie byli bardziej rozwinięci niż Europa, gdzie szalała kato-epidemia debilizmu i zabobonu, a każdego kto był za mądry (w tym wszelkich uczonych i wynalazców, zwłaszcza świeckich) paliło się na stosie.



BongMan czy ja Ci już nie mówiłem czasem żebyś sobie psychologa poszukał :) z traumami sam sobie nie poradzisz ;)

a widać i wiedzy Ci podstawowej brakuje.. także i o szkołę gdzieś zaczep :)

Radeghost napisał/a:

islam>katolicyzm

bo przynajmniej islamiści mają jaja i się nie kryją ze swoimi prawdziwymi motywami, a katole to cioty

satanista teistyczny here :)



Raczej debil debilowaty z objawami kretynizmu :)

Ma...........84

2014-01-06, 20:51
@Ork.Fajny znowu się wpierniczasz z swoimi ideałami o wyższości chrześcijaństwa i lepszej technologii itp.
A teraz wyobraź sobie że jesteś w podstawówce ale jesteś inny od twoich kolegów za co jesteś szczerze nienawidzony tępiony i gardzony, uważany za źródło zła, oczywiste jest to że zmieniłbyś szkołę lub ciebie by z niej usunęli. A teraz zastąp sobie siebie arabami podstawówkę europą a kolegów krajami chrześcijańskimi. I dobrze że tak zrobili i pozbyli się wtedy tego, co dzieje się teraz, i każdy boi się tego pozbyć.
@kawałch*ja88 Głównym powodem krucjat nie było nawracanie, tylko wzrost populacji europy i konieczność zrobienia czegoś z biednymi rycerzami i rabusiami, dlatego obiecano im łupy w zamian za nawracanie niewiernych i za odbicie ziemi świętej. Nawracanie było tylko przykrywką chęci pozbycia się nadmiaru ludności.

8Preacher8

2014-01-07, 09:35
@ up
Ty chyba jakiś głupi jesteś? Głównymi celami krucjat nie było nawracanie z tym się zgodzę, ale co Ty pieprzysz o wzroście populacji europy? Weź wracaj na lekcję bo naprawdę mi się nie chce aż tyle pisać żeby Ci wszystko wyjaśniać. Tak po krótce: krucjaty były kontruderzeniem, odpowiedzią na ekspansję islamu, który stawał się realnym zagrożeniem dla Europy (między innymi ich obecność w Hiszpanii). Papiestwo po prostu wykorzystało jedyną ideę zdolną w tamtym czasie połączyć pod jednym sztandarem dotychczas skłóconych książąt i królów. Zajęci swoimi konfliktami mieli w dupie co robią arabusy, ci jednak nie umknęli uwadzę kościoła, z którym przede wszystim (co chyba oczywiste) rywalizowali.

Ork.Fajny

2014-01-08, 21:45
Matiz684 napisał/a:

@Ork.Fajny znowu się wpierniczasz z swoimi ideałami o wyższości chrześcijaństwa i lepszej technologii itp.
A teraz wyobraź sobie że jesteś w podstawówce ale jesteś inny od twoich kolegów za co jesteś szczerze nienawidzony tępiony i gardzony, uważany za źródło zła, oczywiste jest to że zmieniłbyś szkołę lub ciebie by z niej usunęli. A teraz zastąp sobie siebie arabami podstawówkę europą a kolegów krajami chrześcijańskimi. I dobrze że tak zrobili i pozbyli się wtedy tego, co dzieje się teraz, i każdy boi się tego pozbyć.


Ja nie będę opie**alał jakieś chorej zabawy w "wyobraź sobie że jesteś[...]", skoro historia pokazuje jasno że to kraje różnych odmian chrześcijaństwa, czyli Europa. Temu nie możesz zaprzeczyć bo nie istnieje żadna inna cywilizacja na tej planecie która tyle osiągnęła co europejska.