18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dbajmy o naszą planetę!

Flodzia • 2022-10-27, 14:07


i cyk nie ma tubki :lol:

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-10-27, 14:37
Niech ktoś przetłumaczy co na transparaentach napisane bo to może banery promujące brudasów. Lepiej mieć pewność.

juderaus

2022-10-27, 14:53
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Niech ktoś przetłumaczy co na transparaentach napisane bo to może banery promujące brudasów. Lepiej mieć pewność.



Tłumaczę: Jestem niemiecką brzydką k***ą w okularach. Nikt mnie nie chce r*chać, nawet beżowe inżyniery. I coś tam, coś tam 100 km/h i 9 Erła ch*j wie za co.

RYHOO

2022-10-27, 15:13
j***ne k***y powinni wpie**olić do tej studzienki z obciętymi łapami

Halman

2022-10-27, 15:20
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Niech ktoś przetłumaczy co na transparaentach napisane bo to może banery promujące brudasów. Lepiej mieć pewność.



że coś dla wszystkich ale co to ch*j wie bo głosu nie ma - być może gadają o czymś innym niż ratowanie ziemi?
Po za tym te grafiki na transparentach w niczym sie nie kojarzą z ratowaniem planety a to wszystko psuje flodzi kontekst z tubką kleju który sobie wymyśliła...

SupremeLeader

2022-10-27, 15:27
Zalać im te łapy siroflexem gg , odczekać aż zwiąże i puścić na nich powoli walec. Dla urozmaicenia dać im piłę ogrodową i niech giną albo spieerdalają z kikutami.

AdamBrown

2022-10-27, 16:02
Polać benzyną i zapalić zapalniczkę, albo papierosa.... :)

~Beny

2022-10-27, 16:08
Halman napisał/a:

że coś dla wszystkich ale co to ch*j wie bo głosu nie ma - być może gadają o czymś innym niż ratowanie ziemi?
Po za tym te grafiki na transparentach w niczym sie nie kojarzą z ratowaniem planety a to wszystko psuje flodzi kontekst z tubką kleju który sobie wymyśliła...



Nie wiem o co chodzi z tym 100km/h, ale to 9€ dla wszystkich odnosi się do biletu, który był sprzedawany w okresie wakacyjnym. Koszt jak wyżej i obejmował jazdę komunikacją miejską i regionalną. Chodziło o to, żeby więcej ludzi przesiadało się z samochodów na publiczną komunikację zbiorową.
To tak w skrócie.

mazga50

2022-10-27, 16:15
zwierzak30 napisał/a:

Eko-turbo-zjeby.



Lewarskie cwe*e dostały rozkazy z KC.

Erqti

2022-10-27, 16:33
Ja pie**ole, głupiej piździe myli się znany numer z wyrzucaniem kluczyka od zamkniętej na dobre kłódki czy kajdanek. Myśli tępa dzida, że ktoś mógłby łatwo tą wyrzuconą tubką ją od tego asfaltu odczepić! aż trudno uwierzyć jak te j***ne lewackie robactwo jest poj***ne

jan0sik1

2022-10-27, 17:49
Daję słowo, że gdy spotkam takiego na swojej drodze, to nie zrobię mu nic, oprócz oderwania jego ręki od ściany czy podłogi.

baronturbina

2022-10-27, 18:25
Halman napisał/a:

że coś dla wszystkich ale co to ch*j wie bo głosu nie ma - być może gadają o czymś innym niż ratowanie ziemi?
Po za tym te grafiki na transparentach w niczym sie nie kojarzą z ratowaniem planety a to wszystko psuje flodzi kontekst z tubką kleju który sobie wymyśliła...


Mimo to jest to ciut lepsze od tik toczków z pieskami i dupeczkami jak Flodź lubi. Lecz w dalszym ciagu to nie zmienia na lepsze całokształtu.

Juzwa

2022-10-27, 19:33
jan0sik1 napisał/a:

Daję słowo, że gdy spotkam takiego na swojej drodze, to nie zrobię mu nic, oprócz oderwania jego ręki od ściany czy podłogi.





Masz rację, trzeba ludziom pomagać.

shoe5maker

2022-10-27, 20:31
SupremeLeader napisał/a:

Zalać im te łapy siroflexem gg , odczekać aż zwiąże i puścić na nich powoli walec. Dla urozmaicenia dać im piłę ogrodową i niech giną albo spieerdalają z kikutami.



Wystarczyło by teraz gazem pieprzowym, zwłaszcza jakby się już przykleili.