18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dążenia muzułmanów w Anglii

Caranguejo • 2013-02-14, 14:04

Islam - religia tolerancji, pokoju i miłości :idzwch*j:

erhard

2013-02-14, 20:38
To głosujcie na korwina, ujebie kompletnie socjal i szarańcza się nie zagnieździ :szczerbaty:

mo...........et

2013-02-14, 20:44
Gospodarczo jest mi z Januszem całkowicie po drodze. Także ok

Prescot

2013-02-14, 20:52
jirki napisał/a:



Problem z ciapatymi??

Nie ma problemu...

Obrazek




Tak się składa że to ciapaci do europy przyjeżdzają z afryki północnej a nie z bliskiego wschodu

Ivanowic

2013-02-14, 20:53
ale jak JKM powiedział jesteśmy eurozaściankiem na eurozadupiu. Ale jak ja moje lepiej być takim ksenofobicznym zaściankiem niż naszymi podatkami karmić muzułmańskie ścierwo. Przynajmniej nie jadą na garbach naszych socjali bo wiedzą że mimo wszystko wiedzą że ich tu nie chcemy :D Amen

132qwe

2013-02-14, 20:59
aż się musiałem zalogować i rozdać piwa niektórym komentującym.
Za przyjemne dla oka komentarze :)

I aż strach pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu nie byłem przeciwny budowie meczetów :/

xaurus

2013-02-14, 21:03
chłopaki to kiedy wyruszamy na jakaś krucjatę przeciwko ciapatym?

Ivanowic

2013-02-14, 21:07
Najpierw powinno się zapolować na tych, których mamy :D krucjaty wnet, i tak jesteśmy antyciapatą oazą na tle europy :D

Szalej

2013-02-14, 21:19
Ich powinno sie utylizowac bez zadnego ale

rksrobert

2013-02-14, 21:38
Niestety to już nie te czasy, w których COŚ znaczyliśmy. Piszecie, że będziemy musieli ich rozj***ć (oczywiście chciałbym) lecz Polska nic teraz nie znaczy. Jeśli Anglia odstąpiłaby od unii europejskiej, mogliby wtedy wyj***ć ciawarów daleko w p*zdu i nie mieliby z nimi problemów.

Zastanawia mnie dlaczego w kraju w którym panuje demokracja jest w nim zapewnione prawo do życia i bezpieczeństwa, każdy arabus może krzyczeć, że wyrżnie wszystkich niewierzących w pień. Dlaczego normalni ludzie nie mogą z tym nic zrobić, boją się wyjść z domów żeby nie zostać oblanym kwasem. Otóż dlatego, że tolerancja wśród rządów i przywódców jest na czasie, ale wszyscy dobrze wiemy, że każda moda przemija. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo i moda na to ścierwo się skończy.

sorra18

2013-02-14, 22:08
http://www.islam.info.pl/ co to k***a jest? Powiedzcie ze to jakis sadzior zmontowal zeby nam zrobic mindfaka jakich jeszcze niewidzielismy.

Moraw541

2013-02-15, 00:05
@jirki Mam lepszy sposób: to

plus 100 ton tego

Nie dość że zmieciesz ich z powierzchni ziemi to jeszcze nie pójdą do raju, ale ma jedną wadę nazywa się zima atomowa.

pm...........mn

2013-02-15, 00:19
Napisałem idiotom :) niech sobie nie myślą k***y :)


"Mówię lojalnie i szczerze, jeśli chcecie globalizacji swojej "religii" (ponieważ każdą religię uznaję za utopię, mimo iż zostałem ochrzczony wbrew swojej woli) zostaniecie zniszczeni w Polsce i krajach ościennych (jeśli oczywiście dojdzie do pierwszego kroku, gdzie nawet katolicy już odpuszczają) ;) rozumiem, iż wszyscy wyznawcy tego "nurtu" religii nie są wrogo nastawieni do każdej żywej istoty, która nie podziela Waszego zdania, ale te jednostki, które będą chciały narzucić, bądź zmusić do swojej wiary będą dosłownie społecznie zniszczone. Na szczęście Polska to kraj rasitów, także takie osoby nie będą miały łatwego życia u nas, albo wogóle nie będą go miały. Wytłumaczcie mi Państwo proszę jakimi powódkami kierował się ten chociażby człowiek ??? link - http://www.sadistic.pl/dazenia-muzulmanow-w-anglii-vt176059.htm . Mimo że uważam religie (wszystkie) za utopie, to nie potępiam nikogo, ani nie staram się z nim walczyć, jednak jeśli w "moim" kraju będą osoby, które są skłonne do takich wypowiedzi i takiego toku myślenia, nie widzę powodów żeby nie potępić (delikatnie pisząc) takiej osoby, która narzuca swój tok myślenia...
Mam nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji gdzie Polacy będą musieli zniszczyć jakąś kulturę z powodu nacisków z ich strony. Umówmy się, szanuję czyjąś kulturę i wyznania, ale narzucania swoich ideologii nie zniosę ;) Jakbym się dowiedział, że mam raka to bym poszedł na wiejską i też z nimi zrobił porządek, ale teraz gdy nie jestem pewny szkoda mi się wpakować w jakąś kabałę :) Także życzę jak najlepiej każdemu, lecz jeśli zobaczę podobne niepokojące akty wyznaniowe w Polsce oświadczam, że żadne sztuczne stwierdzenie "rasizm' itp. nie dadzą namrady, ponieważ raz dwa uciszymy każdego wroda... tak jak Polska upadała, tak będzie się podnosić :) a z WAS się otrzepioe i PÓJDZIE DALEJ :) jako człowiek w połowie wykształcony mam prawo napisać państwu, iż MOLIBDENOWY ch*j WAM W DUPĘ jeśli zaczniecie swoją agresywną politykę ;D zostaniece zwalczeni butelkami z benzyną :D to nie jest groźba tylko obietnica ciapaci przyjaciele ;D miłych islamskich snów ;D"


wysłałem gdzieś tam na jakąś islamską stronkę, którą ktoś podał :) i będę wysyłał dalej :) niech dz**ki wiedzą gdzie ich miejsce, albo kuchnia (kobiety) albo w ch*j daleki wschód (ciapate szmaty) :)

jeśli ktoś chciałby założyć stronkę przeciwko tym ciapatym sk***ielom zapraszam na priv :) tzw. rasizm musi być górą :) bo czy to jest rasizm czy walka o k***a szczyptę spokokoju do ch*ja ??? odpowiedzcie sobie sami... już dość milczenia owiec !!!!!!!!!!!!

KejRol4

2013-02-15, 14:53
Skończycie w końcu z obrażaniem Muzułman?

Caranguejo

2013-02-16, 00:19
Moim celem przy wstawianiu filmu nie było obrażanie wyznawców Islamu, tylko odkrycie całej prawdy która się wiąże z tą zakłamaną (tak zakłamaną Al takija daje muzułmanom święte prawo do okłamywania niewiernych) religią. Kejrol4 jeżeli masz jakieś solidne argumenty to chętnie poczytam. Niestety Koran dokładnie mówi co prawdziwy muzułmanin powinien robić (poza modlitwą, jałmużną i pielgrzymką bo to akurat nikomu nie wadzi). Powinien szerzyć Islam za wszelką cenę oraz niszczyć niewiernych. Poniżej podaję cytaty pochodzące z Koranu:

1.

2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!

2.

3:28 Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.

I na koniec dodam ŻRYJ GRUZ SMARKATY CYGANIE!!!!! :evil: