18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debata o "pokojowym nastawieniu" Islamu

Kt...........00 • 2013-07-15, 13:42
Kilka konkretów o hołocie z bliskiego wschodu.


garota

2013-07-15, 14:04
Chciałbym mieć tyle spokoju w sobie. Osobiście każda próba spokojnego wytłumaczenia że islam jest zły kończy się u mnie awanturą z , nazwijmy ich, tymi którzy mają zaślepki na oczach. Niestety uważam jednak że z nimi trzeba agresją. Spokojnie to można tłumaczyć ludziom w tv cokolwiek. Na ulicach by go pociachali na kawałki i prosili żeby to nagrać!!

dylu

2013-07-15, 14:15
gdzie mozna zobaczyc reszte tego materialu bo jestem ciekaw co mu odpowiedzili na to

tds1974

2013-07-15, 14:49
Niegłupio gada. Od siebie dodam, że gdyby z polskiej prasy wybierać tylko artykuły dotyczące gwałtów na nieletnich i przypadków pedofilskich, i tylko takie, WYŁĄCZNIE takie wiadomości wysyłać do zagranicznych agencji informacyjnych, w ciągu dwóch-trzech lat Polsko w oczach świata byłaby traktowania, jako kraj dewiantów, zboczeńców, gorzej niż skrajni muzułmanie. A tak właśnie robi się z wieloma krajami muzułmańskimi. Przekazuje się wyłącznie informacje nt. zamachów, dewiacji, bomb, obraz muzułmanina w mediach to obraz gościa z kałaszem, w sumie przeciętny, polski głuptak myśli, że w krajach muzułmańskich wszyscy r*chają małe dzieci, a jeśli nie dzieci to kozy, żony biją i myślą jak tu wysadzić coś w powietrze. Moim zdaniem jest to w dużej mierze wina mediów, które są w rękach pro-izraelitów. Nie chciałbym, by coś takiego dopadło Polskę.

Tafariel

2013-07-15, 15:38
Duchowni od ciapatych nie przyszli bo nie mogli zapalnika ustawić :krejzi: