18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DayZ Mayby

Cossmos • 2012-08-14, 01:48
Kolejna wersja dobrze już wszystkim znanej piosenki, ale ta mnie totalnie zmiażdżyła :lodowka:


Couse this is Day Z ;)

SajmonCS

2012-08-14, 02:44
znam ktos moze gre ? ;p

Mathiuser

2012-08-14, 02:57
SajmonCS napisał/a:

znam ktos moze gre ? ;p



DayZ

Sharsh

2012-08-14, 05:45
@up Ciekawi mnie kiedy by sam na to wpadł :D

rockface123

2012-08-14, 06:43
można powiedzieć że gra kosztuje 70zł ;p jest darmowa lecz wymaga

Arma II

i Arma 2 operation arrowhead

te 2 gry dają Arma 2 combined operation można mieć pirata arma 2 ale koniecznie oryginał arrowhead więc lepiej kupić 2 gry taka porada na przyszłość :)

gi...........on

2012-08-14, 08:55
Jak chcesz już radzić na przyszłość to lepiej poradź, żeby nie kupować Arma, bo standalone DayZ wychodzi jeszcze w tym roku :)

Mr.Drwalu

2012-08-14, 09:20
j***ć takie daremne przeróbki :-/

mr_9mm

2012-08-14, 11:44
Arma II to całkiem niezły symulator działań wojennych: tutaj "wideło" z polskiego serwera
2:14, widać pełen profesjonalizm ekipy.

Cossmos

2012-08-14, 16:06
@mr_9mm Cóże to za grupa? Może jakiś yt adres?

kotlettp

2012-08-14, 20:15
"symulator działań wojennych" rany boskie świat schodzi na psy.
Za kilka lat dzieciaki już nie będą wiedzieć jak to jest w lesie bo przecież grali w to "symulatorze popier...dalania po lesie", albo grali w ASG w niedzielne popołudnie przed obiadem u mamy.

Symulator działań wojennych - a otarcia dupy od popieprzania z podstawą do moździerza przez 3 dni też symuluje?

mr_9mm

2012-08-14, 20:29
@up
Sprawdź co dokładnie oznacza termin "symulator/symulacja", bo czytając to co napisałeś mam poważne wątpliwości...

Kortens

2012-08-14, 23:44
kotlettp napisał/a:

"symulator działań wojennych" rany boskie świat schodzi na psy.
Za kilka lat dzieciaki już nie będą wiedzieć jak to jest w lesie bo przecież grali w to "symulatorze popier...dalania po lesie", albo grali w ASG w niedzielne popołudnie przed obiadem u mamy.

Symulator działań wojennych - a otarcia dupy od popieprzania z podstawą do moździerza przez 3 dni też symuluje?



Po głosie i ogólnym stylu gry widać że nie są to dzieci w wieku przedszkolnym, gimnazjalnym, ani nawet licealnym (sam skończyłem LO w tym roku i nie mam cierpliwości do grania), więc są to ludzie doświadczeni, którzy przychodzą po pracy do domu, wysyłają żonę do kuchni, dzieci do spania i siadają wieczorami i słuchają "dowódcy", wykonują "rozkazy" i czują to czego poczuć na żywo nie mogą, a właściwie nawet by nie chcieli. Bo wiesz, że bycie na prawdziwej wojnie to nie zabawa? W odróżnieniu do biegania po lesie.