18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Death Waltz

kokosh11n • 2013-05-29, 09:16
Death Waltz by Asher Denburg. Jeden z najtrudniejszych do zagrania utworow. Enjoy.



Bulus

2013-05-29, 18:47
[quote=Tigeros55]

nie dziwi was to, że są momenty kiedy to wg tego filmiku należy wcisnąć aż 12 klawiszów...[np. 2:41][/quote]

To tam pikuś w 1.14 naliczyłem ich ponad 20 :)

Sucharmistrz

2013-05-29, 19:14
@chubert A pomyśl jakby ją w łóżku nosiło podczas dynamicznych momentów :krejzi: Chociaż, jakby miała walić komuś konia, to człowiek nie przeżyłby :P

Patrysio napisał/a:

Ilu Chopinow na sadolu...


A żebyś k***a wiedział, mamy tu tylu artystów :mrgreen: A właśnie, jakby mi ktoś dał projekt garniaka z logiem sadistic, to na następnym konkursie pianistycznym mogę w nim wystąpić :-)

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-29, 20:05
Sucharmistrz napisał/a:

@chubert A pomyśl jakby ją w łóżku nosiło podczas dynamicznych momentów :krejzi: Chociaż, jakby miała walić komuś konia, to człowiek nie przeżyłby :P


A żebyś k***a wiedział, mamy tu tylu artystów :mrgreen: A właśnie, jakby mi ktoś dał projekt garniaka z logiem sadistic, to na następnym konkursie pianistycznym mogę w nim wystąpić :-)




Proszę :beka: :D


Li...........94

2013-05-29, 20:08
szwagier9 napisał/a:

Brzmi tak tragicznie, że ja pie**ole.



Ja pierdziele skoro Ci sie nie podoba to po ch*j komentujesz? Dla mnie linia melodyczna jest fch*j ciekawa, a samo to, że facet umie to zagrać budzi we mnie ogromny respekt. Sam grałem na fortepianie prawie 8 lat i mi rozczytanie tego gówna zajęłoby chyba z rok, już nie mówiąc o zagraniu. Gościu ma talent!

burczy

2013-05-29, 21:23
To ściema. Nie ma takiego grania. Ale brzmi fajnie.

Gliwus

2013-05-29, 21:24
@Fearo Podasz linka do filmiku z McDonaldem ? :D

Szron

2013-05-29, 21:28
2:35 Dziewczynka z balonem. A co do utworu no to w cipę!

D4...........rn

2013-05-30, 01:02
@Lipton94 - grałeś prawie osiem lat. No żesz k***a, szacun. Ale chyba przepie**oliłeś czas, skoro podnieca Cie takie gówno...

cypa

2013-05-30, 15:46
jak znam zycie jest gdzies jakis maly japonczyk czy tez chinczyk co to gra jedna reka :D

AmaranthPhoenix

2013-05-30, 16:56
Szacun dla kolesia, że potrafił zrobić to całkiem dobrze, chociaż faktycznie w jego wykonaniu brzmi to w wielu momentach... "fałszywie", dźwięki nie do końca współgrają i czasem rytmicznie mu się to sypie, ale jakoś mnie to nie dziwi. Jednak jak się słucha tego piano tutorialu, który wrzucił longlong7, to sam utwór jest niesamowity, istne cudo. Szkoda, że w zasadzie niemożliwe do zagrania.

Zav

2013-06-01, 03:03
Tożto jest UN Owen Was Her? Death Waltz brzmi jak brzydki zlepek nut, który nie ma żadnego rytmu i melodii. A co do tego co gra facet, to gra przezajebiście i propsuję. :->